Schoonhoven.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 11:05 schreef derLudolf het volgende:
Ik wou er wel een weekje bed voor overslaan
Welke Nederlandse plaats wordt ook wel de Zilverstad genoemd?
quote:Op woensdag 19 oktober 2016 12:01 schreef derLudolf het volgende:
is een gerookte haring. Van oorsprong is het de merknaam van een koud gerookte haring die door de firma Ouwehand werd verkocht.
Of het is goed of fout, maar wel even netjes afhandelen natuurlijk.quote:
Het is niet goed. Bokking is ook niet specifieke genoeg want je hebt een spekbokking, koudgerookt en de warmgerookte stoombokking.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 12:27 schreef pipster het volgende:
[..]
[..]
Of het is goed of fout, maar wel even netjes afhandelen natuurlijk.
Zure zult ?quote:Op woensdag 19 oktober 2016 12:01 schreef derLudolf het volgende:
is een gerookte haring. Van oorsprong is het de merknaam van een koud gerookte haring die door de firma Ouwehand werd verkocht.
Dat is geen vis, ouwe spleenheup.quote:
Logaritmisch papier. Methinksquote:Op woensdag 19 oktober 2016 14:26 schreef derLudolf het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe wordt papier met een dergelijke schaalverdeling genoemd?
Waar?quote:Het nieuwe Knooppunt
Rijkswaterstaat, de provincie Fryslân en de gemeente De Fryske Marren werken samen aan de verbetering van de bereikbaarheid van Fryslân via. Wat we gaan doen? De bestaande rotonde maakt plaats voor een ongelijkvloerse verbinding tussen de A6 en A7
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |