Dat zie ik niet meer gebeuren. Download had ze wel gehad als ze deze zomer naar Europa komen gok ik.quote:Op donderdag 3 november 2016 20:44 schreef Harmankardon het volgende:
Als ze Tool programmeren dan mogen ze de rest van het programma opvullen met talentenjachtmateriaal.
Heeft Pinkpop wel eens twee jaar op rij dezelfde headliner gehad?quote:Op donderdag 3 november 2016 20:14 schreef indiaantje89 het volgende:
Misschien dat ik te pessimistisch ben. Maar nu Download UK ook niet met de beoogde Pinkpop naam komt zou het me niet verbazen dat het een lastig jaartje gaat worden voor het festival in Landgraaf.
System Of A Down dan toch? Biffy Clyro zeker niet, hooguit sub of 3FM stage afsluiter. En Aerosmith (al hoewel ik die persoonlijk graag wil zien) zie ik die ook niet meer snel op Pinkpop staan.
Ik verwacht toch dat we het in de categorie SOAD, Green Day, Linkin Park en misschien later nog een Kings Of Leon of The Killers gaan krijgen nu. RHCP tourt ook in Europa, al lijkt het me niet dat ze die 2 jaar achter elkaar gaan neerzetten.
Headliners naar mijn weten niet neequote:Op vrijdag 4 november 2016 11:26 schreef JochemP het volgende:
[..]
Heeft Pinkpop wel eens twee jaar op rij dezelfde headliner gehad?
Waarom alweer 3de keer in korte tijdquote:Op zaterdag 5 november 2016 08:52 schreef Pino112 het volgende:
Green Day op 4 juni.
http://www.greenday.com/tour
Mwa, 2010, 2013, 2017. Een headliner van 4 jaar geleden pakken is niet zo gek toch?quote:Op zaterdag 5 november 2016 09:10 schreef KingRadler het volgende:
[..]
Waarom alweer 3de keer in korte tijd
Dit dus. Ik verwacht SOAD ook nog wel eigenlijk.quote:Op zaterdag 5 november 2016 10:32 schreef Dark_Angelus het volgende:
Maar wel logisch, gezien wat er aan het touren is
zelf vind ik Greenday wel goed, deden meer bands het maar.quote:Op zaterdag 5 november 2016 09:28 schreef Operc het volgende:
[..]
Mwa, 2010, 2013, 2017. Een headliner van 4 jaar geleden pakken is niet zo gek toch?
Bij Greenday weet je wat je krijgt, een feestje van 2 uur met grappen en grollen. Zeker voor een festival een prima act.quote:Op zaterdag 5 november 2016 11:12 schreef KingRadler het volgende:
[..]
zelf vind ik Greenday wel goed, deden meer bands het maar.
Dat is waar, ze houden van Live optredensquote:Op zaterdag 5 november 2016 12:18 schreef Operc het volgende:
[..]
Bij Greenday weet je wat je krijgt, een feestje van 2 uur met grappen en grollen. Zeker voor een festival een prima act.
Lijkt me geen uitverkopende line-up.quote:Op zaterdag 5 november 2016 15:52 schreef AgeEll het volgende:
Dat heee-hooo mag iets minder, maar het laatste album is weer prima en ze geven ook een prima show. Goede headliner.
Denk dat Soad en Kings of Leon de andere zijn. Soad op de openingsdag met een paar rockbands en Kings of Leon met Kensington als sub-headliner.
Prima, meer ruimte om mijn benen te strekken.quote:Op zaterdag 5 november 2016 15:57 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Lijkt me geen uitverkopende line-up.
Ik verwacht geen Kings of Leon. Ik gok Linkin Park. Soad zou een zwaktebod zijn. Eerst jaren lopen roepen dat ze het geld niet waard zijn en daarna toch vragenquote:Op zaterdag 5 november 2016 15:52 schreef AgeEll het volgende:
Dat heee-hooo mag iets minder, maar het laatste album is weer prima en ze geven ook een prima show. Goede headliner.
Denk dat Soad en Kings of Leon de andere zijn. Soad op de openingsdag met een paar rockbands en Kings of Leon met Kensington als sub-headliner.
niet in de zin van de Stones, maar Muse verkocht ook niet zijn dag uit. Dat kunnen maar weinig bands.quote:Op zaterdag 5 november 2016 16:33 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
Prima, meer ruimte om mijn benen te strekken.
Ik gok dat ze worden toegevoegd aan NOS Alive naast Depeche Mode. Daarom is Portugal denk ik roodquote:Op zondag 6 november 2016 07:33 schreef Loveless85 het volgende:
Foo Fighters hebben dit op Twitter gepost:
[ afbeelding ]
dat denk ik ook zie het logo.quote:Op zondag 6 november 2016 09:21 schreef chansadres het volgende:
[..]
Ik gok dat ze worden toegevoegd aan NOS Alive naast Depeche Mode. Daarom is Portugal denk ik rood
Waarom spelen jullie niet in het roze danquote:Op zondag 6 november 2016 15:05 schreef tong80 het volgende:
Vriend van me werkt bij bureau Pinkpop. Is zeg maar de rechterhand van Jan Smeets. Daarom sponsort Pinkpop het 5e elftal van NIVO Sparta. Hier Smeets op de foto voor de kampioenswedstrijd vorig seizoen. Niek staat rechts naast hem. Vond het wel leuk om hier te plaatsen.
[ afbeelding ]
Dit is het vijfde. We hadden een elftal dat destijds in AC Milan shirts speelde. Mocht niet meer. Eenheid binnen de club. Dit is wel een erg leuk elftal. De ouderen zijn bijna allemaal muzikanten. Echt een rock 'n 'rol elftal ;Dquote:Op zondag 6 november 2016 15:12 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Waarom spelen jullie niet in het roze dan?
Foo Fighters : Break a Leg Tour 2017quote:Op zondag 6 november 2016 15:13 schreef indiaantje89 het volgende:
Foo Fighters zou imo nog best prima zijn. Al moet ik even zijn wat er nog meer op het affiche staat om een kaartje te kopen. Op Rock Am Ring vond ik best tegenvallen, terwijl ze daarna in de ZiggoDome weer erg goed waren.
Inderdaad, of meteen naar buiten brengen als Green Day het zelf bevestigd of op een beter tijdstip dan zondagavondquote:Op zondag 6 november 2016 22:15 schreef indiaantje89 het volgende:
Raar tijdstip om dit bekend te maken. Ok er was een lek, maar had je dit maandag niet iets breder naar buiten kunnen brengen?
Martin Garrix in combinatie met Justin Bieber lijkt me een serieuze optiequote:Op zondag 6 november 2016 23:10 schreef KingRadler het volgende:
Pinkpop doet het goed om Martin Garrix te pakken voor Main stage. Of Jan Smeets het durft is de vraag.
Staan in de USA in Juni geloof ik. In ieder geval wel tijdens BKS. En lijkt me idd niets voor Pinkpop inderdaad.quote:
Of toch een losse zaal show.quote:Op maandag 7 november 2016 11:02 schreef indiaantje89 het volgende:
Benieuwd wel of Foo Fighters Pinkpop gaan doen. Dat zou toch beetje een naaistreek zijn als ze niet zouden komen.
Joh.quote:Op maandag 7 november 2016 12:04 schreef KingRadler het volgende:
Ik hoorde van mensen die Green Day hadden gezien tijdens MTV Awards dat publiek totaal niet opgewonden werden van optreden. Verkeerd publiek.
André Hazes hologramquote:Op maandag 7 november 2016 12:55 schreef Basp1 het volgende:
Zou jan niet gewoon 1 dag foute nederlandse muziek met o.a lil klein en al die andere fout rap/ hiphop mannetjes moeten maken.![]()
Volgend jaar gaat het klein orkest ook weer toeren kunnen die er ook tussen staan, alhoewel daar niet alles heel fout van is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |