Lijkt mij ook.. Wat gaat er met Gup gebeuren want dit is al tijden baggershit met die bak/...quote:Op maandag 17 oktober 2016 01:56 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Dan nog moet een beetje server daar tegenkunnen.
ik heb al aangegeven een keer naar de server willen kijken. weinig reactiequote:Op maandag 17 oktober 2016 01:57 schreef chufi het volgende:
[..]
Lijkt mij ook.. Wat gaat er met Gup gebeuren want dit is al tijden baggershit met die bak/...
Ja hij staat volgens mij bij mij hier om de hoek te draaien...quote:Op maandag 17 oktober 2016 02:00 schreef tailfox het volgende:
[..]
ik heb al aangegeven een keer naar de server willen kijken. weinig reactie
zo groot is nederland niet.quote:Op maandag 17 oktober 2016 02:02 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja hij staat volgens mij bij mij hier om de hoek te draaien...
Telecity 3 (Sloterdijk) is ie gehost volgens mij.. Ben er ooit al een geweest daar.. fiets er zo naar toe.. 8 jaar gewerkt in het pand er achterquote:Op maandag 17 oktober 2016 02:03 schreef tailfox het volgende:
[..]
zo groot is nederland niet.
maar moet iemand wel reageren. wil graag helpen maar moet wel toegang krijgen,
Geef dat kut ding een schop dan, ow wacht het werkt weer doe maar niet.quote:Op maandag 17 oktober 2016 02:07 schreef chufi het volgende:
[..]
Telecity 3 (Sloterdijk) is ie gehost volgens mij.. Ben er ooit al een geweest daar.. fiets er zo naar toe.. 8 jaar gewerkt in het pand er achter
Je komt daar niet zomaar binnen Piet.. Toegangs procedures etc .. dus iemand met permissie moet een persoon aanmelden.. en dan mag ie naar binnen als ie een ID kan tonen en zo .. en dan ook nog aan tijd gebonden.quote:Op maandag 17 oktober 2016 02:12 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Geef dat kut ding een schop dan, ow wacht het werkt weer doe maar niet.
Je bent piraat of niet.quote:Op maandag 17 oktober 2016 02:17 schreef chufi het volgende:
[..]
Je komt daar niet zomaar binnen Piet.. Toegangs procedures etc .. dus iemand met permissie moet een persoon aanmelden.. en dan mag ie naar binnen als ie een ID kan tonen en zo .. en dan ook nog aan tijd gebonden.
Verstand komt met de jaren alhoewel niet altijd.quote:Op maandag 17 oktober 2016 02:19 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik ga niet gek doen daar , Lijkt me niet verstandig
Ik ga sterker terugkomenquote:
quote:Op maandag 17 oktober 2016 15:50 schreef Fogel het volgende:
Ik kan niet gedetailleerder antwoorden dan 'misschien'.
Wat wil je... - De boel ligt al dagenlang plat. Een storing kan gebeuren, maar het is wel jammer dat die meerdere dagen moet duren. En dit is niet de eerste keer, helaas.quote:
ja heel eerlijk , er zijn genoeg mensen hier die er naar willen kijken.quote:Op maandag 17 oktober 2016 16:11 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Wat wil je... - De boel ligt al dagenlang plat. Een storing kan gebeuren, maar het is wel jammer dat die meerdere dagen moet duren. En dit is niet de eerste keer, helaas.
De site is crap. Er staat niet of nauwelijks informatie op en kennelijk kan er ook haast niemand bij om - bijvoorbeeld bij een storing - een bericht te plaatsen.quote:Op maandag 17 oktober 2016 16:25 schreef tailfox het volgende:
[..]
ja heel eerlijk , er zijn genoeg mensen hier die er naar willen kijken.
de site is outdated (en werkt soms ook niet). mag best wel iets meer op radio49.nl staan.
we hebben geen webplayer. en eigenlijk geen mobiel support en nergens staat hoe je kan luisteren zovel mobiel als desktop niet.(voor mensen die het topic niet kennen).
gup doet het vaker niet dan wel(en als die het doet is die ook niet echt random).
radio49 mag best hier en daar een update.
Heeft iemand het al geprobeerd ?? Ik had al doorgegeven dat het weer zou moeten werken !!quote:Op maandag 17 oktober 2016 16:11 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Wat wil je... - De boel ligt al dagenlang plat. Een storing kan gebeuren, maar het is wel jammer dat die meerdere dagen moet duren. En dit is niet de eerste keer, helaas.
quote:Op maandag 17 oktober 2016 16:39 schreef just me het volgende:
[..]
Heeft iemand het al geprobeerd ?? Ik had al doorgegeven dat het weer zou moeten werken !!
Of DJ's kunnen inloggen en kunnen draaien, weet ik niet.quote:Uw invoer kan niet geopend worden:
VLC kon de MRL 'http://xxxxxxxx.radio49.nl:xxxx/xxxxxxxxx' niet openen. Controleer het logboek voor details.
Ik ben ook alleen een doorgeefluikquote:Op maandag 17 oktober 2016 16:44 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
[..]
Of DJ's kunnen inloggen en kunnen draaien, weet ik niet.
helemaal mee eens.quote:Op maandag 17 oktober 2016 16:29 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
De site is crap. Er staat niet of nauwelijks informatie op en kennelijk kan er ook haast niemand bij om - bijvoorbeeld bij een storing - een bericht te plaatsen.
Gup is de laatste tijd veel te vaak defect. Bij mijn weten wordt er jaarlijks flink voor betaald, maar misschien moet je wel gewoon kappen met Gup. Of eindelijk Gup eens goed fixen.
De belangrijkste verantwoordelijke personen zijn de laatste tijd erg vaak afwezig en er is kennelijk niet of nauwelijks achtervang. Van Muis begrijp ik de situatie uiteraard, maar het zou goed zijn als er achtervang is voor belangrijke taken.
Radio 49 moet op veel fronten aan de bak: betere website, betere organisatie / taakverdeling, betere promotie en FOK!-users meer betrekken. Dat is althans mijn mening...
misschien is dat ook een probleem. je kan er niks aan doen maar alles gaat via viaquote:Op maandag 17 oktober 2016 16:46 schreef just me het volgende:
[..]
Ik ben ook alleen een doorgeefluik
Er is niemand om je in te roosteren...quote:Op maandag 17 oktober 2016 16:49 schreef tailfox het volgende:
ik wil best even testen of djs wel kunnen draaien.
ik whatsapp ff knok mis is die toevallig thuisquote:Op maandag 17 oktober 2016 17:00 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Er is niemand om je in te roosteren...
Ik doe mijn best om dingen door te geven, ik ben hier niet altijd aanwezig en ja ik vind het heel vervelend. Ik sta in 'n app om dingen door te geven dat doe ik zo snel mogelijk. En ook de mensen die de boel weer aan de praat krijgen doen het zo snel mogelijk. Ik ben vanavond weer thuis en zal dan lezen wat voor positieve goede dingen er boven water komen. Laat iedereen zich vrij voelen om te spuienquote:Op maandag 17 oktober 2016 16:48 schreef tailfox het volgende:
[..]
misschien is dat ook een probleem. je kan er niks aan doen maar alles gaat via via
tuurlijk ik gooi wat ideeen eruitquote:Op maandag 17 oktober 2016 17:04 schreef just me het volgende:
[..]
Ik doe mijn best om dingen door te geven, ik ben hier niet altijd aanwezig en ja ik vind het heel vervelend. Ik sta in 'n app om dingen door te geven dat doe ik zo snel mogelijk. En ook de mensen die de boel weer aan de praat krijgen doen het zo snel mogelijk. Ik ben vanavond weer thuis en zal dan lezen wat voor positieve goede dingen er boven water komen. Laat iedereen zich vrij voelen om te spuien
quote:Op maandag 17 oktober 2016 17:00 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Er is niemand om je in te roosteren...
Ik denk niet dat de opmerkingen van Tailfox een aanval zijn op jouw functie als doorgeefluik. Ik zie zijn opmerkingen (en de mijne trouwens ook) als opbouwend; als dingen die zouden moeten veranderen bij Radio 49. Verantwoordelijkheden over meer mensen verdelen (mensen bepaalde dingen toevertrouwen) kan leiden tot snellere (en misschien ook wel betere) oplossingen als er problemen zijn.quote:Op maandag 17 oktober 2016 17:04 schreef just me het volgende:
[..]
Ik doe mijn best om dingen door te geven, ik ben hier niet altijd aanwezig en ja ik vind het heel vervelend. Ik sta in 'n app om dingen door te geven dat doe ik zo snel mogelijk. En ook de mensen die de boel weer aan de praat krijgen doen het zo snel mogelijk. Ik ben vanavond weer thuis en zal dan lezen wat voor positieve goede dingen er boven water komen. Laat iedereen zich vrij voelen om te spuien
De stream werkt überhaupt niet. Je kunt inloggen en uitzenden, maar de uitzending komt nergens aan.quote:
hoor hetquote:Op maandag 17 oktober 2016 17:20 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
De stream werkt überhaupt niet. Je kunt inloggen en uitzenden, maar de uitzending komt nergens aan.
En anders zal ik de servers ns ff schoppenquote:Op maandag 17 oktober 2016 18:33 schreef tailfox het volgende:
[..]
ik heb vernomen dat morgen de server een schop krijgt
Geweld plegen door eggs helpquote:Op maandag 17 oktober 2016 18:34 schreef EggsTC het volgende:
[..]
En anders zal ik de servers ns ff schoppen
Graag gedaan. Het was een genoegen, temeer omdat je er geen enkele keer uitvloog en omdat Gup er geen enkele keer tussendoor kwam.quote:Op maandag 17 oktober 2016 17:54 schreef tailfox het volgende:
fijne show bedankt voor het luisteren;p
ja heb hem onder controlequote:Op maandag 17 oktober 2016 18:34 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Graag gedaan. Het was een genoegen, temeer omdat je er geen enkele keer uitvloog en omdat Gup er geen enkele keer tussendoor kwam.
quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:47 schreef just me het volgende:
Ooh voor de duidelijkheid ik voel me niet op mijn niet aanwezige pik getrapt
dus wel op je aanwezige pik;pquote:Op maandag 17 oktober 2016 18:47 schreef just me het volgende:
Ooh voor de duidelijkheid ik voel me niet op mijn niet aanwezige pik getrapt
19:45 - 22:00 tailfox probeert het weerquote:Op maandag 17 oktober 2016 19:38 schreef tailfox het volgende:
mag ik even de server bevuilen om te kijken werkt alles?
he jij luisteren danquote:Op maandag 17 oktober 2016 18:34 schreef EggsTC het volgende:
[..]
En anders zal ik de servers ns ff schoppen
quote:
Dat had ik wel begrepenquote:Op maandag 17 oktober 2016 17:12 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik denk niet dat de opmerkingen van Tailfox een aanval zijn op jouw functie als doorgeefluik. Ik zie zijn opmerkingen (en de mijne trouwens ook) als opbouwend; als dingen die zouden moeten veranderen bij Radio 49. Verantwoordelijkheden over meer mensen verdelen (mensen bepaalde dingen toevertrouwen) kan leiden tot snellere (en misschien ook wel betere) oplossingen als er problemen zijn.
ik ben hier slinger mij maar op roosterquote:Op maandag 17 oktober 2016 23:05 schreef EggsTC het volgende:
Wtf is dit.., gup... waar is piet?
of tail..... of elf
Of....quote:Op maandag 17 oktober 2016 23:05 schreef EggsTC het volgende:
Wtf is dit.., gup... waar is piet?
of tail..... of elf
Kijk, hij snapt het!quote:
Nou, doe dan!quote:
quote:23:30 - 01:30 DJ Tail roert zijn staart
quote:
Alleen zijn, verantwoordelijk voor kinderen die op tijd op school moeten zijn, zelf op tijd op het werk moeten zijn. Dat soort futiliteiten.quote:
Ja, truste en bedanktquote:
nu wel een showquote:Op maandag 17 oktober 2016 23:57 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ah, ben je weer aan het draaien.
Ehm ehm, The Rolling Stones - Hand Of Fate en als je die niet hebt The Rolling Stones - Just Your Foolquote:
Doe je dit vaak man?quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 00:12 schreef tailfox het volgende:
[..]
zit weer achter knopjes dus ik ben blij
JIJ BENT MODERATOR HIERquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 00:16 schreef EggsTC het volgende:
Zit BRADGE GOD TEGENWOORDIG OOK AL HIER
Wat een GOD,op welke dagen zijn zn shows.
* tailfox staat geplanedquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 00:17 schreef Mister-Bradge het volgende:
HEY JOH TAIL, IK HAD EEN VERZOEKJE VERDULLEME
ja het is al dinsdagquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 00:18 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Nee, maar meer omdat je jezelf weer verbeterde naar "vandaag"
kijk in MED braddiequote:Op dinsdag 18 oktober 2016 00:17 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Er staat blauw bij je naam, sinds wanneer en waar ben je mod?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |