SPOILER: zw versiesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Prisha op 15-10-2016 11:45:07 ]Silence breaks apart, Brightness comes to life
Stream of sounds Wash away the darkness from my soul
Volgens mij doet alles het nogquote:Op vrijdag 14 oktober 2016 17:46 schreef Prisha het volgende:
heb ik het goed gedaan deze keer? Niets verprutst
én geen spoilers én het nummer is correct opgehoogd...gaat goedquote:
Opmerkingen als 'ik zit hier met 4 vrouwen en Koos' zullen ook niet helpenquote:Op vrijdag 14 oktober 2016 16:50 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Inderdaad ik denk dat hij vroeger gepest is door types als JayJay. Koos moest hem vanaf het begin al niet.
quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 17:49 schreef Prisha het volgende:
[..]
én geen spoilers én het nummer is correct opgehoogd...gaat goed
help....geen idee hoe je dat moet doenquote:Op zaterdag 15 oktober 2016 10:08 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
Wil je alleen de OP nog even updaten? Dus de foto van kraantje vervangen met de zwart-wit versie uit de spoiler.
quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 10:46 schreef Prisha het volgende:
[..]
help....geen idee hoe je dat moet doen
quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 11:43 schreef 44rdbei het volgende:
[..]![]()
Als op wijzig klikt moet je even zoeken naar het plaatje vc6k7Fe
Dan klik je eerst op preview om te controleren of het klopt. Als het te moeilijk is kan je het beter laten dan wachten we wel op Nizno.
yihaaaa...thanksquote:
quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 11:46 schreef Prisha het volgende:
[..]![]()
![]()
gelukt
(en ik werk in de ICT ook nog..schaam me diep dat ik dit niet wist)
Lol Ik vind je leuk!quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 17:46 schreef Prisha het volgende:
heb ik het goed gedaan deze keer? Niets verprutst
thanksquote:
geen rare gedachte...alles is mogelijk dit jaar heb ik het idee....Ik zou wel meer van Bertie willen zien, vooralsnog hebben we nog niet zo heel veel gezien. Wat ik gezien heb van haar vind ik zeker top... #TeamBertie&Barthoquote:Op zaterdag 15 oktober 2016 15:37 schreef Vance het volgende:
Ik volg ook ER al jaren lang . Ik lees ook alles wat hier word gepost maar ik kan nooit meedoen met jullie want elke keer als de uitzending er is moet ik werken (:
.....
Wat mijn rare gedachte is.... dat is dat helemaal uiteindelijk Bertie wordt die dit seizoen wint.
De eetproef moet dit jaar.quote:Op maandag 17 oktober 2016 00:11 schreef zoem het volgende:
Ja helaas lijken ze een beetje van de klassieke proeven afgestapt te zijn. Ik zou ook nog graag een eetproef zijn. En iets met uithoudingsvermogen zoals balanceren op de balk.
Die eetproef ben ik wel benieuwd naar. Altijd leuk om te zien wie er door het ijs zakt en wie alles zo naar binnen gooitquote:Op maandag 17 oktober 2016 12:32 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
De eetproef moet dit jaar.
Twee seizoenen zonder kan niet.
Ik vond het al knap dat ze die oude blikken knakworstjes met bonen weggewerkt kregen...quote:Op maandag 17 oktober 2016 14:18 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
Die eetproef ben ik wel benieuwd naar. Altijd leuk om te zien wie er door het ijs zakt en wie alles zo naar binnen gooit
quote:Op maandag 17 oktober 2016 14:41 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik vond het al knap dat ze die oude blikken knakworstjes met bonen weggewerkt kregen...
Dat blikje ziet er zo uit omdat het een paar dagen onder steen op een eiland heeft gelegen. Inhoud is niks mis mee.quote:
Eetproef, slaapproef en evenwichtsbalkproef lijken allemaal wel geschrapt te zijn de laatste jarenquote:Op maandag 17 oktober 2016 12:32 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
De eetproef moet dit jaar.
Twee seizoenen zonder kan niet.
Te zwaar voor de bekende Nederlanders.quote:Op maandag 17 oktober 2016 15:55 schreef Moira. het volgende:
[..]
Eetproef, slaapproef en evenwichtsbalkproef lijken allemaal wel geschrapt te zijn de laatste jaren
lquote:Op maandag 17 oktober 2016 18:18 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
slaapproef? Wat houdt dat in?
geweldig was dat ja, die mis ik welquote:Op maandag 17 oktober 2016 17:43 schreef Oliver23 het volgende:
De slaapproef was geniaal.
Lekker met eten en drinken de samensmelting vieren en daarna als iedereen doodmoe is de slaapproef doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tevens gaat er veel drank en eten aan vooraf.quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:45 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
l
'S nachts Iedereen in een hangmat met zachte kussentjes. Ze krijgen dan iets in hun hand wat ze buiten de hangmat moeten houden. Als je in slaapvalt en het object dus laat vallen ben je af.
quote:Op maandag 17 oktober 2016 20:13 schreef 44rdbei het volgende:
Voor alle fansGoede fotohoek.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
thanks.quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:45 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
l
'S nachts Iedereen in een hangmat met zachte kussentjes. Ze krijgen dan iets in hun hand wat ze buiten de hangmat moeten houden. Als je in slaapvalt en het object dus laat vallen ben je af.
Om je vervolgens de hele nacht af te vragen of de andere deelnemers al moe worden en of het zin heeft om het nog langer vol te houden.quote:Op maandag 17 oktober 2016 20:36 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Tevens gaat er veel drank en eten aan vooraf.
Ik heb best veel afleveringen gezien maar ik heb echt geen idee.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 19:14 schreef Prisha het volgende:
Ik zit me dit nu de hele tijd af te vragen. Misschien weet iemand van jullie dat?
Er was ooit een heftige proef (tenminste, in mijn herinnering was het heftig), weet niet meer welke seizoen. Seizoen zonder BN'ers in elk geval en in mijn beeldvorming was dit wel een van de latere seizoenen.
Ze moesten op het strand in de branding liggen en het getij kwam op. Éen van de mannelijke deelnemers leek alsof hij toen bijna verdronk. Er gebeurde in elk geval iets, er was flink paniek.
Kan iemand zich dat nog herinneren, wie dat was en wat voor proef dat was?
Dat was Maxime uit seizoen 6 (2005). Ze moesten op het strand met hun hoofd naar de branding liggen terwijl het getij opkwam en degene die het langst bleef liggen won immuniteit.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 19:14 schreef Prisha het volgende:
Ik zit me dit nu de hele tijd af te vragen. Misschien weet iemand van jullie dat?
Er was ooit een heftige proef (tenminste, in mijn herinnering was het heftig), weet niet meer welke seizoen. Seizoen zonder BN'ers in elk geval en in mijn beeldvorming was dit wel een van de latere seizoenen.
Ze moesten op het strand in de branding liggen en het getij kwam op. Éen van de mannelijke deelnemers leek alsof hij toen bijna verdronk. Er gebeurde in elk geval iets, er was flink paniek.
Kan iemand zich dat nog herinneren, wie dat was en wat voor proef dat was?
Er zijn nog maar 2 mensen écht weg toch? Of denk je een samensmelting van noord en zuid?quote:Op donderdag 20 oktober 2016 09:24 schreef Oliver23 het volgende:
Er zijn nu tien mensen nog over. Ik denk dat de samensmelting nu wel erg snel zal gaan komen.
Wie denken jullie dat er bij een aankomende eilandraad moet vrezen???
Ik denk Chloe in het ene kamp en Thomas in het andere kamp
Thomas zit wel redelijk veilig denk ik, is het mattie van Dave geworden. Samen met Anna en Gaby willen die naar de samensmelting.quote:Op donderdag 20 oktober 2016 09:24 schreef Oliver23 het volgende:
Er zijn nu tien mensen nog over. Ik denk dat de samensmelting nu wel erg snel zal gaan komen.
Wie denken jullie dat er bij een aankomende eilandraad moet vrezen???
Ik denk Chloe in het ene kamp en Thomas in het andere kamp
Gaby zal eerder moeten lossen dan Dio denk ikquote:Op donderdag 20 oktober 2016 09:49 schreef Max23 het volgende:
[..]
Thomas zit wel redelijk veilig denk ik, is het mattie van Dave geworden. Samen met Anna en Gaby willen die naar de samensmelting.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |