SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Entertainen: veel wandelen, liedjes zingen, in bad, in de babyschommel, in box naar toffe mobiel kijken, knisperboekjes, rondlopen op de arm, gek doen om haar te laten lachen
Op visite bij oma die haar entertaint
[ Bericht 9% gewijzigd door Arja op 13-10-2016 22:55:36 ]
Whoea, da's best wat. Ik ga dinsdag even naar het inloopweeg- en meetuurtje, dus ben ook benieuwd.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 15:45 schreef Fieder het volgende:
Arja wat een mooie ogen![]()
Quoi ook zo'n hongerlap! Wij gaan echt behoorlijk gelijk op elke keerik denk idd een groeispurt, R was 4 cm gegroeid in 2 weken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet quoten graag, gaat zo weer weg
Hier ook Mies. Voor mij is het nu nog een periode van je kleintje leren kennen. Het gaat wel steeds beter.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 14:43 schreef Mies_poes het volgende:
Ik heb helaas de baby van Arja gemist![]()
Fijn om jullie ervaringen te lezen
M. is pas vier weken (zaterdag) en ik kan me nog niets voorstellen bij bijv. een vaste tijd die ze 's avonds naar bed gaat. De tijden dat ze wil drinken zijn iedere dag anders en daardoor de tijden dat we gaan slapen ook. Sowieso gaan we 's avonds altijd tegelijk met zijn drieën naar bed
Wat doen jullie eigenlijk met baby's van een paar weken oud die wat langer wakker zijn? Hoe entertain je die?/babynoob
Dat wordt m nietquote:Op donderdag 13 oktober 2016 20:12 schreef Budabuddumbam het volgende:
gewoon geven wat je E ook geeft? dat hielp hier enorm dus nooit iets anders dan de oudere.
Geen moeheid? Lijkt hier vaak ook op honger.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 22:46 schreef Soof-87 het volgende:
Lijkt wel alsof hij na het voeden, wat een uur duurt.. een half uurtje tevreden is en daarna nog weer wil?
Gisteren was het ook een dubbele sessie voor het slapen gaan.
jupquote:Op donderdag 13 oktober 2016 23:01 schreef Arja het volgende:
Dankjulliewel![]()
Nazil dat is gewoon een exacte kopie van je man. Behalve het neusje. Lijkt die op de jouwe?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |