Mij benieuwdquote:Op donderdag 13 oktober 2016 12:35 schreef Mister-Bradge het volgende:
deel 1 staat online. Maar denk dat er morgen een deel 2 komt
quote:Op donderdag 13 oktober 2016 12:35 schreef Mister-Bradge het volgende:
deel 1 staat online. Maar denk dat er morgen een deel 2 komt
Of je eigen merchandisequote:Op donderdag 13 oktober 2016 15:27 schreef Mister-Bradge het volgende:
de nieuwste is dat ik een dashcam kreeg.
en Twitter heb ik niet.
Wel een goed idee. Ook zo'n shirt of trui met gewoon een blok kaas er op of een tosti.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 16:01 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Of je eigen merchandise
[ afbeelding ]
Als muziekliefhebber moet je nu natuurlijk wel een vlog maken over de Nobelprijs voor Bob Dylan.quote:
Ik hoor het Bradge zo zeggen: 'Ik moet HELEMAAL NIKS!quote:Op donderdag 13 oktober 2016 16:54 schreef RonnieJamesDio het volgende:
Hoewel moet, klinkt weer zo onaardig.
Ik vind Bob Dylan helemaal niksquote:Op donderdag 13 oktober 2016 16:54 schreef RonnieJamesDio het volgende:
[..]
Als muziekliefhebber moet je nu natuurlijk wel een vlog maken over de Nobelprijs voor Bob Dylan.
Nee, het is een beetje stillig.quote:
Ook leuk materiaal, dat je liever de Rolling Stones de prijs zag winnen.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 17:29 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Ik vind Bob Dylan helemaal niksEen aantal goede nummers heeft hij wel! Maar heb verder echt niets met z`n muziek, hoor liever de Stones.
Ik denk dat de uploader niet beseft wat voor bindend effect zijn materiaal heeft op de consument. Drugsbaronnen zouden een moord plegen voor zulk verslavend spul.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 22:31 schreef chroestjov het volgende:
Weinig nieuwe content, jammer dat het bandje ten koste moet gaan van nieuwe content.
Laat de foute kant van de familie dit maar niet lezen, straks vallen er nog doden.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 22:40 schreef PleadingTheFifth het volgende:
[..]
Ik denk dat de uploader niet beseft wat voor bindend effect zijn materiaal heeft op de consument. Drugsbaronnen zouden een moord plegen voor zulk verslavend spul.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |