Die gaat geen tour rijden denk ikquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 14:26 schreef Blik het volgende:
Weinig indrukwekkends, dit parcours. Wel een mooie kans voor Tom om de gele trui te pakken in Duitsland
Als de Giro wat meer tijdritkilometers heeft, zie ik hem wel vol voor de Giro gaan inderdaad. Al kan hij de Tour er nog altijd achteraan plakken, zo'n kans op geel kan hij ook niet laten lopen eigenlijk..quote:
Geen idee hoe zwaar de tijdrit is, maar dan kan hij hem eventueel wat later nog pakken, de tijdrit is in ieder geval lang genoeg om verschil te maken (zoals hij vorig jaar ook de gele trui had kunnen/moeten pakken)quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:09 schreef Sjoerd102 het volgende:
Is het wel een dumoulin tijdrit. Düsseldorf is niet heel heuvelachtig
Dat laatste vind ik dus ookquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:07 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Als de Giro wat meer tijdritkilometers heeft, zie ik hem wel vol voor de Giro gaan inderdaad. Al kan hij de Tour er nog altijd achteraan plakken, zo'n kans op geel kan hij ook niet laten lopen eigenlijk..
Denk nog eens aan die Galibier-etappe van Mauricio Soler in 2007. Kwam alleen over de top, en hield het tot in Briancon vol, das nog langer dan naar Serre Chevalier.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 12:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Als dat maar 10km was, prima. Lekker kijken wie zo gek is om kamikaze-afdaling te doen
quote:Robert Gesink bekeek het nieuwe Tour de France-parcours bedenkelijk. ,,Slechts drie aankomsten bergop, vind ik wel jammer", aldus de renner van Lotto-Jumbo, die net als in de Vuelta van dit jaar ook in de Tour van 2017 als rittenkaper wil acteren.
,,Dat is me heel goed bevallen, dus zoals ik het nu bekijk, ga ik niet voor een klassement", doelt de 30-jarige Varssevelder op zijn ritzege, een tweede en een derde plaats in de laatste Ronde van Spanje. ,,Het zou mooi zijn als me dat ook zou lukken in de Tour de France."
quote:Als het aan Tom Dumoulin had gelegen, had de Tour de France van 2017 een ander parcours gekend dan dat wat vandaag in Parijs gepresenteerd werd. "Het is niet mijn ideale Tour."
Dat zegt de Giant-renner in een eerste reactie tegen NOS Langs de Lijn. "Ik zou veel meer tijdritkilometers willen. En dat valt een beetje tegen. Aan de andere kant is de Tour niet superlastig qua hoeveelheid beklimmingen."
Met 36 tijdritkilometers is het zelfs een karige Tour voor de specialisten. "Ik denk dat het een hele open Tour is, waarin veel kan gebeuren. Er zijn veel open etappes en maar weinig aankomsten bergop."
"Of ik de gele trui kan pakken in Düsseldorf? Het is nog niet zeker of ik wel de Tour ga rijden. Ik maak pas een keuze als alle parcoursen bekend zijn." Kortom, Dumoulin beslist pas als de profielen van de Giro en de Vuelta ook bekend zijn. Dat zal in januari zijn.
Maar mocht de keuze van Dumoulin toch op de Tour vallen, is hij niet zeker van een goede vorm op de eerste dag. "Als ik de Tour zou rijden en ik zou voor het klassement gaan, wordt het heel moeilijk om het geel te pakken. Want als ik focus op een klassement, zullen mijn korte tijdritten eronder lijden."
Een combinatie, zoals hij dit jaar deed met deelname aan de Giro en daarna de Tour, acht hij ook nog mogelijk. "Sowieso rijd ik er eentje voor het klassement. Ik sta er open in. De Tour heeft mij niet overtuigd."
Zal toch niet gebeuren, daarvoor is de Tour qua publiciteit te belangrijk voor Lotto-Djumbo.nl.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:43 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gesink moet lekker Giro/Vuelta doen, niks te zoeken in Tour volgend jaar
Giro ligt Gesink niet zo goed, vanwege de kou en derhalve zijn been dat bevriest door de ijzeren staaf erin.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:43 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gesink moet lekker Giro/Vuelta doen, niks te zoeken in Tour volgend jaar
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:46 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Zal toch niet gebeuren, daarvoor is de Tour qua publiciteit te belangrijk voor Lotto-Djumbo.nl.
Aquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:46 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Giro ligt Gesink niet zo goed, vanwege de kou en derhalve zijn been dat bevriest door de ijzeren staaf erin.
llemaal goede puntenquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:46 schreef Marcoss het volgende:
Gesink zal wel Tour-Vuelta doen ja, Giro alles op Kruijswijk
Hij zegt niets raars, dat begrijp je zelf hopelijk ook wel.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:59 schreef kaasplankje het volgende:
Dumoulin moet niet klagen en aan de start verschijnen, hij kan ook een of meerdere etappes winnen.
Klopt maar kvin ook dat hij best wat meer zijn neus aan het venster kan steken. Die jongen heeft meer in huis.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 16:02 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hij zegt niets raars, dat begrijp je zelf hopelijk ook wel.
kaasplankje zegt ook niets raars, dat begrijp je zelf hopelijk ook wel.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 16:02 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hij zegt niets raars, dat begrijp je zelf hopelijk ook wel.
Laten we het hopen zeg. Kruijswijk, Mollema, Poels, Kelderman?, Dumoulin? Genot.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:16 schreef Marcoss het volgende:
http://www.ad.nl/wielrenn(...)-een-optie~a30468e3/
Bauke denkt na over Girodeelname in 2017
Kruijswijk v Mollema v Poels in de bergen, lekkerrrr.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 16:04 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Laten we het hopen zeg. Kruijswijk, Mollema, Poels, Kelderman?, Dumoulin? Genot.
Sjors.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 16:19 schreef aesop het volgende:
Wie gaat dan een klassement rijden voor Lotto Jumbo als Gesink dat niet doet? Het is geen Kruijswijktour.
2 bruggen erin, verder vlakquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:12 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Geen idee hoe zwaar de tijdrit is, maar dan kan hij hem eventueel wat later nog pakken, de tijdrit is in ieder geval lang genoeg om verschil te maken (zoals hij vorig jaar ook de gele trui had kunnen/moeten pakken)
Oomen in de Giro zou ook wel leuk zijn.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 16:08 schreef Marcoss het volgende:
Kelderman noemde de Giro wel als optie, maar denk dat Dumoulin of Kelderman de Giro rijdt bij Giant en niet allebei.
En Poels heeft het ook al vaker over de Giro gehad, maar Froome zal hem wel te belangrijk vinden voor de Tourploeg, zodat hij dat plan weer kan laten varen.
Castelijns.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 16:04 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Laten we het hopen zeg. Kruijswijk, Mollema, Poels, Kelderman?, Dumoulin? Genot.
Barguil zal sowieso wel voor de Tour gaan en Matthews ook wel lijkt me. Dan heb je daar ook al twee kopmannen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 16:08 schreef Marcoss het volgende:
Kelderman noemde de Giro wel als optie, maar denk dat Dumoulin of Kelderman de Giro rijdt bij Giant en niet allebei.
En Poels heeft het ook al vaker over de Giro gehad, maar Froome zal hem wel te belangrijk vinden voor de Tourploeg, zodat hij dat plan weer kan laten varen.
quote:“Geen typische finish in Luik”
Precies daarom eindigt de etappe met aankomst in Luik niet op een bekende helling uit bijvoorbeeld Luik-Bastenaken-Luik. “We doen niet wat jullie verwachten”, antwoordde hij. “Logisch zou zijn dat we daar een typische finish inlassen, maar dan zou ons misschien een gebrek aan verbeelding verweten worden. Dus kiezen we voor een vlakke etappe.
Dat plus Dumoulin of Kelderman.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 16:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Kruijswijk v Mollema v Poels in de bergen, lekkerrrr.
Wat een logica.quote:
Gesink moet gewoon lekker in Calafornia vol voor het klassement gaan en dan daarna de Tour rijden zoals hij in de Vuelta deed, maak bijvoorbeeld eens een doel van de bollentrui zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:46 schreef Marcoss het volgende:
Gesink zal wel Tour-Vuelta doen ja, Giro alles op Kruijswijk
Waarom Barguil sowieso voor de Tour? Zou zeggen dat hij na twee kleurloze Tours eens op een andere ronde gaat focussen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 16:47 schreef wimderon het volgende:
[..]
Barguil zal sowieso wel voor de Tour gaan en Matthews ook wel lijkt me. Dan heb je daar ook al twee kopmannen.
Daar zullen ze bij Lotto Jumbo anders overdenken zeker nu Kelderman weg is hebben ze wel een echte kopman nodig voor het AK.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:43 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gesink moet lekker Giro/Vuelta doen, niks te zoeken in Tour volgend jaar
gewoon lekker voor dagsucces gaan iddquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 15:59 schreef kaasplankje het volgende:
Dumoulin moet niet klagen en aan de start verschijnen, hij kan ook een of meerdere etappes winnen.
Kelderman was dit jaar anders ook geen al te groot succes..quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 18:50 schreef Evertjan het volgende:
[..]
Daar zullen ze bij Lotto Jumbo anders overdenken zeker nu Kelderman weg is hebben ze wel een echte kopman nodig voor het AK.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |