Dit.quote:Op maandag 10 oktober 2016 22:20 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als Karsdorp de assist geeft of zelf de 1-1 scoort neem ik een jaar lang een Karsdorp UI.
quote:Op maandag 10 oktober 2016 22:20 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als Karsdorp de assist geeft of zelf de 1-1 scoort neem ik een jaar lang een Karsdorp UI.
Dat we Willems mee hadden moeten nemen.quote:Op maandag 10 oktober 2016 22:19 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Wat betekent dat laatste precies?
Ja, als hij traint op voorzetten en verdedigen is hij de beste RB van Nederland.quote:Op maandag 10 oktober 2016 22:20 schreef Scrummie het volgende:
Ik zei het al tijden, als Karsdorp z'n voorzetten gaat trainen is ie de beste RB van Nederland. Ook blijven trainen op het verdedigen, maar dat gaat steeds beter.
Toen ik vroeger op de pleintjes speelde had ik Ola John vaak in m'n team. Genot was dat.quote:Op maandag 10 oktober 2016 22:20 schreef Haringkop het volgende:
Vroeger op de pleintjes kreeg je altijd een mannetje extra in je ploeg als je een ventje als Depay had gekozen...
Kuijt doet niet mee.quote:Op maandag 10 oktober 2016 22:21 schreef inslagenreuring het volgende:
Als ik iemand de shine niet gun is het die dabbende idioot
Idd vind ze nog niet heel geweldig spelenquote:Op maandag 10 oktober 2016 22:20 schreef KingRoland het volgende:
Dit Frankrijk kan makkelijk worden verslagen door Italië, Spanje of Duitsland.
Gras is groen.
Lingard doet niet meequote:Op maandag 10 oktober 2016 22:21 schreef inslagenreuring het volgende:
Als ik iemand de shine niet gun is het die dabbende idioot
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |