abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_165807162
Klinkt echt als een narcistische psychopaat, met al die verhaaltjes over zichzelf.
pi_165807741
thanks! zarGon jou mening vind ik echt heel duidelijk en realistisch. als hij nog ooit wat stuurt laat ik het weten haha. ik moet wel bekennen online daten lijkt echt niet te werken, in verleden echt hoop troep dates gehad die alleen sex wilde of vaag nog waren. en daarnaast heb ik geen zin meer in uitgaan ( wil optijd slapen, kan slecht tegen alcohol, en heb liever een goed gesprek), en op mijn studie kom ik ook geen man tegen want ben schakelen dus zijn de anderen pas 18 en ik dus 23...
en ik ben niet per se op zoek, maar woon op mezelf, heb mijn eigen leventje op orde, en mis soms die knuffel, en ben dan ook nog kritisch met wat ik zoek. lastig haha ben al 3.5 jaar single en mijn laatste keer toen ik met iemand ging was jaar geleden. heb ook mijn behoeftes maarja wil dan wel eerst rela.
pi_165807780
dus ja toen dacht ik maar nou dan ga ik maar eens op een forum haha want ik heb geen zin om mijn vrienden hier mee lastig te vallen continu. ben liever in anderen geïnteresseerd in online life
  vrijdag 7 oktober 2016 @ 10:58:53 #154
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_165808361
Je klinkt zelf ook niet echt als een aanwinst.. damn...

Verder is hij gewoon een nerdje zonder enige ervaring in liefde en seks en houd hij de boot daarom af. Bangerik.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
pi_165808441
quote:
0s.gif Op donderdag 6 oktober 2016 21:44 schreef kanspareltje het volgende:dacht eig dat meeste mannen wel zelfde in elkaar zaten
Ja, want we komen uit dezelfde fabriek? :')
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_165808607
Ts neuken?
'Ego te absolvo peccatis tuis in nomine patris et filii et spiritus sancti.'
pi_165809195
quote:
1s.gif Op donderdag 6 oktober 2016 22:31 schreef mootie het volgende:

[..]

Zo druk kan een agenda toch niet zijn. Zeker niet als je 10 minuten bij elkaar vandaan woont.
Met een beginnend eigen bedrijf? Ja hoor, dat kan loeidruk zijn en zoveel aandacht vergen dat er amper meer tijd is voor wat anders. Je vooral heel erg moe bent als je dan even vrij bent.
80 uur per week doen bij een beginnend bedrijf is niet abnormaal, allerlei dingen die geregeld moeten worden, zorgen over hoe het loopt en ga zo maar door, het is heel normaal.

Kan me best voorstellen dat hij geen slechte indruk wil geven op een eerste date omdat hij moe is, met zijn hoofd bij zijn werk zit e.d., maar ook omdat hij dan alleen zeer onregelmatig af kan spreken, of zelfs nu niet goed kan inschatten of hij over een week wel kan afspreken, daar werk tussendoor kan komen.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_165825243
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 oktober 2016 11:52 schreef erodome het volgende:

[..]

Met een beginnend eigen bedrijf? Ja hoor, dat kan loeidruk zijn en zoveel aandacht vergen dat er amper meer tijd is voor wat anders. Je vooral heel erg moe bent als je dan even vrij bent.
80 uur per week doen bij een beginnend bedrijf is niet abnormaal, allerlei dingen die geregeld moeten worden, zorgen over hoe het loopt en ga zo maar door, het is heel normaal.

Kan me best voorstellen dat hij geen slechte indruk wil geven op een eerste date omdat hij moe is, met zijn hoofd bij zijn werk zit e.d., maar ook omdat hij dan alleen zeer onregelmatig af kan spreken, of zelfs nu niet goed kan inschatten of hij over een week wel kan afspreken, daar werk tussendoor kan komen.
Maar meneer heeft wel tijd om te voetballen en om zijn vrienden te zien.. (#63) Dus ts is voor hem geen prioriteit..
  zaterdag 8 oktober 2016 @ 00:58:49 #159
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_165825461
Alleen de OP gelezen maar gok dat die gast een vrouw/vriendin heeft.
pi_165825902
Je klinkt verliefd en dan snap ik dat je je vasthoudt aan de positieve signalen zoals de lange lappen tekst die hij stuurt.

Wat ik een beetje mis in het verhaal, zijn je eigen wensen. Wij weten niet of het een lulsmoes is van die drukte of niet. Maar stel dat je wat maanden zou moeten wachten, zou je dat over hebben voor een kans met hem? Want je moet altijd nog zien of het dan ook echt klikt. En zou je het trekken dat hij daarna mogelijk ook veel minder tijd heeft?

Je laat alles zo van hem afhangen,:zo lijkt het.

Had zelf een keer ook belachelijk drukke periode met veel vermoeidheid en zelfs wat ziekjes terwijl ik iemand leuk vond. Ik heb me toen voor zover mogelijk opgepimpt, wat paracetamol genomen en toen voor een uurtje afgesproken. Daarna wel compleet naar de klote :') ik denk dat de meeste mensen bij echte interesse wel iets kunnen regelen.
pi_165825911
komt op mij over als een beetje fake.
Ik noem een henkie spanky, tinny treus en natuurlijk willy wortel. Allemaal helden uit de brouwerij.
  zondag 9 oktober 2016 @ 00:16:49 #162
18676 Puntenjager
Experto crede
pi_165842755
quote:
0s.gif Op donderdag 6 oktober 2016 22:28 schreef Hyaenidae het volgende:

[..]

Zo snel mogelijk kan ook over 2 maanden zijn als je een drukke agenda hebt.
Wat een bullshit. Ik neem aan dat hij gewoon eet elke dag. Nou, dan zouden ze bijvoorbeeld samen kunnen lunchen een keer. Is luchtiger dan avondeten en hoeft echt geen uuuuren te duren.
I've got 99 problems, but a bitch ain't one.
pi_165843537
Gun hem ff de tijd die hij kennelijk nodig heeft. Stuur in de tussentijd af en toe een berichtje. Heb het alvast over de toekomstige date. Zie of en zo ja hoe hij reageert. Dan komen de antwoorden heus wel.
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')