Als je overdag veel kunt voeden dan kan er 's nachts best wat meer tijd tussen de voedingen hoor! Je klinkt in elk geval nog heel gemotiveerd, dus het komt vast goed! Ik kan me trouwens best voorstellen dat alle reacties hier een beetje overweldigend zijn, maar hopelijk helpt het je om een nieuw plan te maken (met lk)!quote:Op maandag 3 oktober 2016 00:51 schreef Soof-87 het volgende:
Morretje, elke 2 uur overdag zou ik idd prima vinden. 'S Nachts vind ik dat echt wel een opgave. Vooral omdat het voeden etc al een uur duurt.![]()
Bloesem, klopt![]()
Sillie en Mignonne, thanks!! Helder wel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In je eigen winkelkraam in de kou midden in een stortbui onder een paraplu met 1 hand tijdens het werken 8)
Hier was hij ook not amused dat mijn man kwam en hij niet naar mijn gebracht werd om te drinken en de rest van de nacht te spenderen. Maar ik gaf dus ook elke 1,5 a 2 uur borstvoeding en dan duurden de voedingen ook nog lang. Was idd geen doen meer. Dus de oplossing was hier: oordoppen voor mij en mijn man ging eruit en zette de babyfoon uit zodra Lucas wakker werd. Hij ging dan naar hem toe om hem te troosten en in eerst instantie krijste hij alles bij elkaar. Maar na 1 week was het resultaat wel dat we geen nachtvoeding meer hadden en meneer 1 keer wakker werd meestal waarbij een aai over de bol en een slok water genoeg waren. Achteraf gezien was ik zelf ook wel een beetje het probleem van de aanhoudende voedingen omdat ik dus altijd maar Lucas bij me pakte en mijn man niet de kans gaf om even door te pakken omdat ik het gehuil niet aan kon horen (vandaar de oordoppen dus; nu kon ik niet meer interveniëren).quote:Op maandag 3 oktober 2016 20:14 schreef Jagärtrut het volgende:
Wat fijn soof! En Bloesem, wat een leuke foto. T zou zo echt niet drinken, die wil dan alleen maar met de paraplu spelen..
In het hoe voel je je nu topic las ik van een aantal dames dat hun nachten beter liepen toen ze hun kind geen bv meer gaven snachts. T is nu 12.5 maand, en komt nog 2-7 keer snachts. Langzaam begint dat een beetje op te breken. Consistent 2 keer voeden snachts zou ik mee kunnen leven, maar 7 keer is een beetje teveel. Het lastige is dat hij zich niet door de duutser laat troosten snachts, dan wordt hij compleet overstuur. Ik ben meestal te moe om door te zetten om hem zonder borst in slaapt te krijgen als hij wakker wordt, en geef snel in zodat ik ook snel weer verder kan slapen. Mijn vraag: Hoe hebben jullie dat voor elkaar gekregen, snachts geen borstvoeding meer geven? Ik wil namenlijk niet perse stoppen met bv, maar als de nachten zo blijven gaan komt die keuze wel steeds dichterbij.
Noten, bananen, mueslireep?quote:Op maandag 3 oktober 2016 20:38 schreef Burdie het volgende:
Jäger, kan je hem aanleren om op een andere manier in slaap te vallen? Of idd een fles (gekolfd of koe/geit) laten geven door je man.
Ik heb ook een vraag, ik kan me nog herinneren van het begin dat ik 's nachts zo'n honger had en wil dit keer daarom van te voren mijn nachtkastje stashen met snacks. Wat zijn daarvoor aanraders? Er liggen al granenbiscuitjes.
ja, hij heeft het absoluut nodig om in slaap te vallen. Overdag niet meer gelukkig, maar snahcts komen we er nog niet vanaf.quote:Op maandag 3 oktober 2016 20:29 schreef Franny_G het volgende:
Zou het kunnen zijn dat hij de bv nodig heeft om weer in slaap te vallen als hij 's nachts (licht) wakker wordt? Dus niet voor de dorst/honger, maar als troost en uit gewoonte?
Helemaal met bv stoppen hoeft natuurlijk niet, maar je kunt wel besluiten niet meer 's nachts bv te geven. Dus dan inderdaad een flesje aanbieden, maar niet meer dan 1 of 2 per nacht (als je niet wilt kolven, kun je ook fv geven. Voor je productie lijkt me dat nu niet meer uitmaken.). En verder zul je dan een vorm van slaaptraining moeten doen,, voor de andere keren dat hij wakker wordt. Of inderdaad kijken of een speentje helpt. Het vereist dan veel discipline, en doorzettingsvermogen want het is een patroon dat je wilt doorbreken.
Amandelen (geroosterd met honingquote:Op maandag 3 oktober 2016 20:38 schreef Burdie het volgende:
Jäger, kan je hem aanleren om op een andere manier in slaap te vallen? Of idd een fles (gekolfd of koe/geit) laten geven door je man.
Ik heb ook een vraag, ik kan me nog herinneren van het begin dat ik 's nachts zo'n honger had en wil dit keer daarom van te voren mijn nachtkastje stashen met snacks. Wat zijn daarvoor aanraders? Er liggen al granenbiscuitjes.
Ja, het is gewoon een gewoonte die er in geslopen is. En zeker omdat hij niet meer zoveel drinkt overdag is het 's avonds extra gezellig. Ik snap het ook wel, maar het begint me langzaam op te breken. 2x per nacht zou ik helemaal niet erg vinden...quote:Op maandag 3 oktober 2016 20:51 schreef Morretje het volgende:
Ik vermoed dat hij zo vaak wakker wordt omdat het voeden zelf natuurlijk ook bijzonder gezellig is. Lekker knuffelen met mama, en je buikje lekker warm, wat wil je nog meer?
Hier werkte het dus wel, met bijna dezelfde leeftijd. Bij LE ook lees ik, maar een jaar later. Ik zou het een kans geven, werkt het niet, verzin je iets anders samen.
Kan ik me voorstellen. Had net mijn post nog aangepast met de toevoeging dat Lucas al 1,5 was. Ik was toen hij een jaar was ook nog niet klaar ervoor om de nachtvoeding helemaal te stoppen.quote:Op maandag 3 oktober 2016 20:48 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ja, hij heeft het absoluut nodig om in slaap te vallen. Overdag niet meer gelukkig, maar snahcts komen we er nog niet vanaf.
@ chanty: Ik geloof dat ik daar nog niet klaar voor ben. We wonen ook op 60 m2, dus oordoppen zullen niet zo heel veel helpen.
@ Burdie en Morretje: Ja, mijn idee was ook om de duutser misschien een fles melk mee te geven. Ik heb niet zoveel zin om te kolven, dus dan inderdaad flesvoeding. Dat opperde ik vanmiddag ook al tegen de duutser, maar die is van mening dat we daar het probleem mee verschuiven, dat dat dan een afhankelijkheid van die fles zal kweken. Maar goed, dat heeft alsnog het voordeel dat die fles niet noodzakelijk aan mij vast zit...
We gaan nog eens in conclaaf. In ieder geval bedankt voor de adviezen!
Leg jij dit in je nachtkastje klaar?quote:Op maandag 3 oktober 2016 20:49 schreef Bloesem. het volgende:
[..]
Amandelen (geroosterd met honing), warme melk geblenderd met honing en amandelen (en ghee), tapiocapudding, yoghurtsmoothie, blokjes oude kaas, gedroogd fruit, crackers met notenspread
Ik had vaak een paar glazen melk klaarstaan en kerstkransjesquote:Op maandag 3 oktober 2016 21:25 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Leg jij dit in je nachtkastje klaar?
Ja ik had zoveel slechte adviezen gehoord bij een paar anderen dat ik er al niet op vertrouwde. Idd wel gevraagd naar iemand met veel ervaring met bv want dat vond ik het belangrijkste.quote:Op maandag 3 oktober 2016 19:23 schreef Burdie het volgende:
Veel kraamverzorgenden weten maar weinig van bv, ik verbaas me daar altijd over... Een vriendin van me kreeg van de kraam zonder echte reden het advies om KV te gaan geven, en haar zusje had volgens de kraam "niet genoeg melk" (die conclusie was na 2 dagen getrokken), terwijl zij nota bene zelf kraamverzorgster is geweest.
Wij hadden zelf bij kuiken expliciet gevraagd om een kraam die focus had op bv en er veel ervaring mee had, en alsnog waren het "wel oké" adviezen die ze gaf.
quote:Op maandag 3 oktober 2016 21:25 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Leg jij dit in je nachtkastje klaar?
Dat leek mij ook t meest logische maar er staat echt 1 X per dag. Maar goed daar heb ik maling aan.quote:Op maandag 3 oktober 2016 21:37 schreef WupWup het volgende:
Chanty, die syntospray kun je natuurlijk gewoon bij elke kolfbeurt gebruiken.
Eenmaal per keer, niet per dag:quote:Op maandag 3 oktober 2016 22:11 schreef Chanty het volgende:
Dat leek mij ook t meest logische maar er staat echt 1 X per dag. Maar goed daar heb ik maling aan.
quote:3. HOE GEBRUIKT U DIT MIDDEL?
Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.
Het is gebruikelijk om 2-5 minuten voor het aanleggen van de baby of het aanleggen van de borstpomp eenmaal in één van uw beide neusgaten te verstuiven.
Op de bijsluiter die de apotheek meegeeft staat 1X per dagquote:Op maandag 3 oktober 2016 22:48 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Eenmaal per keer, niet per dag:
http://db.cbg-meb.nl/Bijsluiters/h03716.pdf
[..]
Heel herkenbaar! Hier is het vaak dat er dan een boertje vast zit. Als dat niet helpt, stop ik met voeden en probeer ik het even later nog een keer.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 10:05 schreef Mies_poes het volgende:
Ik wals weer even binnen met een vraag hoor...
M. drinkt heel goed aan de borst, maar tijdens 1 a 2 voedingen per dag waarbij ze eerst heel netjes drinkt, verandert ze na een tijdje in een wilde hond die zijn prooi verslindt (zo lijkt het althans). Continu aan mijn tepel trekken, moppergeluiden maken, steeds tepel loslaten en weer aanhappen en dat een half uur lang. Soms helpt het als ik de andere borst aanbiedt, soms is ze ineens weer tevreden als we gewoon een half uur blijven proberen.
Hebben jullie enig idee wat dit kan zijn? Komt dit bekend voor?
Fijn dat het herkenbaar is (voor mij fijn althansquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 10:16 schreef Svane het volgende:
[..]
Heel herkenbaar! Hier is het vaak dat er dan een boertje vast zit. Als dat niet helpt, stop ik met voeden en probeer ik het even later nog een keer.
Ook hier heel herkenbaar!quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 10:05 schreef Mies_poes het volgende:
Ik wals weer even binnen met een vraag hoor...
M. drinkt heel goed aan de borst, maar tijdens 1 a 2 voedingen per dag waarbij ze eerst heel netjes drinkt, verandert ze na een tijdje in een wilde hond die zijn prooi verslindt (zo lijkt het althans). Continu aan mijn tepel trekken, moppergeluiden maken, steeds tepel loslaten en weer aanhappen en dat een half uur lang. Soms helpt het als ik de andere borst aanbiedt, soms is ze ineens weer tevreden als we gewoon een half uur blijven proberen.
Hebben jullie enig idee wat dit kan zijn? Komt dit bekend voor?
Nou, vaak is het dus wel een boertje dus als die eruit komt kunnen we meteen verder. Zelf zou hij liever als inderdaad een hyena al hijgend blijven happen maar dat zie ik zelf dan niet zo zitten haha!quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 10:18 schreef Mies_poes het volgende:
[..]
Fijn dat het herkenbaar is (voor mij fijn althans)! Accepteert de jouwe het als je stopt met voeden? Die van mij alleen als ze dan bij papa mag liggen, bij mij is het alleen maar ETEN
Mijn lactatiekundige zei dat je het beste kunt kolven direct na de voeding.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 10:24 schreef Soof-87 het volgende:
Hoe hebben jullie eigenlijk voorraadjes in de vriezer opgebouwd met kolven? Tussen de voedingen door kolven?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |