Doe normaal man!quote:Op vrijdag 30 september 2016 23:19 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Gewoon, pleur op.
Zo moeilijk is dat niet.
Waarom? Kinderen vinden het ook prima als Piet geel of paars is. Deze discussie gaat helemaal nergens over.quote:
Idd, echt wtf, verder geen leven ofzoquote:Op vrijdag 30 september 2016 23:17 schreef Martinello het volgende:
Ik verbaas me nog steeds over het feit dat dit hele Zwarte Piet-gelul voor veel eencellige tokkies blijkbaar een kwestie van leven of dood is. Onwaarschijnlijk.
Ik zal eens googelen op Peredvizhniki. Rembrandt was echt een vakman.quote:Op vrijdag 30 september 2016 23:17 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Ik ben sowieso meer van het poëtische futurisme maar als het gaat om wat traditioneler werk kan het Russische realisme mij meer bekoren. De Peredvizhniki zal jouw misschien wel ook bekoren.
quote:
Precies. Lekker zwart houden dus.quote:Op vrijdag 30 september 2016 23:19 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Waarom? Kinderen vinden het ook prima als Piet geel of paars is. Deze discussie gaat helemaal nergens over.
Echt hequote:Op vrijdag 30 september 2016 23:21 schreef marcodej het volgende:
Alsof het ophoudt als Zwarte Piet er niet meer is
Zie de efteling......quote:Op vrijdag 30 september 2016 23:21 schreef marcodej het volgende:
Alsof het ophoudt als Zwarte Piet er niet meer is
Mensen maken zich druk om zwarte piet, nee echt!quote:
Je wordt gepest met je naam, je neus, je haarkleur, je ouders, een gek trekje enzquote:Op vrijdag 30 september 2016 23:22 schreef luxerobots het volgende:
Het is altijd treurig als mensen gepest worden, maar Zwarte Piet is in dat voorbeeld niet de oorzaak.
Zonder Zwarte Piet bedenken kinderen wel weer iets anders om mee te pesten. Pesten heeft met de groepshiërarchie te maken.
Bepaalde groepen vinden het discriminerend, waarom het dan niet veranderen? Laat gaan joh, zou Gijpie zeggen. Dan noemen we het voortaan Groene Piet...niemand geeft een fuck.quote:Op vrijdag 30 september 2016 23:20 schreef marcodej het volgende:
[..]
Precies. Lekker zwart houden dus.
Men laat die suffe muts gewoon maar doorbrabbelen...quote:Op vrijdag 30 september 2016 23:21 schreef marcodej het volgende:
Alsof het ophoudt als Zwarte Piet er niet meer is
Zwarte Piet weg en dan gaan we ze allemaal Bokito noemen.quote:Op vrijdag 30 september 2016 23:22 schreef luxerobots het volgende:
Het is altijd treurig als mensen gepest worden, maar Zwarte Piet is in dat voorbeeld niet de oorzaak.
Zonder Zwarte Piet bedenken kinderen wel weer iets anders om mee te pesten. Pesten heeft met de groepshiërarchie te maken.
Ik ben ook wel eens gepest geweest, o.a. door een heel dik joch. Er was meer reden om hem te pesten dan mij. Weerbaarheid is ook belangrijk.quote:Op vrijdag 30 september 2016 23:23 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Je wordt gepest met je naam, je neus, je haarkleur, je ouders, een gek trekje enz
SOWquote:Op vrijdag 30 september 2016 23:25 schreef Oliver23 het volgende:
Zwarte Piet kan niet veilig over straat in de VS ... ....
Een normale neger ook niet
Shots fired.quote:Op vrijdag 30 september 2016 23:25 schreef Oliver23 het volgende:
Zwarte Piet kan niet veilig over straat in de VS ... ....
Een normale neger ook niet
Ghehequote:Op vrijdag 30 september 2016 23:25 schreef Oliver23 het volgende:
Zwarte Piet kan niet veilig over straat in de VS ... ....
Een normale neger ook niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |