Nee, dan blijf ik bezig. Jullie feestje.quote:
Ging jij ook alleen naar lessen die je belangrijk achtte en werd dat steeds minder?quote:Op donderdag 29 september 2016 12:02 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik doe er langer over door alle vetkwabben dus ik zou dan de hele les missen
Waren bij ons altijd van die bepaalde typjes die dat deden.quote:
Niet mijn feestje hoorquote:Op donderdag 29 september 2016 12:03 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Nee, dan blijf ik bezig. Jullie feestje.
quote:Op donderdag 29 september 2016 12:03 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Had in mijn klas een iets oudere antiliaan, Ricardo, die ging altijd als eerste naar de kleedruimtes na gym om vervolgens de kranen onder te pissen en de nerdjes zich te laten wassen
Ging ook naar veel andere lessen niet hoor, discrimineerde niet.quote:Op donderdag 29 september 2016 12:03 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Waren bij ons altijd van die bepaalde typjes die dat deden.
nee want als je genoeg lessen skipte moest je nablijven of een uur eerder naar school komen :squote:Op donderdag 29 september 2016 12:03 schreef Willoow het volgende:
[..]
Ging jij ook alleen naar lessen die je belangrijk achtte en werd dat steeds minder?
Was gelukkig bevriend met een neef van hem dus ik wist er vanquote:
Dit verklaart wel heel erg jouw softe karakter en slechte weerstandquote:Op donderdag 29 september 2016 12:05 schreef Willoow het volgende:
[..]
Ging ook naar veel andere lessen niet hoor, discrimineerde niet.
bij ons legde in de kleedkamer een keer iemand zijn balzak in de nek van een anderquote:Op donderdag 29 september 2016 12:05 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Was gelukkig bevriend met een neef van hem dus ik wist er vanachteraf best een naaiactie maar toen wel veelvuldig gelachen.
Waren ook altijd dezelfden die als laatste werden gekozen met teams samenstellen. Best sneu.quote:Op donderdag 29 september 2016 12:03 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Waren bij ons altijd van die bepaalde typjes die dat deden.
Wat kinderachtig, gvdquote:Op donderdag 29 september 2016 12:03 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Had in mijn klas een iets oudere antiliaan, Ricardo, die ging altijd als eerste naar de kleedruimtes na gym om vervolgens de kranen onder te pissen en de nerdjes zich te laten wassen
O, mijn moeder verzon altijd smoezen voor mij :squote:Op donderdag 29 september 2016 12:05 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
nee want als je genoeg lessen skipte moest je nablijven of een uur eerder naar school komen :s
Niemand is onmisbaar.quote:Op donderdag 29 september 2016 12:06 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Eerlijk, ik mis Crip niet.
mijn beide broers kwamen al in de problemen door veel te spijbelen dus ik dacht laat ik maar eens het goeie voorbeeld zijnquote:Op donderdag 29 september 2016 12:06 schreef Willoow het volgende:
[..]
O, mijn moeder verzon altijd smoezen voor mij :s
Nee, dat heeft andere reden.quote:Op donderdag 29 september 2016 12:05 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Dit verklaart wel heel erg jouw softe karakter en slechte weerstand
pls willoowquote:Op donderdag 29 september 2016 11:54 schreef Willoow het volgende:
Gingen jullie ook nooit naar gym toe?
Jaquote:
Dat jaquote:Op donderdag 29 september 2016 12:06 schreef Kurovski het volgende:
[..]
Waren ook altijd dezelfden die als laatste werden gekozen met teams samenstellen. Best sneu.
Bij ons werd een keer een leerlinge verkracht in ons bijzijnquote:Op donderdag 29 september 2016 12:05 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
bij ons legde in de kleedkamer een keer iemand zijn balzak in de nek van een ander
haha gekke kinderen die middelbare studenten
Oh. Oké.quote:
Goed van jou.quote:Op donderdag 29 september 2016 12:06 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
mijn beide broers kwamen al in de problemen door veel te spijbelen dus ik dacht laat ik maar eens het goeie voorbeeld zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |