quote:Op maandag 26 september 2016 12:26 schreef puzziepie het volgende:
Bjorn was op zijn achterhoofd gevallen![]()
Die "oudjes" zoals Paul hadden nog een opbouwende taak, daarna was het alleen maar cashen en opmakenquote:Op maandag 26 september 2016 12:25 schreef freaky40 het volgende:
Als ik die 'oudjes' zo zie weet je weer wat je mist, bij sommige dan. Wat een slllechte groep is dit eigenlijk als je het vergelijkt met wat er aan sommige oud bewoners nu binnen is waaronder Paul, Emil en Nico.
Jammer van die 2 meter..................8 meter zou mij beter passen...........quote:Op maandag 26 september 2016 12:27 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Bjorn is van 2 meter hoogte naar beneden gestuiterd.
Dat.quote:Op maandag 26 september 2016 12:27 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Die "oudjes" zoals Paul hadden nog een opbouwende taak, daarna was het alleen maar cashen en opmaken
En Shemale, Ramona, Vic, Benji, teveel om op te noemen die ingewisseld mogen worden.quote:Op maandag 26 september 2016 12:26 schreef Disana het volgende:
[..]
De vroegere inwoners hadden over het algemeen meer karakter. Nu zitten we opgescheept met no-no's als Romy en Karin.
En tonijn, en aardbeien.quote:Op maandag 26 september 2016 12:28 schreef Prisha het volgende:
Vanessa: elke avond vechten om een gehaktbal![]()
quote:
naar zn vader hoorde ikquote:Op maandag 26 september 2016 12:29 schreef yvondenise het volgende:
Cemal gaat dus echt weg?dat zei hij tegen Ivan.
quote:Op maandag 26 september 2016 12:28 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Jammer van die 2 meter..................8 meter zou mij beter passen...........
Ja dat zeg ik al weken. Waar steeds maar niemand op reageertquote:Op maandag 26 september 2016 12:29 schreef yvondenise het volgende:
Cemal gaat dus echt weg?dat zei hij tegen Ivan.
Ja, mee eens.quote:Op maandag 26 september 2016 12:29 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Dat.
[..]
En Shemale, Ramona, Vic, Benji, teveel om op te noemen die ingewisseld mogen worden.
dat schijnt hij van de week ook gezegd te hebbenquote:Op maandag 26 september 2016 12:29 schreef yvondenise het volgende:
Cemal gaat dus echt weg?dat zei hij tegen Ivan.
Ik heb je wel gelezen hoor..quote:Op maandag 26 september 2016 12:29 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Ja dat zeg ik al weken. Waar steeds maar niemand op reageert
Die gaat 'helemaal' weg. Ik hoorde het Ruud al weken geleden tegen Rowena zeggenquote:Op maandag 26 september 2016 12:30 schreef yvondenise het volgende:
[..]
oh hij zei ik wil tijd om de band op te bouwen met zijn vader.
ja maar er is geen sinasquote:
Was inderdaad afgevallen. Maar sinds ze er uit is ook weer aangekomen zo te zien.quote:Op maandag 26 september 2016 12:31 schreef freaky40 het volgende:
Ook wel leuk om Gabs te zien. Die is tenminste écht afgevallen en heeft er ook echt wat aan gedaan, dit in tegenstelling tot Ramona...typisch gevalletje 'in your face'..
quote:Op maandag 26 september 2016 12:32 schreef danaqui het volgende:
[..]
Dat zit in haar kist die straks binnen komt
Welnee.quote:Op maandag 26 september 2016 12:32 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Was inderdaad afgevallen. Maar sinds ze er uit is ook weer aangekomen zo te zien.
En Ramona is ook enorm afgevallen. Vergelijk maar eens met toen ze binnen kwam. Enorm verschil
Gabs lijkt momenteel dikker dan Ramoonquote:Op maandag 26 september 2016 12:32 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Was inderdaad afgevallen. Maar sinds ze er uit is ook weer aangekomen zo te zien.
En Ramona is ook enorm afgevallen. Vergelijk maar eens met toen ze binnen kwam. Enorm verschil
Geen idee is een gevoelquote:Op maandag 26 september 2016 12:32 schreef Ranah het volgende:
[..]
waarom denk je dat? ze zou een mooie vervanging van cees zijn
Waarom?quote:Op maandag 26 september 2016 12:34 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Nicoline is helemaal teleurgesteld.
Vind ik niet. Heeft ook met het figuur te maken. Ik vind Gabs mooier afgevallen dan Ramona die het voor mij gevoel helemaal niet zo is afgevallen dan doet vermoeden....quote:Op maandag 26 september 2016 12:33 schreef kkka3 het volgende:
[..]
Gabs lijkt momenteel dikker dan Ramoon
quote:
quote:Op maandag 26 september 2016 12:34 schreef mario390 het volgende:
wat ben ik boos dat nu mijn internet zo slecht gaat![]()
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |