SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."In zekere zin ben ik waarschijnlijk onsterfelijk"
- Johan Cruijff
Oh.![]()
Leuk deze troll.quote:Op zondag 25 september 2016 16:57 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Best een prestatie om hier de schuld ook bij Overmars te leggen.
Ben het verder gewoon eens met Overmars in deze.Oh.![]()
Vorig seizoen ging dat beter in mijn ogen. Afgezien van het feit dat hij er simpelweg vaker voorbij kwam leidde dat ook vaker tot een voorzet.quote:Op zondag 25 september 2016 16:13 schreef Smoofie het volgende: Younes is veel te ego ook. Gaat te veel kansloos voor eigen kans. Daley ging er een paar keer overheen en kwam vrij of ziyech vrij in het midden. Ging ie kansloos schieten of balverlies
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Dan interpreteerde ik het voornamelijk onjuist daar waar ik Overmars al van gekkere dingen de schuld heb zien krijgen.quote:Op zondag 25 september 2016 17:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Leuk deze troll.
Ben het verder gewoon eens met Overmars in deze.![]()
Nee maar in de voorbereiding zag ik een interview met Younes waar hij zei dat hij een gesprek had gehad met Overmars waarin hij dat zei. En een buitenspeler hoort ook gewoon 10-15 goals te maken bij Ajax.quote:Op zondag 25 september 2016 17:09 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dan interpreteerde ik het voornamelijk onjuist daar waar ik Overmars al van gekkere dingen de schuld heb zien krijgen.
Maar kan best zijn dat hij daardoor zo geforceerd op zoek is, zeker als die eerste goal uitblijft.Oh.![]()
In mijn ogen moet een speler bij Ajax primair de juiste keuzes maken. Opdrachten die ertoe leiden dat de verkeerde keuzes worden gemaakt zou je niet moeten geven.quote:Op zondag 25 september 2016 17:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee maar in de voorbereiding zag ik een interview met Younes waar hij zei dat hij een gesprek had gehad met Overmars waarin hij dat zei. En een buitenspeler hoort ook gewoon 10-15 goals te maken bij Ajax.
Maar kan best zijn dat hij daardoor zo geforceerd op zoek is, zeker als die eerste goal uitblijft.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Als het team goed draait is dat het beste, maar in die situatie moet een buitenspeler aan dat aantal goals gaan komen.quote:Op zondag 25 september 2016 17:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
In mijn ogen moet een speler bij Ajax primair de juiste keuzes maken. Opdrachten die ertoe leiden dat de verkeerde keuzes worden gemaakt zou je niet moeten geven.
En je krijgt dan vaak wel het geval dat spelers voor zichzelf gaan voetballen, Traoré heeft dat ook wel dat hij vooral zelf erg op zoek was naar de goal.Oh.![]()
Klopt, verschil tussen Younes en Traore was vooral dat de acties van Traore vaak wel lukten.quote:Op zondag 25 september 2016 17:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als het team goed draait is dat het beste, maar in die situatie moet een buitenspeler aan dat aantal goals gaan komen.
En je krijgt dan vaak wel het geval dat spelers voor zichzelf gaan voetballen, Traoré heeft dat ook wel dat hij vooral zelf erg op zoek was naar de goal.
Ik moet ook wel zeggen dat de bezetting voor de goal vaak ook verre van optimaal was gisteren, waardoor het voor de vleugels ook lastig was om hem af te leggen. Als er wat meer routine en vastigheid in de opstelling komt, dan gaat dat hopelijk beter.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Je zag gisteren dat het vaak nog onwennig was inderdaad. Vind het nog knap van Dolberg dat hij er twee heeft gemaakt met twee vleugelspelers die vooral voor zichzelf speeldenquote:Op zondag 25 september 2016 17:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
Klopt, verschil tussen Younes en Traore was vooral dat de acties van Traore vaak wel lukten.
Ik moet ook wel zeggen dat de bezetting voor de goal vaak ook verre van optimaal was gisteren, waardoor het voor de vleugels ook lastig was om hem af te leggen. Als er wat meer routine en vastigheid in de opstelling komt, dan gaat dat hopelijk beter.
Oh.![]()
Bij de eerste goal kreeg hij in eerste instantie wel erg veel ruimte, maar aan de beheerste afronding met twee spelers in zijn nek kunnen veel van zijn oudere collega's een voorbeeld nemen. Die pegel was ook erg lekker.quote:Op zondag 25 september 2016 17:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je zag gisteren dat het vaak nog onwennig was inderdaad. Vind het nog knap van Dolberg dat hij er twee heeft gemaakt met twee vleugelspelers die vooral voor zichzelf speelden
Maar het ging mij met name om de positionering voor de goal. De mogelijkheid om hem voor te geven op Dolberg was er vaak ook niet omdat hij niet aanspeelbaar was. Als dan ook de middenvelders niet goed aansluiten, dan kunnen de vleugelspelers ook niet zoveel.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Klaassen moet nog duidelijk wennen aan zijn rol als echte halfspeler ipv dat hij er als 10 al stond. Als dat dus beter gaat en ook Ziyech moet daar meer naartoe kunnen dan scheelt het al een hoop.quote:Op zondag 25 september 2016 17:37 schreef Monolith het volgende:
[..]
Bij de eerste goal kreeg hij in eerste instantie wel erg veel ruimte, maar aan de beheerste afronding met twee spelers in zijn nek kunnen veel van zijn oudere collega's een voorbeeld nemen. Die pegel was ook erg lekker.
Maar het ging mij met name om de positionering voor de goal. De mogelijkheid om hem voor te geven op Dolberg was er vaak ook niet omdat hij niet aanspeelbaar was. Als dan ook de middenvelders niet goed aansluiten, dan kunnen de vleugelspelers ook niet zoveel.Oh.![]()
1 goal maarquote:Op zondag 25 september 2016 17:39 schreef Vermecelli het volgende:
Prima gemiddelde tot nu toe
[ afbeelding ]![]()
![]()
Zal van Marc wel de opdracht hebben gekregen om dit seizoen dertig assists af te leveren.quote:Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
quote:Op zondag 25 september 2016 17:39 schreef Vermecelli het volgende:
Prima gemiddelde tot nu toe
[ afbeelding ]![]()
Wat een baas![]()
http://www.ajax1.nl/de-boer-miste-plezier-ajax-spelers/
Jammer, dit "na trappen".The bearded man: “So many good tunes, I didn't have time to shave!”![]()
Ik miste ook plezier bij Ajax onder de Boer dus dat vind ik niet zo gek.quote:Op zondag 25 september 2016 19:59 schreef K44S het volgende:
http://www.ajax1.nl/de-boer-miste-plezier-ajax-spelers/
Jammer, dit "na trappen".Oh.![]()
Jammer inderdaad, ben benieuwd hoe die jongens er bij lopen over 3 jaar als hij daar dan nog zit.quote:Op zondag 25 september 2016 19:59 schreef K44S het volgende:
http://www.ajax1.nl/de-boer-miste-plezier-ajax-spelers/
Jammer, dit "na trappen".![]()
Ik vraag me wel af in hoeverre dat gebrek aan plezier niet door de Boer zelf werd veroorzaakt.quote:Op zondag 25 september 2016 19:59 schreef K44S het volgende:
http://www.ajax1.nl/de-boer-miste-plezier-ajax-spelers/
Jammer, dit "na trappen".Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ik vind het niet echt natrappen. Hoe vaak hebben wij als fans niet gedacht waar het plezier en de motivatie was van die spelers? De Boer wordt geïnterviewd en geeft enkel de verschillen aan tussen Inter en Ajax. Prima toch.![]()
Sprookjes bestaan nietquote:Op zondag 25 september 2016 20:02 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Jammer inderdaad, ben benieuwd hoe die jongens er bij lopen over 3 jaar als hij daar dan nog zit.RED ONS HENNIEGOD![]()
Bij ons duurde dat 80 minutenquote:Op zondag 25 september 2016 20:11 schreef Brammess het volgende:
De Boer wisselde trouwens vanmiddag gewoon een speler na 28 minuten omdat hij zo slecht speelde
Forum Opties Forumhop: Hop naar: