Wat fijn! Hier ook vanmorgen weer gebeld en herhaling zonder problemen. Enige dat ze zeiden was he vervelend dat je ze nog steeds nodig hebt. En dat ik altijd kon bellen!quote:Op woensdag 21 september 2016 14:34 schreef Cygne het volgende:
Oh wow!Moest nieuwe emesafene hebben dus vanochtend huisarts gebeld. Niks moeilijk doen of drama en bij de (nieuwe) apotheek ook niet.
Ohh dat is echt heel fijn. Met meer rust daarover de bevalling in!quote:Op woensdag 21 september 2016 16:30 schreef Burdie het volgende:
Altijd fijn, meewerkende instanties!
In dat kader heb ik ook een succesverhaal, ik had vanmiddag een consult in het ziekenhuis waar ik wil bevallen en Halleluja wat een verademing was dat. Ze dachten mee, begrepen wat ik bedoelde en wilde, hadden aandacht voor mij ipv protocol... zo anders dan ik in het andere ziekenhuis ben gewend!
(De gyn vond wel dat ik wat eerder aan de slag had gemoeten met mijn bevallingstrauma, en hij had wellicht een punt)
Ik moet nu wel even bijkomen van het gesprek en de totaal andere mindset, en dat doe ik met een slapend kindje en een haakwerkje op de bank. Ben echt een beetje overdonderd te merken hoe het ook kan...
Had je dit fijne consult niet veel eerder in je zwangerschap willen hebben?quote:Op woensdag 21 september 2016 16:30 schreef Burdie het volgende:
(De gyn vond wel dat ik wat eerder aan de slag had gemoeten met mijn bevallingstrauma, en hij had wellicht een punt)
Sssshquote:Op woensdag 21 september 2016 19:07 schreef ViviRAWRS het volgende:
Had je dit fijne consult niet veel eerder in je zwangerschap willen hebben?![]()
Gelukkig ga ik niet met haar bevallenquote:Op woensdag 21 september 2016 18:17 schreef Veruca_Assault het volgende:
Ja hoi! Ik meld me ook weer eens. Met baby in de buik, alsof er nooit iets spannend wasBijna 35 weken alweer! Kind ligt alleen wel in een stuit...
Verder in het vluchtige lezen werd ik BOOS BOOS op de VK van Roomsnoes. Wat een hørk zeg! Ik kan zo pissig worden van dat bagatelliseren. Al heeft ze gelijk, zo ga je niet met mensen om. Laat staan met zwangeren. We zijn toch een beetje een aparte slag![]()
Hoe voel jij je met haar bij je bevalling straks Room? Heb je wel vertrouwen? Lijkt me zo naar!
Niet, al die andere mini's zitten juist ondersteboven.quote:Op woensdag 21 september 2016 19:57 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Veruca, wat heerlijk dat je mini nog binnen zit, beetje jammer dat hij ondersteboven hangt![]()
Klopt, mijnes lag met 32 weken in stuit (en soms dwars) maar die ligt inmiddels netjes op de kopquote:Op woensdag 21 september 2016 20:45 schreef _Duckietje_ het volgende:
Hier net ook een echo gehad op 30+5 en hij ligt ook nog in stuit![]()
Heeft blijkbaar nog een paar weken om te keren... ben benieuwd
Volgens de vk is het al 3 weken helemaal ingedaald en vast in bekken. Of gaat dat nog verder door? Geen idee hoor 😂quote:
Haha dat laatste begrijp ik. Dacht dat t laatste stukkie tijdens de bevalling gebeurt ofzo. Geen idee waarom ik dat dacht eigenlijk 😂 Dan zal dat het wel zijn inderdaad! Thanks 😉quote:Op woensdag 21 september 2016 21:30 schreef Burdie het volgende:
Ja, de baby daalt net zo lang in tot 'ie niet meer verder kan, en dat is op zich het juiste moment om 'm in een wiegje te leggen.
Ik lijk voor de klas juist meer energie en geduld dan ooit te hebben als ik zwanger ben, de vorige keer ook al. Toen ook doorgewerkt tot 36 weken zonder problemen, ik hoop zo dat dat weer gaat lukken, want ik vind het nu al vreselijk dat ik straks voor de kerstvakantie mijn examenklassen in de steek moet laten.quote:Op woensdag 21 september 2016 21:13 schreef Gogo83 het volgende:
Selvaria: leuk dat je ook in het VO werkt, ik ook. Ben best benieuwd hoe dat gaat als ik wat verder ben, vind het nu al best vermoeiend op de dagen dat ik veel les geef.
Dat zou idd wel jammer zijn. Welk vak geef jij?quote:Op donderdag 22 september 2016 07:00 schreef Selvaria het volgende:
[..]
Ik lijk voor de klas juist meer energie en geduld dan ooit te hebben als ik zwanger ben, de vorige keer ook al. Toen ook doorgewerkt tot 36 weken zonder problemen, ik hoop zo dat dat weer gaat lukken, want ik vind het nu al vreselijk dat ik straks voor de kerstvakantie mijn examenklassen in de steek moet laten.![]()
Welk vak geef jij?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.On topic: ik werd net op de fiets misselijk van een voorbijrijdende vuilniswagen. Zo misselijk dat mijn ontbijt eruit kwam. Anderen zullen wel gedacht hebben. Normaal ontbijt ik in twee delen (iets kleins thuis en een broodje in de trein), maar durf deel 2 niet op te eten nu. En dit terwijl ik dacht van de misselijkheid af te zijn, meh.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
In principe was ik klaar maar omdat mn buik zo hard groeit wilde ze t nog n keer doen. Gelukkig dmv dagcurve prikken en niet met drankjes.quote:Op donderdag 22 september 2016 09:03 schreef Fazzoletti het volgende:
Succes vandaag GM! Om de hoeveel tijd moet je nu je suiker laten checken? Dit is al de 3e x toch?
SQ,hopelijk is het niets. Succes bij de ha zo.
Gogo, naar! Die lucht van vuilnisauto's is ook zo ranzig![]()
Aurum, gefeliciteerd! Die spanning is ook kut. Ga je nog wat vieren vandaag zodat je wat afleiding hebt?![]()
Zieke peuter werd wel 6x huilend wakker vannacht. Heb maar vrij genomen want naast dat ik het sneu vind om hem naar't kdv te brengen ben ik zelf ook niet tot veel in staat zo![]()
Gelukkig komt vriend vanmiddag weer thuis en kan ik hopelijk wat slaap inhalen
quote:Op donderdag 22 september 2016 09:18 schreef WupWup het volgende:
Gefeliciteerd aurum!
Ik doe even de 20-wekendans
is het geen band?quote:Op donderdag 22 september 2016 09:21 schreef tombolafan het volgende:
Gefeliciteerd Aurum, ik duim voor morgen!
Gogo hopelijk blijft nu alles erin, naar zeg!
Suiker prikken deed ik de eerste keer vrolijk met net een glas jus d'orange in mn mik, ff vergeten dat ik nuchter moestgeen idee hoe de waardes moeten zijn GM!
Ik heb nu voor de tweede dag last van een spier(?) In mn linkerlies... Eigenlijk nooit last van maar ik ben ook niet sportief ofzo, iemand hier bekend ermee? Is het VK-meld waardig als het blijft?
a fijn! Beter iets doen dan niets iddquote:Op donderdag 22 september 2016 09:37 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
is het geen band?
WupWup 20 weken! Dat ging snel![]()
Zo. Ik krijg toch antibiotica. Al is het maar voor mijn gemoedsrust. Ik ben lang zen gebleven maar mijn zen is nu op.
quote:Op donderdag 22 september 2016 08:17 schreef Gogo83 het volgende:
[..]
Dat zou idd wel jammer zijn. Welk vak geef jij?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.On topic: ik werd net op de fiets misselijk van een voorbijrijdende vuilniswagen. Zo misselijk dat mijn ontbijt eruit kwam. Anderen zullen wel gedacht hebben. Normaal ontbijt ik in twee delen (iets kleins thuis en een broodje in de trein), maar durf deel 2 niet op te eten nu. En dit terwijl ik dacht van de misselijkheid af te zijn, meh.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Balen van je ontbijt, straks als je het aandurft even lekker rustig ergens op knabbelen.![]()
20-weken voor Wup!![]()
Fijn van de ab, SQ! Hopelijk loopt het nu allemaal los.
Toch nog gefeliciteerd, Aurum!
Shit, ik heb gequote en kan niet verder teruglezen, maaren
all around!
quote:Op donderdag 22 september 2016 09:18 schreef WupWup het volgende:
Gefeliciteerd aurum!
Ik doe even de 20-wekendans
Bij mijn Samen Bevallen cursus vd week zei de cursusleidster dat pijn in je lies inderdaad bandenpijn isquote:Op donderdag 22 september 2016 09:42 schreef tombolafan het volgende:
[..]
a fijn! Beter iets doen dan niets idd
Geen idee, ik herken t niet van de vorige keer
We gaan t zien
Ooh, wat een geweldig nieuws!! Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 22 september 2016 14:51 schreef Soof-87 het volgende:
Heel wat berichtjes gemist zie ik maar...Ik heb een ZOON!!!!
Hij doet het geweldig en we zijn zo ontzettend verliefd!! Nu even bijkomen en bijtanken maar oh... Hij is er
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |