die keren dat het hier gebeurt is was ik blij met laminaatquote:Op donderdag 4 mei 2017 21:24 schreef L-E het volgende:
Ik vind vloerbedekking doodeng. Een goede kotsbui en je slaapkamer ruikt voorgoed naar maagzuur
quote:Op donderdag 4 mei 2017 21:24 schreef L-E het volgende:
Ik vind vloerbedekking doodeng. Een goede kotsbui en je slaapkamer ruikt voorgoed naar maagzuur
daar heb je geen muur voor nodig. Deal!quote:Op donderdag 4 mei 2017 21:29 schreef mignonne het volgende:
[..]![]()
Ik kan er ivm allergie gewoon echt niet tegen, vloerbedekking/tapijt dus t is ook nooit een optie geweest. Wel makkelijk
Kwak! 2 euro voor dat hoofdkussen? Blijft ie een beetje okay rechtop tegen de muur staan?
quote:Op donderdag 4 mei 2017 16:01 schreef klaprooss het volgende:
[..]
Ja okergeel dacht ik ook! Maar pffft ik kan maar geen keus maken. Turquoise vind ik te voor de hand liggend ofzo, ik weet t niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.hebb0n
behalve dat hier al een half jaar behang klaar ligt op rol
En wat mignonne laat zien iddoker/mosterdgeel
.
Ik heb veel te veel blauw in huis (bank + muur, maar met VEEL raam op het zuiden, het licht dat binnenvalt is echt vrij geel dus het kan) ik zoek een okergeel tapijt. Maar dan bij voorkeur katoen en dan ook nog machinewasbaar.
Nou had ik een groene gevonden met geel gestikt, prima top, maar ding weegt over de 9kg en past daarmee sowieso al niet in de wasmachine. Formaat gaat het ook lastig maken maar toch. Maatje kleiner is twijfelgeval.
[ Bericht 12% gewijzigd door Unihipili op 04-05-2017 22:38:26 ]
quote:Op donderdag 4 mei 2017 22:56 schreef klaprooss het volgende:
Thnx voor jullie input! Ik ga even broeien erop, heb iig wel al meer ideeen gekregen dankzij jullie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:)
lisa heeft hem van prinsessen. let op de stekker gaat snel haperen. en tip: de uitknop 5 sec aanraken dan verranderd hij langzaam van kleur. lisa haar favlriet want dan gaat ze rustig liggen kijken welk kleurtje er aan komt en valt heerlijk in slaap.quote:Op donderdag 4 mei 2017 21:32 schreef Goitske het volgende:
Paar weken terug kwam ik bij een AH hier in de buurt en die waren voorraden aan het dumpen. En de prijs was net aangepast dus heb voor 50 cent 5 van deze lampen gekocht. Oké ben geen Planes fan maar de jongens vinden ze geweldig en mogen een kleur kiezen voordat ze gaan slapen. De andere 3 staan op zolder als reserve en op de logeerkamer bleek hij heel handig
[ afbeelding ]
hehe ja zoiets het is alleen zo Ikea-achtig, ik heb al zo veel Ikea in huisquote:Op donderdag 4 mei 2017 22:44 schreef Spees_Eend het volgende:
Is dit kleed van ikea iets? Is groot hoor, maar het weegt 6 kg en is van katoen.
Overigens heb je bij steeds meer benzinestations van die mega wasmachines, daar was ik ons kleed voortaan in omdat ik de lagers van onze wasmachine ooit gemold heb met een gordijn of kleed of zoiets dat veel te zwaar werd, volgezogen met water
oh thanks voor de tip die wist ik nog niet.quote:Op vrijdag 5 mei 2017 00:33 schreef Sam1993 het volgende:
[..]
lisa heeft hem van prinsessen. let op de stekker gaat snel haperen. en tip: de uitknop 5 sec aanraken dan verranderd hij langzaam van kleur. lisa haar favlriet want dan gaat ze rustig liggen kijken welk kleurtje er aan komt en valt heerlijk in slaap.
quote:Op donderdag 4 mei 2017 23:01 schreef mignonne het volgende:
[..]
😂 Is da Rotterdams dan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Komt goed joh.♥ J & S
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |