Heuj!quote:
Je mist een 0, het is 200k per week.quote:Op vrijdag 16 september 2016 12:00 schreef KapiteinGasthof het volgende:
Is level 33 inmiddels niet redelijk haalbaar, zeker als je dagelijks op kijkduin-achtige plekken zit? Ik speel elke dag wel, en zit nu halverwege 29 (dat is dus iets van 20K XP in een weekje). Kan me voorstellen dat het bij iemand die er echt fanatiek mee bezig is haalbaar is.
quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:02 schreef victorinox het volgende:
[..]
Je mist een 0, het is 200k per week.
Ik zit zelf op 225k xp per week (lv29), en heb een aantal weekenden niet kunnen spelen. Dus ik denk dat level 33 wel te doen is als je flink aan het grinden bent geweest.
jawel. Alleen schouders verbrand. Dus eem chillen in het appartementquote:Op vrijdag 16 september 2016 14:53 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Heuj!
Goed bezig hoor
Maar hoor jij nu niet op het strand te liggen met een drankje?
Dat idee heb ik ook, sinds de laatste update.quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:17 schreef Nightquest777 het volgende:
Ik heb het gevoel dat de spawns weer een klein beetje diverser zijn geworden? Ik kreeg opeens een Horsea en Tentacool op een water-spawn bij mijn werk, waar normaal bijna alleen maar psyducks, staryu en magikarp spawnen. Ik snap dat dit ook water pokemon zijn, maar nog nooit eerder gezien hier.
Aftersun is heiligquote:Op vrijdag 16 september 2016 15:05 schreef Renesite het volgende:
[..]
jawel. Alleen schouders verbrand. Dus eem chillen in het appartement
Klopt, ik denk dat ze gewoon eens in de zoveel tijd de boel rouleren.quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:17 schreef Nightquest777 het volgende:
Ik heb het gevoel dat de spawns weer een klein beetje diverser zijn geworden? Ik kreeg opeens een Horsea en Tentacool op een water-spawn bij mijn werk, waar normaal bijna alleen maar psyducks, staryu en magikarp spawnen. Ik snap dat dit ook water pokemon zijn, maar nog nooit eerder gezien hier.
Elke 22 dagen rouleren de nests, de random spawns wat vaker.quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:23 schreef raptorix het volgende:
[..]
Klopt, ik denk dat ze gewoon eens in de zoveel tijd de boel rouleren.
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:27 schreef raptorix het volgende:
Ik zie net op Facebook dat ik getrouwd ben!
Scheelt me weer hoop tijd! Tijd die ik nutig kan besteden aan Pokemonsen!quote:
Het is Pokemennen!quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:29 schreef raptorix het volgende:
[..]
Scheelt me weer hoop tijd! Tijd die ik nutig kan besteden aan Pokemonsen!
Nee.quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:33 schreef schommelstoel het volgende:
Weten we al meer over het ruil systeem eigenlijk?
En hoe dat gaat werken?
Ongeveer even erg als mijn dubbele hitmonchan, ik voel met je meequote:Op vrijdag 16 september 2016 15:40 schreef Ang3l het volgende:
Fuck you aaaaaalllll!!!! Inderdaad een electrabuz uit m'n 10km ei![]()
Was even kapot, maar heb nu wel weer een nieuwe scan kunnen doen.quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:49 schreef VerdachtParkietje het volgende:
Werkt snellepokemap ook niet meer bij jullie?
Ow ja ik het al, ze waren aan het updaten: NEW Update: We've increased our scan range by over 2x! This means you can scan much more!quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:50 schreef AlphaEntropyOmega het volgende:
[..]
Was even kapot, maar heb nu wel weer een nieuwe scan kunnen doen.
Dat was al de hele week zoquote:Op vrijdag 16 september 2016 15:51 schreef VerdachtParkietje het volgende:
[..]
Ow ja ik het al, ze waren aan het updaten: NEW Update: We've increased our scan range by over 2x! This means you can scan much more!
Mijn Pidgey verwachtte ik ook al... hopelijk komt mijn verwachting van een Paras in mijn 5 km-ei dan niet uitquote:Op vrijdag 16 september 2016 15:40 schreef Ang3l het volgende:
Fuck you aaaaaalllll!!!! Inderdaad een electrabuz uit m'n 10km ei![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |