Dat is precies dezelfde.quote:Op zaterdag 17 september 2016 19:49 schreef Shadowkid053 het volgende:
Ging wat misGing om deze [ afbeelding ]
Het ging om de postquote:Op zaterdag 17 september 2016 19:50 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat is precies dezelfde.
Nog steeds Electrode.
Thanks daarvoor, ben al de hele dag aan het rondfietsenquote:Op zaterdag 17 september 2016 14:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Stiekem gebruik makend van het feit dat ik alles in Leiden al de hele dag beschikbaar stel?
En dat klinkt als een probleem van jouw telefoon, want ik geloof niet dat ze allebei fake zijn.
Ik heb er twee van 95.56% en één van 93.33%quote:Op zaterdag 17 september 2016 20:39 schreef DaMart het volgende:
Oe, de Dratini die ik vandaag heb gevangen met cp577 heeft IV van 91,1%. Die gaat door voor de evolutie.
Bielsenstraat was het, vlakbij de Kooilaan. IV was sowieso laag, is meestal als je ze in het wild vangt maar altijd handig voor de candy, ben aan het sparen voor m'n vierde Dragonitequote:Op zaterdag 17 september 2016 20:23 schreef Nattekat het volgende:
Die Dragonite heb ik zelf niet eens gezien
Moet hem sowieso niet hebben, want dat is voor de lucky egg-sessie.
Ooooohhh jaquote:Op zaterdag 17 september 2016 20:06 schreef DarkSonic2 het volgende:
[ afbeelding ] Dat stuk linksonderin is dat plaatje.
Bij de eerste was het niet zo druk, slechts twee anderen. Bij nummer twee toch minstens 5 man gezien.quote:Op zaterdag 17 september 2016 21:45 schreef DJKoster het volgende:
Kut, te lage level voor die tweede Lapras hier
Nee, je ziet hem altijd. Alleen met ??? CPquote:Op zaterdag 17 september 2016 22:09 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Bij de eerste was het niet zo druk, slechts twee anderen. Bij nummer twee toch minstens 5 man gezien.
Gezellig allemaal door een poortje een verlaten sportveld op.![]()
(Klopt toch? Je level is te laag als je een Pokémon niet ziet op je radar en iemand anders wel)
Hmm. Zou ik dan toch tweemaal de tweede geprobeerd hebben te vangen?quote:Op zaterdag 17 september 2016 22:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, je ziet hem altijd. Alleen met ??? CP
quote:Op zaterdag 17 september 2016 21:57 schreef Rabieluh het volgende:
Jaaaaaa uit een 10km ei net.
[ afbeelding ]![]()
En een Pinsir/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |