Laat ook mooi zien hoe treurig het gesteld is met de journalistiek in Nederland......quote:Op vrijdag 16 september 2016 01:04 schreef mouzzer het volgende:
[..]twitter:POL_ZAW twitterde op donderdag 15-09-2016 om 23:24:42Bericht Telegraaf dat 'treitervlogger' betrokken was bij vechtpartij is onzin. Feit niet gecheckt voor publicatie. https://t.co/vXErMS5Pbw reageer retweet
twitter:POL_ZAW twitterde op donderdag 15-09-2016 om 23:25:13(2/2) 19-jarige Zaandammer die is aangehouden voor opruiing zit nog vast. Telegraaf gaat berichtgeving aanpassen. #zaandam reageer retweet
ZAANDAM - Voor de Vomar in Poelenburg heeft donderdag aan het eind van de middag een vechtpartij plaatsgevonden. De politie heeft een aantal mensen gearresteerd.quote:Op vrijdag 16 september 2016 01:20 schreef Daantke het volgende:
Dat filmpje is volgens mij helemaal niet van vandaag, dus het zou goed kunnen dat het wel Ismail is.
Jullie staan morgen allemaal op facebook vriend.. man man manquote:Op vrijdag 16 september 2016 09:37 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Dat is dan wel weer een verschilletje met het tuig van toen, die wisten tenminste dat ze tuig waren.
quote:Op vrijdag 16 september 2016 08:54 schreef Idisrom het volgende:
Hier een vlog van de Friese variant van Ismail Ilgun
Ze kunnen er net zo goed gelijk bij vermelden dat het tuig voor het eind van de dag weer op vrije voeten is. Het is inmiddels zó voorspelbaar...quote:Op vrijdag 16 september 2016 09:43 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
ZAANDAM - Voor de Vomar in Poelenburg heeft donderdag aan het eind van de middag een vechtpartij plaatsgevonden. De politie heeft een aantal mensen gearresteerd.
quote:Op vrijdag 16 september 2016 08:54 schreef Idisrom het volgende:
Hier een vlog van de Friese variant van Ismail Ilgun
Daar heeft die natuurlijk gelijk in. Alleen was de politie ook wat kordater, en hield het tuig zichzelf wat meer een spiegel voor.quote:
Ach als het blanke autochtone jongeren waren had de burgemeester allang ingegrepen.quote:
quote:Op vrijdag 16 september 2016 09:53 schreef HSG het volgende:
[..]
Ach als het blanke autochtone jongeren waren had de burgemeester allang ingegrepen.
Het wordt nu buiten proportie groot gemaakt omdat jarenlang mensen zoals hij het oogluikend hebben toegelaten dat dit soort wezens dit gedrag kunnen rondspuien.quote:
Precies.!quote:Op vrijdag 16 september 2016 09:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Het wordt nu buiten proportie groot gemaakt omdat jarenlang mensen zoals hij het oogluikend hebben toegelaten dat dit soort wezens dit gedrag kunnen rondspuien.
Omdat hard ingrijpen tegen Turkse jongeren racistisch is en daarom werd er niet op tijd ingegrepen.quote:
Wat had er moeten gebeuren dan? Als die jongens geen misdrijf begaan kan je er moeilijk tegen optreden.quote:Op vrijdag 16 september 2016 09:57 schreef HSG het volgende:
[..]
Omdat hard ingrijpen tegen Turkse jongeren racistisch is en daarom werd er niet op tijd ingegrepen.
Ze zorgden voor overlast en onveilige situaties (er werd zelfs iemand mishandeld om niks).quote:Op vrijdag 16 september 2016 09:58 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Wat had er moeten gebeuren dan? Als die jongens geen misdrijf begaan kan je er moeilijk tegen optreden.
Nou nee.quote:Op vrijdag 16 september 2016 09:58 schreef KoosVogels het volgende:
Laroes heeft gewoon gelijk.
Maar ja, dat mag niet gezegd worden. Want dan ben je aan het bagatelliseren.
En ik kende hangjongeren die wel buurten terroriseerden. En nu?quote:Op vrijdag 16 september 2016 10:00 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Nou nee.
ik was vroeger ook een hangjongere maar bedreigde niemand.
Dit gedrag wordt alleen maar erger totdat wij ghetto wijken krijgen ala USA.
Zitten we daar op te wachten?
En hoe werd daar toen tegen opgetreden?quote:Op vrijdag 16 september 2016 10:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En ik kende hangjongeren die wel buurten terroriseerden. En nu?
De politie zocht altijd de dialoog met groepjes hangjongeren. En zo nu en dan werden er wat namen genoteerd. Heel soms werd een keertje iemand meegenomen naar het bureau en die zat dan een uurtje in een cel en mocht een paar weken later dan een paar uur schoffelen voor Bureau Halt.quote:Op vrijdag 16 september 2016 10:01 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
En hoe werd daar toen tegen opgetreden?
Alleen gebeurd het in Korea niet tegen tuig (heb serieus nog nooit hangjongeren gezien hier) maar tegen mensen die demonstreren tegen alsmaar slechter wordende arbeidsvoorwaarden.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |