Nu.quote:Op zondag 25 september 2016 11:29 schreef Nober het volgende:
Zit te wachten op Souwer... weet iemand hoe laat die ongeveer komt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is denk ik precies het probleem waar het vrouwen MMA mee zit, er zijn te veel divisies. Ik zou gewoon 1 divisie maken als ik UFC was. Zeg maar de top divisie waarin alle vrouwen uit mogen komen op TV voor veel geld waarbij er geen gewichtsklasse is.quote:Op zondag 25 september 2016 08:15 schreef Nober het volgende:
Rizin FF
LIVE
http://eversport.tv/fight(...)orld-grand-prix-2016
[..]
Cyborg heeft haar eigen divisie op 140lbs en vrouwen als Rousey en Holm blijven liever op 135lbs.
Gabi Garcia is het met je eens.quote:Op zondag 25 september 2016 14:36 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Dat is denk ik precies het probleem waar het vrouwen MMA mee zit, er zijn te veel divisies. Ik zou gewoon 1 divisie maken als ik UFC was. Zeg maar de top divisie waarin alle vrouwen uit mogen komen op TV voor veel geld waarbij er geen gewichtsklasse is.
En laat de andere gewichtsklassen dan gewoon onder de topklasse vechten in anonimiteit tot een talent vind dat zij ook in de topklasse op televisie thuishoort.
Ze zou gewoon van Artem Lobov winnenquote:Op zondag 25 september 2016 15:56 schreef bascross het volgende:
Wanneer gaat Cyborg tegen mannen vechten? Cyborg vs McGregor voor de FW belt.
Road FCquote:Op zondag 25 september 2016 18:31 schreef THEFXR het volgende:
hier staan alle rizin gevechten: https://www.youtube.com/channel/UCcvLoKAqdR2CpzgLpwElGYg
In geen 1000 jaar. Artem lobov slacht haar volledig af.quote:Op zondag 25 september 2016 19:50 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Ze zou gewoon van Artem Lobov winnen
Zak Ottow of toch Bobby Green tegen Josh Burkman?twitter:arielhelwani twitterde op zondag 25-09-2016 om 19:17:37Tomorrow on #themmahour: @TWooodley in studio, @bisping, @TimKennedyMMA, @Duffy_MMA, @TRILLwillbrooks, @LOCKloaded and you! reageer retweet
quote:Op zondag 25 september 2016 21:54 schreef McNulty het volgende:
OMG nog nooit zo hard gelachen tijdens een mma gevecht.
Krazy Horse gonna Krazy![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |