Nope, ik ben niet aangemeld voor een opname. Zoals ik zei vind ik 2 dagen drinken niet problematisch.quote:Op zondag 18 september 2016 21:44 schreef madam-april het volgende:
[..]
[..]
[..]
Het is je dus weer niet gelukt om helemaal te stoppen met drinken. Je hebt weer een terugval gehad. Ben je al aangemeld voor je opname?
Er is geen 'maar' geen 'aan de andere kant', het is gewoon geen excuus, punt.quote:Op zondag 18 september 2016 20:54 schreef -Hildr- het volgende:
[..]
Bedankt voor je bericht.
Je hebt gelijk dat schizofrenie geen excuus is. Aan de andere kant ben ik toentertijd tijdens mijn eerste psychose in 2003 begonnen met alcohol.
De psychiaters zeiden toen letterlijk tegen mij dat ik alcohol als zelfmedicatie gebruikte. Tegen de angst en psychotische verschijnselen.
Je houdt jezelf voor de gek. Heb je trouwens al aan je psychiater verteld dat je weer hebt gedronken?quote:Op zondag 18 september 2016 21:47 schreef -Hildr- het volgende:
[..]
Nope, ik ben niet aangemeld voor een opname. Zoals ik zei vind ik 2 dagen drinken niet problematisch.
Ik weet niet of mijn eerdere berichten onduidelijk waren, maar ik heb weinig zin meer om hier over mijn alcoholproblematiek te praten. Er zitten enkele tienduizenden users op dit forum die vast zin hebben om met je te praten. Ik niet in ieder geval.
Waarom ben jij zo geinteresseerd in mij? Zit je me serieus te stalken?quote:Op zondag 18 september 2016 21:52 schreef madam-april het volgende:
[..]
Je houdt jezelf voor de gek. Heb je trouwens al aan je psychiater verteld dat je weer hebt gedronken?
Natuurlijk is er wel iets aan de hand, een terugval is een terugval zelfs al duurt het maar een dag. Hij zei zelf dat hij zich zou laten opnemen als hij weer een terugval zou krijgen. Hij zei zelf dat hij het niet kon maken om weer een terugval te krijgen en dat hij als hij erge trek zou krijgen in bed zou gaan liggen tot het voorbij was.quote:Op zondag 18 september 2016 21:49 schreef praadje het volgende:
Ik wilde net op Madame April reageren. Pfff hij heeft twee dagen gecontoleerd gedronken dus er is niets aan de hand hoor.
En toen kwam je zelf al met het antwoordt dat ik verwachtte dat je zou geven.
Wie hou je nu voor de gek Peste?
Stop dan gewoon met posten in deze reeks.quote:Op zondag 18 september 2016 21:47 schreef -Hildr- het volgende:
[..]
Nope, ik ben niet aangemeld voor een opname. Zoals ik zei vind ik 2 dagen drinken niet problematisch.
Ik weet niet of mijn eerdere berichten onduidelijk waren, maar ik heb weinig zin meer om hier over mijn alcoholproblematiek te praten. Er zitten enkele tienduizenden users op dit forum die vast zin hebben om met je te praten. Ik niet in ieder geval.
Dat was ik ook zeker van plan. Maar als ik - zelfs na herhaaldelijk zeggen - dat ik geen behoefte meer heb aan deze reeks en dat toch weer vuile berichten krijg met een smerige ondertoon, dan reageer ik daar op. Zelfs als mensen na deze post dat weer doen, dan reageer ik daar op. Ik laat niet over me heen lopen en persoonlijke beledigingen accepteer ik niet meer.quote:Op zondag 18 september 2016 22:12 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Stop dan gewoon met posten in deze reeks.
Geloof me, ik ben niet kachel.quote:Op zondag 18 september 2016 22:14 schreef praadje het volgende:
Volgens mij ben je nu weer flink kachel. Zo reageer je iedere keer als je dronken bent. Jij bent dit topic begonnen hoor, jij wilde steun en dergelijke.
Als je blijft posten, blijf je reacties krijgen. Dus als je geen reacties meer wilt, dan stop je met posten.quote:Op zondag 18 september 2016 22:16 schreef -Hildr- het volgende:
[..]
Dat was ik ook zeker van plan. Maar als ik - zelfs na herhaaldelijk zeggen - dat ik geen behoefte meer heb aan deze reeks en dat toch weer vuile berichten krijg met een smerige ondertoon, dan reageer ik daar op. Zelfs als mensen na deze post dat weer doen, dan reageer ik daar op. Ik laat niet over me heen lopen en persoonlijke beledigingen accepteer ik niet meer.
Heb je 100 procent gelijk in. Ik stop hiermee. Mensen die met mij willen praten kunnen in het schizofrenietopic terecht.quote:Op zondag 18 september 2016 22:20 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Als je blijft posten, blijf je reacties krijgen. Dus als je geen reacties meer wilt, dan stop je met posten.
Het is je paranoïa die spreekt. Al dan niet in combinatie met alcohol.quote:Op zondag 18 september 2016 22:16 schreef -Hildr- het volgende:
[..]
Dat was ik ook zeker van plan. Maar als ik - zelfs na herhaaldelijk zeggen - dat ik geen behoefte meer heb aan deze reeks en dat toch weer vuile berichten krijg met een smerige ondertoon, dan reageer ik daar op. Zelfs als mensen na deze post dat weer doen, dan reageer ik daar op. Ik laat niet over me heen lopen en persoonlijke beledigingen accepteer ik niet meer.
Man man man je bent weer op dreef vanavond..quote:Op zondag 18 september 2016 21:51 schreef -Hildr- het volgende:
Mijn alcoholproblematiek bespreek ik met de detoxgroep. Heb helemaal geen behoefte om mezelf te verantwoorden tegenover jullie.
Zelfs als ik vanavond 12 halve liters wil drinken gaat het jullie geen donder aan. Wie denken jullie wel dat je zijn?
quote:Op zondag 18 september 2016 21:53 schreef -Hildr- het volgende:
[..]
Waarom ben jij zo geinteresseerd in mij? Zit je me serieus te stalken?
quote:Op woensdag 7 september 2016 08:01 schreef PesteNoire het volgende:
[..]
Fair.
Ik heb je bericht nog even teruggelezen en ik reageerde waarschijnlijk wat overtrokken. Ik snap dat je probeert te helpen. Het is die achterdocht waar ik last van heb (dat zeg ik niet om in een slachtofferrol te kruipen, heb ik serieus last van).
[..]
Jij hoeft je excuses niet aan te bieden man.Ik ben af en toe gewoon een staatsdebiel.
Hoop dat we (wederom) met een schone lei kunnen beginnen.
Dat heet schizofreniequote:Op zondag 18 september 2016 22:35 schreef madam-april het volgende:
[..]
Man man man je bent weer op dreef vanavond..
Iets meer dan een week geleden moest dit topic nog hoofdzakelijk om jou draaien, was je aan het lapo hunten omdat het 'jouw' topic is. En nu wil je weer niks met het topic te maken hebben..
En dit is niet de eerste keer dat het zo gaat. Het is echt een patroon, als het goed gaat en je schouderklopjes krijgt post je hier veel, is het jouw topic etc. Maar zodra het minder gaat en je wordt geconfronteerd met je eigen gedrag en woorden, is alles en iedereen tegen je, wil je niks met dit topic te maken hebben en verwijder je je account vervolgens kom je met een nieuw account weer terug en dan begint de riedel weer van voor af aan..
Jij wilt eigenlijk alleen maar schouderklopjes krijgen, kusje kusje kroel en geen hulp of advies. Dan heb je hier wmb inderdaad eigenlijk niks te zoeken..
Dat vat het wel samen. Dank voor je bericht.quote:
Zet de quote alerts uit.quote:Op maandag 19 september 2016 15:12 schreef -Hildr- het volgende:
[..]
Dat vat het wel samen. Dank voor je bericht.
Ik krijg er gewoon de zenuwen van als ik wakker wordt, en 10 quote alerts krijg.
Interessante site. Knappe blogs (waaronder die van hem). En een flink aantal links naar testen t.b.v. zelfinzicht, maar zal gezien de geringe reacties bij het vorige testje wat ik hier gedeeld had dit nu achterwege laten.quote:Op zondag 18 september 2016 22:53 schreef Droopie het volgende:
Hey Koral die man/ oprichter heb ik gesproken op een symposium over "is verslaving een ziekte"
Jim van Os sympathieke man, alleen was hij van het JA-kamp en ik zat/ zit in het NEE-kamp.
Hij is hoogleraar in Maastricht en weet echt veel over psychoses en verslavingen (en gecombineerd)
Dat en dat mensen ziektes gebruiken als excuus om niet stoppen of bepaald gedrag te vertonen was bij mij de oorspronkelijke reden dat ik deze stelling nam.quote:Op maandag 19 september 2016 17:14 schreef Koral het volgende:
[..]
Interessante site. Knappe blogs (waaronder die van hem). En een flink aantal links naar testen t.b.v. zelfinzicht, maar zal gezien de geringe reacties bij het vorige testje wat ik hier gedeeld had dit nu achterwege laten.
Maare, als jij in het nee kamp zit, hoe kijk je tegen onderstaande quote aan dan?
"It is not because the truth is too difficult to see that we make mistakes... we make mistakes because the easiest and most comfortable course for us is to seek insight where it accords with our emotions".
Zucht...met alle respect ga je nou dit topic de schuld geven dat je bent gaan drinken vanavond ??quote:Op maandag 19 september 2016 18:28 schreef praadje het volgende:
Ik heb vandaag de tweemaandelijkse fles Martini gehaald. Een van een liter. Wie weet getriggerd doordat ik er van het weekend aan herinnert werd dat het weer mocht.
Een glas ingeschonken, hmm valt tegen. Lang erover gedaan om het leeg te drinken. Tweede glaasje dan maar, ik heb het nu in huis en het 'mag'.
Dit glas stond me nog meer tegen dan het eerste. Het gevoel dat het gaat verdoven, je inkakt, de smaak, bah. Maar vooral de eerste twee gevoelens breken me op.
De rest van de fles maar door de gootsteen gegooit en even een dutje gedaan. Maar ik voel nog steeds die twee glaasjes, ik ben niet zo fit als normaal. (in hoeverre je fit kan zijn met een longziekte).
Oh haha, nee natuurlijk ga ik dit topic niet de schuld geven. Zo was het echt niet bedoeld hoor.quote:Op maandag 19 september 2016 18:39 schreef Droopie het volgende:
[..]
Zucht...met alle respect ga je nou dit topic de schuld geven dat je bent gaan drinken vanavond ??
Bij de AA telefoon zeggen ze, kom maar terug als je nuchter bent.
Maar dit is niet de AA, dit is Fok..
Wat een stel zijn we ook allemaal ook he 😂😂
Nou complimenten dat je maar 2 glazen genomen hebt, maar snap niet dat je na zo heftige discussie geen extra energie krijgt om juist niet te gaan drinken en het je motiveert.quote:Op maandag 19 september 2016 18:44 schreef praadje het volgende:
[..]
Oh haha, nee natuurlijk ga ik dit topic niet de schuld geven. Zo was het echt niet bedoeld hoor.
Nee dronken ben ik niet, zelfs niet aangeschoten. Daar was het de moeite niet voor. Een dutje gedaan maar niet fit. Geen/weinig energie bedoelde ik.
Mooi streven om daar eens over na te denken.quote:Op maandag 19 september 2016 18:58 schreef praadje het volgende:
Ik snap het zelf ook niet. Totaal niet. Echt niet.
Het was trouwens niet vanavond maar einde van de middag, maar dat maakt ook niet uit natuurlijk. Meer dat ik nu geen last meer heb van dat brakke gevoel. Mijn lichaam kan er ook echt niet meer tegen.
Dat is niet what life is, dat is wat je jezelf "aandoet".quote:Op maandag 19 september 2016 22:05 schreef praadje het volgende:
Ja ik moet daar inderdaad eens over na gaan denken. Nee ik heb geen deukje opgelopen, that's what life is. Voel me er ook niet shit over verder nu, vanmiddag even wel.
Ja toen had ik het ook al weggegooid inderdaad en volgens mij de maand daarvoor ook. Dus wat dan de reden is, toch omdat het mag misschien? Denk dat dat het inderdaad is.
En waarom wilde ik niks meer met dit topic te maken hebben denk je?quote:Op zondag 18 september 2016 22:35 schreef madam-april het volgende:
[..]
Man man man je bent weer op dreef vanavond..
Iets meer dan een week geleden moest dit topic nog hoofdzakelijk om jou draaien, was je aan het lapo hunten omdat het 'jouw' topic is. En nu wil je weer niks met het topic te maken hebben..
En dit is niet de eerste keer dat het zo gaat. Het is echt een patroon, als het goed gaat en je schouderklopjes krijgt post je hier veel, is het jouw topic etc. Maar zodra het minder gaat en je wordt geconfronteerd met je eigen gedrag en woorden, is alles en iedereen tegen je, wil je niks met dit topic te maken hebben en verwijder je je account vervolgens kom je met een nieuw account weer terug en dan begint de riedel weer van voor af aan..
Jij wilt eigenlijk alleen maar schouderklopjes krijgen, kusje kusje kroel en geen hulp of advies. Dan heb je hier wmb inderdaad eigenlijk niks te zoeken..
Dat ik niet meer wil posten in dit topic betekent niet dat ik de strijd opgeef.quote:Op zondag 18 september 2016 22:12 schreef Droopie het volgende:
"Beste mensen,
Deze week is de hulpverlener op bezoek geweest. We hebben besloten dat "cold turkey" stoppen niet werkt dus moet ik het in stappen afbouwen.
Ben ook voor volgende week aangemeld voor een praatgroep voor alcoholisten. En dat is waare ik heen wil met dit topic, wat kan ik er van verwachten. Er wordt nogal geheimzinnig over gedaan heb ik het idee.
Anyway ik was vanmiddag in bed gaan liggen, voelde me hondsberoerd. Met alle kracht uit bed kunnen komen, 4 halve liters gedronken en toen ging het wel weer. Heb net een nieuwe tas met halve liters gehaald dus zal nu gelijk offline gaan voordat ik allemaal onzin begin uit t3e kramen. Eventuele vragen zal ik morgen beantwoorden maar ben vooral benieuwd of mensen hier ervaringen hebben met dit soort meetings"
----------
7 topics lang vanaf begin maart.
We hebben al onze ervaringen, schaamtes, angsten en strijd met je gedeeld.
Je hebt ons meerdere keren beledigd en zelf 3 weken geleden zei je nog dat je niet wou falen en iedereen teleurstellen.
Dan had het je gesierd als je wat netter afscheid van dit topic zou nemen en de strijd opgeeft.
Wat ik je nog wel wil nageven als compliment.
Ondanks dat je jezelf voor de gek houd en vaker draait dan een jojo ben je altijd hier terug blijven komen en eerlijk gezegd dat je weer bent gaan drinken.
Mensen zoals jou zijn er 10.000 van in Nederland en bij jou hebben we een inkijk mogen krijgen in hoe je denkt en hoe je er mee omgaat.
Dat we je niet hebben kunnen overtuigen, dat ondanks dat je zei dat je wilt stoppen, om naar een verslavingsarts te gaan..
Dat vind ik jammer voor jou.
Ik had je graag een leven zonder alcohol zien bereiken.
Maar denken dat stoppen vanzelf gaat zonder deskundige hulp van verslavingsartsen, nee dat is de meeste niet gegund.
Succes!
Ik word er gewoon moe van als er gedaan wordt alsof ik geen hulp zoek. Dat zit mij dwars dus daar wilde ik nog even op reageren.quote:Op maandag 26 september 2016 05:27 schreef CrashO het volgende:
Heuj, de wekelijkse kick is er weer. Maar je hebt geen behoefte aan dit topic hoor..
Waarom laat je hem dan niet liggen..
Vanavond!quote:Op maandag 26 september 2016 22:10 schreef praadje het volgende:
Ik zag net een promo van "Anita wordt opgenomen". Ditmaal in een verslavingskliniek. Vanaf 3 oktober op NPO1.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |