Dat ben ik ook niet en het past nog steeds nietquote:Op zaterdag 10 september 2016 22:05 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat kan, maar jij bent dan ook geen audiofiel die per sé optimale audio kwaliteit wilt.
Hoe luister jij je muziek dan?quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:07 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Jazeker wel. Alleen AUX hier.
Ik klik een muzieknummer aan en dan speelt 'ie af.quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:20 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Hoe luister jij je muziek dan?
Je speelt je muziek lokaal vanaf je iPhone of je streamt het? En als je lokaal je muziek afspeelt heb je dus maar maximaal drie albums tegelijk op je iPhone staan?quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:36 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Ik klik een muzieknummer aan en dan speelt 'ie af.
Soms lokaal, soms YouTube.quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:36 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Je speelt je muziek lokaal vanaf je iPhone of je streamt het?
Ja er staat soms wel wat muziek van lagere kwaliteit op, maar ik ben over het algemeen wel tevreden.quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:41 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Je speelt muziek van YouTube af en durft te beweren dat je audiofiel bent?
Oke...
Apple is niet net te vroeg. Apple maakt de beslissing dat het voorbij is. Floppy disk, cd-rom, modem, flash en nu de koptelefoon aansluiting. Trendsetters.quote:Op zaterdag 10 september 2016 17:20 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dus was Apple toen iets te vroeg met het afschaffen van de floppy disk. Naar mijn overtuiging zijn ze nu ook wat te vroeg met het afschaffen van de headphonejack maar de verkoopcijfers zullen uitwijzen of dat Apple wel of niet de juiste gok heeft genomen.
Ik ben erg benieuwd naar de vergelijkende testen voor de inears met een Bluetooth-interface.
Dan ben je geen audiofiel en zul je dus geen verschil merken als je goede Bluetooth oordopjes gebruikt. Het kwaliteitsverlies dat je met de gigantische gecomprimeerde audio op YouTube hebt is vele malen groter dan het kwaliteitsverlies dat je met Bluetooth 4.0 hebt tov AUX.quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:43 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Ja er staat soms wel wat muziek van lagere kwaliteit op, maar ik ben over het algemeen wel tevreden.
De beste kwaliteit van youtube is zo gecomprimeerd dat het prima zonder verlies over bluetooth verzonden kan worden. Als je het verlies van 3,5mm jack wil beklagen moet je wel .wav files luisteren!quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:43 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Ja er staat soms wel wat muziek van lagere kwaliteit op, maar ik ben over het algemeen wel tevreden.
Lijkt me nogal afhankelijk van de grootte van hun muziekbibliotheek, en of diegenen wel of niet de muziek streamen.quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:47 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dan ben je geen audiofiel en zul je dus geen verschil merken als je goede Bluetooth oordopjes gebruikt. Het kwaliteitsverlies dat je met de gigantische gecomprimeerde audio op YouTube hebt is vele malen groter dan het kwaliteitsverlies dat je met Bluetooth 4.0 hebt tov AUX.
Punt blijft staan, de echte audiofielen die zweren bij optimale geluidskwaliteit, kunnen echt niet uit de voeten met 16GB.
Dit dus.quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:47 schreef XL het volgende:
[..]
De beste kwaliteit van youtube is zo gecomprimeerd dat het prima zonder verlies over bluetooth verzonden kan worden. Als je het verlies van 3,5mm jack wil beklagen moet je wel .wav files luisteren!
Straks ga je ook nog zeggen dat je met de standaarddopjes luistert!!!
Audiofielen streamen nietquote:Op zaterdag 10 september 2016 22:48 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Lijkt me nogal afhankelijk van de grootte van hun muziekbibliotheek, en of diegenen wel of niet de muziek streamen.
Je weet er wel veel van zeg.quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:50 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Audiofielen streamen niet
Nee hoor. Het is simpele logica:quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:52 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Je weet er wel veel van zeg.
Nee, ik heb niets van apple.quote:Op zaterdag 10 september 2016 16:17 schreef Zocalo het volgende:
[..]
Nu nog niet zoveel, paar foto's. Krijg binnenkort een iPad en dan wil ik het wel meer gaan gebruiken, maar mijn ervaringen zijn nog niet zo best.
Als ik vanaf Windows wat in de cloud gooi ziet mijn telefoon het niet (of pas veeeel later) en vice versa ook.
Dus moet nog even uitzoeken hoe dat werkt/kan.
Gebruik iCloud Photo Library.quote:Op zaterdag 10 september 2016 21:30 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik heb geen muziek op m'n iPhone en moet eens in de zoveel tijd m'n foto's eraf halen omdat m'n apps anders niet kunnen updaten
Het wordt me allemaal te ingewikkeld, eens in de zoveel tijd zwengel ik Dropbox aan en dan worden ze automatisch daarin geknikkerd en gooi ik de boel leeg. M'n iCloud is ook om de haverklap vol en elke keer als ik een back-up maak van m'n telefoon zet ie alle foto's van de afgelopen 6 jaar terug zodat de boel weer meteen volloopt.quote:
Ik moet nog zien dat andere merken nu ook de koptelefoon aansluiting zullen laten vallen. Een dringende reden om dit te doen ontbreekt.quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:44 schreef XL het volgende:
[..]
Apple is niet net te vroeg. Apple maakt de beslissing dat het voorbij is. Floppy disk, cd-rom, modem, flash en nu de koptelefoon aansluiting. Trendsetters.
Die zie ik Apple zelf ook nog wel maken en voor een euro of 50 verkopenquote:
Ik moet me er echt eens in verdiepen, maar volgens mij zou het hetzelfde moeten werken.quote:Op zaterdag 10 september 2016 23:06 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Nee, ik heb niets van apple.
Maar als ik vanaf mijn Lumia 950XL werk dan staat dat meteen in mijn Onedrive, ook mijn foto's en videos zijn na een korte synchronisatie meteen beschikbaar.
Op mijn PC werkt Onedrive exact hetzelfde als eender welke map en ook die werkbestanden kan ik via mijn Lumia meteen bekijken.
Ik mis wel wat ondersteuning voor .eps, .psd, en .ai bestanden, maar goed, daar heb je een pc voor tenslotte.
Hoe werkt dat dan bij een IPhone?
Sennheiser ziet dat andersquote:Op zaterdag 10 september 2016 20:29 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik moet de eerste headset met digitale speakers nog tegenkomen...
Bij cd-rom, floppy etc ging dat ook niet over 1 nacht. Komt nog bij dat wellicht (ben geen expert) usb voor audio niet geschikt is. Uiteindelijk zal hij langzaam verdwijnen of als niche verder leven.quote:Op zaterdag 10 september 2016 23:24 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik moet nog zien dat andere merken nu ook de koptelefoon aansluiting zullen laten vallen. Een dringende reden om dit te doen ontbreekt.
Veranderingen vinden doorgang plaats bij betere alternatieven. De vraag is of het weglaten van de koptelefoonaansluiting en het moeten meeslepen van een dongle een verbetering is.quote:Op zondag 11 september 2016 10:34 schreef XL het volgende:
[..]
Bij cd-rom, floppy etc ging dat ook niet over 1 nacht. Komt nog bij dat wellicht (ben geen expert) usb voor audio niet geschikt is. Uiteindelijk zal hij langzaam verdwijnen of als niche verder leven.
Je moet geen dongle meeslepen. Dat is niet het alternatief, dat is een overbruggingsoplossing. Net zoals een externe diskdrive dat was toen Apple die ook weg liet.quote:Op zondag 11 september 2016 10:37 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Veranderingen vinden doorgang plaats bij betere alternatieven. De vraag is of het weglaten van de koptelefoonaansluiting en het moeten meeslepen van een dongle een verbetering is.
Het is vooral een oplossing voor een probleem dat er niet is.quote:Op zondag 11 september 2016 10:40 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Je moet geen dongle meeslepen. Dat is niet het alternatief, dat is een overbruggingsoplossing. Net zoals een externe diskdrive dat was toen Apple die ook weg liet.
Ik vind ook dat het probleem er niet is. Maar als je het gejank in dit topic terug leest, zien veel mensen er wel een probleem.quote:Op zondag 11 september 2016 10:41 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Het is vooral een oplossing voor een probleem dat er niet is.
Mooie PR praat vooralsnog, overigens ook prima met een standaard jack te bereiken getuige mijn Xonar DX/Headphone-amp/headphone aan mijn PC, dat is digitaal tot het geluid moet worden.quote:Op zondag 11 september 2016 08:20 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Sennheiser ziet dat anders
http://www.theverge.com/2(...)ck-iphone-7-reaction
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |