Als je zoveel neukt als Pauw heb je het internet niet nodig.quote:Op vrijdag 9 september 2016 23:12 schreef Joezi het volgende:
Kijkt Pauw überhaupt wel eens op youtube of een liveleak
Maar dat is racistischquote:Op vrijdag 9 september 2016 23:12 schreef matthijst het volgende:
Keer in Amerika doen.
Lig je met een knietje in je nek op de grond, taser tussen je ribben.
En als je dat gedrag doorzet in de gevangenis een cattle-prod in je bilspleet.quote:Op vrijdag 9 september 2016 23:12 schreef matthijst het volgende:
Keer in Amerika doen.
Lig je met een knietje in je nek op de grond, taser tussen je ribben.
quote:Op vrijdag 9 september 2016 23:13 schreef Abed het volgende:
Goed om de politie te shamen, dan trekken ze hopelijk de volgende keer meteen de knuppel, genotsbeelden van bloedend tuig al gevolg.
Als ze het in Rusland doen krijgen we coole dashcam beelden.quote:Op vrijdag 9 september 2016 23:12 schreef matthijst het volgende:
Keer in Amerika doen.
Lig je met een knietje in je nek op de grond, taser tussen je ribben.
quote:Op vrijdag 9 september 2016 23:13 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Als ze het in Rusland doen krijgen we coole dashcam beelden.
[ afbeelding ]
Neuh, dat denk ik niet. Mensen bij de politie zijn echt wel slimmer dan een paar van die vloggertjes. Presentatie op tv zal echt wel verschillen van het plan van aanpak voor dit soort kneuzenquote:
Tenzij de agent dus zegt dat je van zijn auto afmoet en dat vervolgens niet doet, of je de auto beschadigt.quote:Op vrijdag 9 september 2016 23:14 schreef monkyyy het volgende:
Maar goed, op de auto staan mag, maar peuken gooien naar een auto niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |