quote:Respecteer elkaars mening, het kan best zijn dat die anders is dan de jouwe. Houd het gezellig!
De Speldquote:Apple presenteert gloednieuwe teleurstelling
'Optimaal tegenvallende ervaring voor gebruikers'
Apple presenteert vanavond een device waarmee gebruikers op een nieuwe manier worden teleurgesteld. In een uitgelekt persbericht vertelt Apple-CEO Tim Cook hoe de nieuwe teleurstelling het dagelijks leven zal veranderen.
“De laatste maanden hebben we hard gewerkt aan een product dat net iets te weinig afwijkt van eerdere producten. Hierdoor creëren we een optimaal tegenvallende ervaring voor onze gebruikers. Via deze revolutionaire technologie wordt teleurstelling nog meer geïntegreerd in het dagelijks leven”, aldus Cook.
Volgens Cook is ook de gloednieuwe interface op zichzelf aardig maar ook weer niet heel anders dan gebruikers gewend zijn: “Over een paar jaar weten we niet beter. Ook uniek aan het nieuwe device is het extra snoertje dat je ervoor nodig hebt: makkelijk te betalen en handig om kwijt te raken.
”Met de nieuwe tegenvaller probeert Apple in te spelen op teleurstellingen van de concurrentie.
Je hebt gelijk. De 64 GB is nu ¤549 ipv ¤589. De 16 GB versie is onveranderd.quote:
Van de SE modellen?quote:Op woensdag 7 september 2016 21:38 schreef TC03 het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. De 64 GB is nu ¤549 ipv ¤589. De 16 GB versie is onveranderd.
Welke heb jij?quote:Op woensdag 7 september 2016 21:39 schreef CherryLips het volgende:
Is Mario voor alle huidige toestellen?
Meh, de 16GB versie is bij de MM goedkoper. Heb aan 16 genoeg.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:41 schreef TC03 het volgende:
[..]
ja.
Je kan ook zelf naar Apple.nl gaan trouwens hè.
Krijg je spijt van.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:44 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Meh, de 16GB versie is bij de MM goedkoper. Heb aan 16 genoeg.
Alsnog krijg je er spijt van als je ooit Spotify ontdekt ofzo.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:45 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Want? Heb nu een iP 5C met maar 8 gb en dat lukt me al meer dan prima..
Gebruik ik ook, dagelijks. Ik switch gewoon van gedownloade afspeellijsten en verwijder oude die ik niet meer luister.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:45 schreef TC03 het volgende:
[..]
Alsnog krijg je er spijt van als je ooit Spotify ontdekt ofzo.
quote:
http://speld.nl/2014/09/0(...)euwe-teleurstelling/quote:Op woensdag 7 september 2016 21:47 schreef Gutmensch het volgende:
Hahaha, wat is de url van dat Speld-bericht?
Voor chickies is het wel te weinig, elke dag honderden duckface foto's maken neemt aardig wat ruimte in beslag.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:47 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]Hoe kan je dat nou voor iemand anders zeggen? Ik heb ook 16 en heb niks te weinig.
Wat is dit voor logica? Met Spotify stream je juist, zodat de muziek geen ruimte inneemt op je telefoon.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:45 schreef TC03 het volgende:
[..]
Alsnog krijg je er spijt van als je ooit Spotify ontdekt ofzo.
Sommige mensen hebben 20.000 muzieknummers, 3000 foto's, en 30 films op hun telefoon. Die ze nooit bekijken/beluisteren.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:48 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Voor chickies is het wel te weinig, elke dag honderden duckface foto's maken neemt aardig wat ruimte in beslag.
Niet. Moet je draadloze oordopjes kopen.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:49 schreef richolio het volgende:
Maar uh, hoe kan je nu muziek luisteren en opladen tegelijkertijd?
Die 64Gb SE zou wel eens m'n volgende telefoon kunnen worden. Tenzij m'n 5s het nog volhoudt tot volgend jaar juni, dan zal de SE2 ofzo wel komen.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:38 schreef TC03 het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. De 64 GB is nu ¤549 ipv ¤589. De 16 GB versie is onveranderd.
Thanks!quote:Op woensdag 7 september 2016 21:47 schreef Bolasie het volgende:
[..]
http://speld.nl/2014/09/0(...)euwe-teleurstelling/
Ik las het inderdaad, 179 euro.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:51 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Niet. Moet je draadloze oordopjes kopen.
Geen probleem, ze zeiden namelijk "just $159", koopje dus.
Vond ik ook al opmerkelijk. Op die manier ga je achteruit in je mogelijkheden, ipv vooruit. Ik heb ook nooit iemand horen klagen over de 3.5MM jack.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:52 schreef richolio het volgende:
[..]
Ik las het inderdaad, 179 euro.
Apple oordopjes heb ik toch wel, dus dat ze gebruik maken van een Lightning aansluiting vind ik niet erg, maar ik vind het toch wel tegenvallen dat je dan niet tegelijk kan opladen.
Dat is ook niet het probleem. Zoals werd uitgelegd is het vooral de ruimte in het apparaat. En dan neemt zo'n hoofdtelefoonaansluiting relatief veel ruimte in.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:54 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Vond ik ook al opmerkelijk. Op die manier ga je achteruit in je mogelijkheden, ipv vooruit. Ik heb ook nooit iemand horen klagen over de 3.5MM jack.
Ik heb gelezen dat ze de jack hebben weggehaald om het toestel dunner te maken, maar ik betwijfel of dat de echte reden is.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:54 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Vond ik ook al opmerkelijk. Op die manier ga je achteruit in je mogelijkheden, ipv vooruit. Ik heb ook nooit iemand horen klagen over de 3.5MM jack.
Inderdaad. En nu Apple dit doet weet je gegarandeerd dat de hoofdtelefoonaansluiting van alle premium smartphones gaat verdwijnen. Geeft weer hele nieuwe design mogelijkheden die de concurrenten natuurlijk niet kunnen negeren.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:56 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat is ook niet het probleem. Zoals werd uitgelegd is het vooral de ruimte in het apparaat. En dan neemt zo'n hoofdtelefoonaansluiting relatief veel ruimte in.
Vraag is of je die ruimte het waard vind. Ik zou zeggen van wel, maar dat is persoonlijke smaak.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:56 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat is ook niet het probleem. Zoals werd uitgelegd is het vooral de ruimte in het apparaat. En dan neemt zo'n hoofdtelefoonaansluiting relatief veel ruimte in.
Niet zozeer voor het dunner maken van de telefoon, maar ze kunnen die ruimte die wordt bespaard gebruiken om de batterijcapaciteit te vergroten.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:56 schreef richolio het volgende:
[..]
Ik heb gelezen dat ze de jack hebben weggehaald om het toestel dunner te maken, maar ik betwijfel of dat de echte reden is.
Het is toch juist eerder een reden om die iPhone 7 niet te nemen dan wel? Ik heb vrienden die maken muziek en die gebruiken Sennheiser dingen.
quote:Op woensdag 7 september 2016 22:00 schreef Vox_Populi het volgende:
Ah joh, de tweede generatie AirPods krijgen ook vast GPS, zodat je ze kan terugvinden als je ze bent kwijtgeraakt
De reden is dat je nu niet meer tegelijk kunt opladen en muziek kunt luisteren via een bekabelde hoofdtelefoon. Dan moet je wel die dure draadloze dingen kopen.quote:Op woensdag 7 september 2016 21:56 schreef richolio het volgende:
[..]
Ik heb gelezen dat ze de jack hebben weggehaald om het toestel dunner te maken, maar ik betwijfel of dat de echte reden is.
Het is toch juist eerder een reden om die iPhone 7 niet te nemen dan wel? Ik heb vrienden die maken muziek en die gebruiken Sennheiser dingen.
Niet?quote:Op woensdag 7 september 2016 22:03 schreef Ingolstadt het volgende:
Aan de andere kant: eigenlijk zijn draadloze oordopjes/of juist een hoofdtelefoon zo slecht nog niet. Als de prijzen daarvan omlaag gaan is zou ik ze ook kunnen overwegen.
Nou? Wie deed dat dan van deze merken als eerst?quote:Op woensdag 7 september 2016 22:05 schreef richolio het volgende:
Ach ja, Apple heeft in het verleden al vaker dingen gedaan die men heel raar vond, maar later normaal werden. Over 15 jaar zie je geen kabeltjes meer. En wie deed het dan als eerst? Juist.
Zo bedoelde ik het niet. Het is toch wel een toonaangevend iets voor deze generatie telefoons. Waar de meeste telefoons je de grootste vrijheid hebt, geeft Apple je een duwtje in de rug richting Bluetooth headsets.quote:Op woensdag 7 september 2016 22:07 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Nou? Wie deed dat dan van deze merken als eerst?
http://www.hoofdtelefoons(...)mH_s4CFY8YGwodE0ABkA
De nadelen die je noemt zijn nogal persoonlijk.quote:Op woensdag 7 september 2016 22:06 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Niet?
- Je raakt ze kwijt.
- Je moet ze om de 5 uur opladen. Als ik wil gaan hardlopen beslis ik dat vaak net van tevoren. Niet ideaal als je dan eerst je draadloze oordopjes op moet laden.
- Tijdens het hardlopen vallen ze bij mij nog wel eens uit. Niet erg als ze aan een kabeltje zitten. Wel erg als ze op de grond vallen en je er per ongeluk op gaat staan of dat ze in een plas water oid vallen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |