Woow ja ken jij mij al zo lang?quote:Op woensdag 7 september 2016 10:45 schreef Mies_poes het volgende:
Ik vind je buik nu wel erg mooi, Gm
Twinkle wat goed dat je een sollicitatiegesprek hebt!Was dat tijdens een van je vorige zwangerschappen niet ook het geval?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.nou ja ... eerst maar eens benen bij elkaar en dat gesprek overleven. Daarna zien we wel weer verder![]()
quote:Op woensdag 7 september 2016 11:06 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Woow ja ken jij mij al zo lang?
toen ik zwanger was van djenna heb ik met 38 weken ook een gesprek gehad ja .. en toen aangenomen!Oeh dat zou ultiem karma zijn jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.nou ja ... eerst maar eens benen bij elkaar en dat gesprek overleven. Daarna zien we wel weer verder![]()
Ik lurk al een jaar of vijf mee dus ik 'ken' je door en door, voor mij geen geheimen![]()
quote:Op woensdag 7 september 2016 13:30 schreef Stormqueen het volgende:
Jij was toch buiten gezet wegens je assertiviteit Twinkle, niet vanwege je zwangerschap
Desalniettemin veel succes, zou tof zijn als het lukt!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar spannend wel! Ga mijn best doen!
Wat voel je precies?quote:Op woensdag 7 september 2016 22:28 schreef Tweedledee het volgende:
Ik lees er niet zo veel over, dus dan ga ik toch enge dingen denken... Ik vermoed dat het gewoon het groeien van mijn baarmoeder is wat ik voel als ik gezeten heb en dan ga staan of lopen, maar ik vind het zo'n eng gevoel. Het ebt na een paar minuten dan wel weer weg.
Hebben jullie dat ook (gehad)? Het is een weekje weggeweest (ook dat vond ik eng) en nu is het weer terug.
Ik zou ook zoveel geruster zijn als we maandag een hartje hebben gezien, focus nu zo op alles wat ik wel en niet voel. Wie kan deze firsttimer gerust stellen?
yep, is normaalquote:Op woensdag 7 september 2016 22:35 schreef Tweedledee het volgende:
Net boven schaambot zeg maar een weeïg gevoel, als een heel licht begin van menstruatie. Ben dan ook een beetje misselijk. Het voelt een beetje alsof het dan in elkaar gedrukt heeft gezeten en als ik ga staan zakt het weer terug, ofzo.
Steken, lichte krampjes, gevoel van ongesteld worden, ik heb het bij dochter gehad en deze zwangerschap ook weer. Je baarmoeder moet gaan uitzetten, en dat gaat vaak niet gevoelloos.quote:Op woensdag 7 september 2016 22:35 schreef Tweedledee het volgende:
Net boven schaambot zeg maar een weeïg gevoel, als een heel licht begin van menstruatie. Ben dan ook een beetje misselijk. Het voelt een beetje alsof het dan in elkaar gedrukt heeft gezeten en als ik ga staan zakt het weer terug, ofzo.
ja dit, baarmoeder van 6 naar iets van 60 cm, alleen al in de lengtequote:Op woensdag 7 september 2016 22:44 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Steken, lichte krampjes, gevoel van ongesteld worden, ik heb het bij dochter gehad en deze zwangerschap ook weer. Je baarmoeder moet gaan uitzetten, en dat gaat vaak niet gevoelloos.
Die onzekerheid is gewoon ruk!!
Inderdaad! Zeker als alles nieuw is.quote:Op woensdag 7 september 2016 22:44 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Steken, lichte krampjes, gevoel van ongesteld worden, ik heb het bij dochter gehad en deze zwangerschap ook weer. Je baarmoeder moet gaan uitzetten, en dat gaat vaak niet gevoelloos.
Die onzekerheid is gewoon ruk!!
Nou, ik schrok van het verschil in illustraties tussen nu en 8 weken toen ik vooruit scrollde in een appquote:Op woensdag 7 september 2016 22:47 schreef Molo het volgende:
[..]
ja dit, baarmoeder van 6 naar iets van 60 cm, alleen al in de lengte
en daarna flubbert het spectaculair weer in elkaar als de bewoner eruit gezet isquote:Op woensdag 7 september 2016 22:48 schreef Tweedledee het volgende:
[..]
Nou, ik schrok van het verschil in illustraties tussen nu en 8 weken toen ik vooruit scrollde in een appOnvoorstelbaar dat dat zo snel kan.
En van een paar cm dik naar papier dun op het eindquote:Op woensdag 7 september 2016 22:47 schreef Molo het volgende:
[..]
ja dit, baarmoeder van 6 naar iets van 60 cm, alleen al in de lengte
Charmingquote:Op woensdag 7 september 2016 22:57 schreef Molo het volgende:
[..]
en daarna flubbert het spectaculair weer in elkaar als de bewoner eruit gezet is
Ja is het ookquote:Op woensdag 7 september 2016 23:22 schreef Tweedledee het volgende:
[..]
Charming
Lijkt me raar gevoel als dat ineens over is na zo veel maanden. Hoewel je dan wel iets anders spectaculairs ervoor terug hebt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |