Klopt, maar die gaan ermee stoppen. Althans, ze houden het zo lang mogelijk open. Maar als het echt stuk gaat doen ze er niets meer aan. Maar als er iets voorbij komt wat je wil kopen dan ga je via hun toch naar ibood dat traag is.quote:Op dinsdag 22 november 2016 11:32 schreef Tokus het volgende:
http://iboodhunt.1dagskoopjes.nl/ loopt iets lekkerder met refreshen.
deze hunt doet ie het tot dusver nog.quote:Op dinsdag 22 november 2016 11:38 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Klopt, maar die gaan ermee stoppen. Althans, ze houden het zo lang mogelijk open.
Real tv's have curvesquote:
Kleine tv's zijn niet goed genoeg voor je?quote:
De mijne is petite en heeft curvesquote:Op dinsdag 22 november 2016 15:21 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Ja of niet he! Kijkt lekker met een groep mensjes naar zo'n gebogen scherm.
Hoeveel koste deze LG dan? Benieuwd naar prijs, heb al een 65 inch maar met verouderde 4K techniek.quote:
De mijne is wel klein, maar ook zo plat als een plankquote:Op dinsdag 22 november 2016 15:21 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
De mijne is petite en heeft curves
Geen idee. 1000 euro ofzo?quote:Op dinsdag 22 november 2016 15:22 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Hoeveel koste deze LG dan? Benieuwd naar prijs, heb al een 65 inch maar met verouderde 4K techniek.
quote:
Owja inderdaad, als ik nog niet een 65inch had was dit zeker een goede aanbieding. Hoewel het "maar" 150 euro scheelt met normale webshops.quote:
Air fryer!quote:Op dinsdag 22 november 2016 12:18 schreef Karina het volgende:
Ik zit tijdens het eten even te kijken maar er komt echt niks leuks voorbij. Hoop op een air fryer... ja en nog steeds op het sponge bob tosti-ijzer
Air fryer voor je!quote:Op dinsdag 22 november 2016 12:18 schreef Karina het volgende:
Ik zit tijdens het eten even te kijken maar er komt echt niks leuks voorbij. Hoop op een air fryer... ja en nog steeds op het sponge bob tosti-ijzer
Ik denk dat onze nobele acties niet veel zin hebben gehadquote:
Denk het ook niet neequote:Op dinsdag 22 november 2016 15:57 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik denk dat onze nobele acties niet veel zin hebben gehad
Jaquote:Op dinsdag 22 november 2016 15:57 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Denk het ook niet nee
Gaat veel te snel.
Dat doen goede deals wel vakerquote:
Vorige deals ook maar die vond ik niet bepaald goedquote:
Ohquote:Op dinsdag 22 november 2016 16:04 schreef LittleBrownie het volgende:
[..]
Vorige deals ook maar die vond ik niet bepaald goed
quote:
Ik kijk op als er een belletje gaat om te kijken of er wat spannends isquote:
ja die wil ik ook !quote:
tv voor jequote:
55 ook goed?quote:Op dinsdag 22 november 2016 15:44 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Owja inderdaad, als ik nog niet een 65inch had was dit zeker een goede aanbieding. Hoewel het "maar" 150 euro scheelt met normale webshops.
Hier overzicht van hunt prijzen btw http://iboodhunt.1dagskoopjes.nl/geschiedenis
ik zoek zelfs een 55, maar ben wel specifiekquote:
Ja pfffff, nog eisen gaan stellen ookquote:Op dinsdag 22 november 2016 16:59 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ik zoek zelfs een 55, maar ben wel specifiek
wil of een samsung 55'' KS serie, of een ku6400
Is die er niet dan tt n55PUS7101 van philips
Ja t is een tv...geen robotgestuurde autoquote:Op dinsdag 22 november 2016 16:59 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja pfffff, nog eisen gaan stellen ook
Goed hoorquote:
Veel te veel eisen om te onthoudenquote:Op dinsdag 22 november 2016 17:00 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Ja t is een tv...geen robotgestuurde auto
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |