Dat komt omdat die FOK!ertjes eigenlijk gewoon pubertjes zijn die zich nog tegen hun ouders afzetten. Die vinden het stoer als grote mensen dat ook doen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 09:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En hier op FOK! vonden ze hem nog wel zo stoer omdat hij Obama 'irl liep te trollen'.
Daar blijft op deze manier weinig van over.
De laatste keer dat ik schelden nog echt stoer vond was ik 8.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:27 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Dat komt omdat die FOK!ertjes eigenlijk gewoon pubertjes kinderen zijn die zich nog tegen hun ouders afzetten. Die vinden het stoer als grote mensen dat ook doen.
Nee, je moet mij gewoon geen woorden in de mond leggen. Het was een prima actie van Duterte omdat hij duidelijk heeft laten merken dat hij niet gediend is dat iemand hem de les gaat lezen zonder verstand van zaken te hebben van de Filipijnse natie. Nu weet Obama dat hij het niet op prijs stelt. Duterte doet het met woorden. De VS doet dat via economische sancties en oorlog.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:27 schreef Yasmin23 het volgende:
Ik snap het wel hoor dat je niet wilt toegeven dat dit nogal een domme actie is.
Als hij echt achter zijn woorden had blijven staan was er geen excuses gekomen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:29 schreef George_Zina het volgende:
[..]
Nee, je moet mij gewoon geen woorden in de mond leggen. Het was een prima actie van Duterte omdat hij duidelijk heeft laten merken dat hij niet gediend is dat iemand hem de les gaat lezen zonder verstand van zaken te hebben van de Filipijnse natie. Nu weet Obama dat hij het niet op prijs stelt. Duterte doet het met woorden. De VS doet dat via economische sancties en oorlog.
Waarom niet? Hij heeft het ook met de VN op die manier gedaan. Eerst duidelijk maken waar hij voor staat, namelijk de normale Filipijn en de toekomst van zijn natie, en daarna komen relatief vaak excuses via zijn woordvoerder.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:30 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Als hij echt achter zijn woorden had blijven staan was er geen excuses gekomen.
Je biedt niet je excuses aan voor iets waar je achter staat.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:31 schreef George_Zina het volgende:
[..]
Waarom niet? Hij heeft het ook met de VN op die manier gedaan. Eerst duidelijk maken waar hij voor staat, namelijk de normale Filipijn en de toekomst van zijn natie, en daarna komen relatief vaak excuses via zijn woordvoerder.
Goede zaken verdienen herhaling en herhaling. Het is net als een kleuter leren fietsen. Herhalen, herhalen, herhalen. Net als trainen, herhalen, herhalen, herhalen. Zodat mensen weten waar Duterte mee bezig is. Natuurlijk hebben ze het internet om de zaken te verifiëren. Slechte zaken overigens ook, maar ik zie het buitengerechtelijk doden van criminelen niet als slecht. En de paar onschuldige burgerdoden trouwens ook niet omdat ik kijk naar de middel- en lange termijn van de Filipijnen. De nuke op Japan was ook hartstikke nodig, ongeacht al die honderdduizenden burgerdoden, voor de toekomst. Het leven van een individuele burger is bij niet in beton gegoten. Ik ben meer voorstander van maatwerk per land.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:36 schreef Chewie het volgende:
Vanwaar die idiote knip en plak acties van je George, die reactie is inmiddels al meerdere keren per deel voorbij gekomen?
We zijn niet allemaal zoals jij die pas zaken gaan onthouden door herhaling, dat jij nog in die kleuterfase zit betekend niet dat de rest daar ook nog in zit.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:37 schreef George_Zina het volgende:
[..]
Goede zaken verdienen herhaling en herhaling. Het is net als een kleuter leren fietsen. Herhalen, herhalen, herhalen. Net als trainen, herhalen, herhalen, herhalen. Zodat mensen weten waar Duterte mee bezig is. Natuurlijk hebben ze het internet om de zaken te verifiëren. Slechte zaken overigens ook, maar ik zie het buitengerechtelijk doden van criminelen niet als slecht. En de paar onschuldige burgerdoden trouwens ook niet omdat ik kijk naar de middel- en lange termijn van de Filipijnen.
Nou ja, niet iedereen gaat 5 reeksen langs om alles even netjes door te lezen. Jij bent waarschijnlijk een van de weinigen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:40 schreef Chewie het volgende:
We zijn niet allemaal zoals jij die pas zaken gaan onthouden door herhaling, dat jij nog in die kleuterfase zit betekend niet dat de rest daar ook nog in zit.
Wel schattig die blinde adoratie voor een "stoere sterke leider"
nou ja die reactie is dit deel al meerdere malen terug te vindenquote:Op dinsdag 6 september 2016 10:40 schreef George_Zina het volgende:
[..]
Nou ja, niet iedereen gaat 5 reeksen langs om alles even netjes door te lezen. Jij bent waarschijnlijk een van de weinigen.
Zo'n 90 miljoen Filipijnen staan achter hem volgens de peilingen en dat zijn allemaal 'useful idiots'. Tering, wat een arrogantie van een D66-kwal vanuit het veilige en welvarende Nederland. Wil je hier lopen beweren dat je het beter weet dan 90 miljoen Filipino's, want dat is waar je nu mee bezig bent.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:40 schreef Kaas- het volgende:
Ah, de sterke leider en de adorerende volgers die een sterke leider nodig hebben en er enkel goed en pracht in zien.
Bekend psychologisch/sociologisch fenomeen. Zulke leiders moeten het natuurlijk ook hebben van useful idiots.
Lekker boeiend verder wat er in de Filipijnen gebeurt.
Natuurlijk weet ik het beter. Als die mensen wat konden hadden ze als land wel iets gepresteerd, maar het is een grote teringbende. Kunnen we de boel niet koloniseren en welvaart en beschaving brengen?quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:41 schreef George_Zina het volgende:
[..]
Zo'n 90 miljoen Filipijnen staan achter hem volgens de peilingen en dat zijn allemaal 'useful idiots'. Tering, wat een arrogantie van een D66-kwal vanuit het veilige en welvarende Nederland. Wil je hier lopen beweren dat je het beter weet dan 90 miljoen Filipino's, want dat is waar je nu mee bezig bent.
Dan moeten wel de basiszaken zoals een goede overheid aanwezig zijn. Daarvoor is eerst een strijd nodig tegen corruptie en het grootkapitaal en familieclans en drugshandel. Jij weet trouwens niet hoe een land opgebouwd dient te worden. Je bent geboren in een welvarende natie waar alles al door vorige generaties was opgebouwd. Je bent in een warm bedje geboren. Duterte is de eerste Filipijnse president die geen belangen heeft in een familieclan, die al generaties de Filipijnen besturen, en heeft beloofd binnen 3 jaar (30 juni 2019) de eerste resultaten af te hebben geleverd ten gunste van de natie. De Filipijnen staan over 6 jaar onder zijn leiderschap een stuk beter voor. Hij is best vrijzinnig, kijk maar naar zijn standpunten op allerlei terreinen, maar alleen kei- en keihard als het aan komt op corruptie en criminaliteit. En zelfs op het gebied van bestrijding van drugscriminaliteit is bij best mild, doch streng, tegen drugsgebruikers die zich melden bij de politie en een verklaring tekenen en aan een afkickprogramma deelnemen. Een strenge vader die zijn volk opvoedt. Dat is de taak waar hij nu mee bezig is.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:44 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Natuurlijk weet ik het beter. Als die mensen wat konden hadden ze als land wel iets gepresteerd, maar het is een grote teringbende. Kunnen we de boel niet koloniseren en welvaart en beschaving brengen?
quote:http://www.nytimes.com/20(...)g-article-click&_r=0
MANILA — Rayzabell Bongol, an 18-year-old mother and methamphetamine user, was afraid to die in President Rodrigo Duterte’s war on drugs in the Philippines. So she turned herself in to the police. They made her sign a pledge that she would never take illegal drugs again, then sent her home.
Once a week now, she is expected to attend a police-sponsored Zumba dance workout, where she gets a health check and a meal. Mr. Duterte “promised change,” she said at a recent class as three dozen other recovering addicts bopped and swayed to a blaring Latin beat. “As you can see, I am changing.”
Across the Philippines, the killing of some 1,300 drug suspects in the last two months has frightened hundreds of thousands of people like Ms. Bongol into turning themselves in. Officials cite the estimated 687,000 people who have surrendered, which vastly exceeded expectations, as evidence that Mr. Duterte’s deadly campaign is succeeding.
Tering zeg komt die weer met deze oerdomme stelling, ben je nu echt zo simpel?quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:41 schreef George_Zina het volgende:
[..]
Zo'n 90 miljoen Filipijnen staan achter hem volgens de peilingen en dat zijn allemaal 'useful idiots'.
Kom je nou een beetje klaar bij elke post die je tikt over die man aan de andere kant van de wereld of hoe moet ik dat beschouwen?quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:48 schreef George_Zina het volgende:
[..]
Dan moeten wel de basiszaken zoals een goede overheid aanwezig zijn. Daarvoor is eerst een strijd nodig tegen corruptie en het grootkapitaal en familieclans en drugshandel. Jij weet trouwens niet hoe een land opgebouwd dient te worden. Je bent geboren in een welvarende natie waar alles al door vorige generaties was opgebouwd. Je bent in een warm bedje geboren. Duterte is de eerste Filipijnse president die geen belangen heeft in een familieclan, die al generaties de Filipijnen besturen, en heeft beloofd binnen 3 jaar (30 juni 2019) de eerste resultaten af te hebben geleverd ten gunste van de natie. De Filipijnen staan over 6 jaar onder zijn leiderschap een stuk beter voor. Hij is best vrijzinnig, kijk maar naar zijn standpunten op allerlei terreinen, maar alleen kei- en keihard als het aan komt op corruptie en criminaliteit.
Ik vraag me af of hij zich ook zo druk maakt om de situatie in Togo of Paraguay.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:50 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Kom je nou een beetje klaar bij elke post die je tikt over die man aan de andere kant van de wereld of hoe moet ik dat beschouwen?
Tsja, dat hebben we de beste jongen al talloze malen proberen uit te leggen, maar het lijkt niet tot hem door te dringen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:48 schreef Chewie het volgende:
[..]
Tering zeg komt die weer met deze oerdomme stelling, ben je nu echt zo simpel?
Met dit soort uitspraken is zo ongeveer elke massamoordenaar met een politieke functie in de afgelopen 100 jaar goed te maken.
Ik ben een realist en niet idealistisch. Dat is een verschil met D66'ers. Er zijn nou naties die een man als Duterte nodig hebben voor een betere toekomst. Ik bedoel waarom hoor ik jullie nu niet over Nicaragua, Belize en Cambodja klagen? De misstanden daar zijn grotesk alleen de corruptie bendeleiders die daar politici zijn opereren in de schaduw. Die hebben ook een puinruimer als leider nodig om orde op zaken te stellen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:50 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Kom je nou een beetje klaar bij elke post die je tikt over die man aan de andere kant van de wereld of hoe moet ik dat beschouwen?
Afrika kent volgens mij ook wel een paar sterke mannen waar hij op kan fappen. Idc.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:52 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik vraag me af of hij zich ook zo druk maakt om de situatie in Togo of Paraguay.
Al die landen kunnen me niets schelen, maar ze zullen ongetwijfeld content zijn dat er ergens in Nederland een jongen is die zich vanachter z'n computertje aftrekt op al die stoere verhaaltjes van de andere kant van onze planeet. Lekker mee doorgaan wmb, whatever floats your boat.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:54 schreef George_Zina het volgende:
[..]
Ik ben een realist en niet idealistisch. Dat is een verschil met D66'ers. Er zijn nou naties die een man als Duterte nodig hebben voor een betere toekomst. Ik bedoel waarom hoor ik jullie nu niet over Nicaragua, Belize en Cambodja klagen? De misstanden daar zijn grotesk alleen de corruptie bendeleiders die daar politici zijn opereren in de schaduw. Die hebben ook een puinruimer als leider nodig om orde op zaken te stellen.
Je hebt mij niks proberen uit te leggen. Het is verspilde tijd en moeite want ik heb geen enkel ander inzicht van je gekregen behalve persoonlijke aanvallen. Je kijkt vooral weg voor de misstanden die in de Filipijnen al generaties lang heersen, en blijft hangen in die knalrode Nederlandse wolk van je. Waarom ontken je dat de Filipijnen toe zijn aan een strenge vaderfiguur en puinruimer? Je hebt tal van artikelen, opinies, ervaring gelezen om die conclusie te kunnen trekken. Figuren als jij waren ook hard van leer getrokken tegen de architect en oprichter van Singapore toen hij in 1959 aan de macht kwam, omdat hij geen democraat was, maar een bouwer van een grootste natie ten koste van staatsvernietigende elementen. Hier nogmaals, dan kun je rustig door lezen waar deze man mee bezig is.quote:Op dinsdag 6 september 2016 10:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tsja, dat hebben we de beste jongen al talloze malen proberen uit te leggen, maar het lijkt niet tot hem door te dringen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |