quote:
Verbetering ja?
Ik ben vandaag dus even langsgeweest in Dordt (copy/paste van modelbrouwers:)
Dit is een winkel in de categorie 'klein maar fijn'. Simpel ingericht met een paar stellages aan de muren en eentje in het midden, wel een duidelijke scheiding tussen schepen/militair/vliegtuigen/auto's. Ook leuk dat ze minder gangbare merken aanbieden. Ik heb volgens mij geen Revell gezien, wel veel Tamiya, Takom, Trumpeter, Meng (aanrader!), Zvezda, Academy, Eduard. Dus een heel divers aanbod in verschillende prijsklassen.
Je wordt vriendelijk te woord gestaan, eigenaar heeft kennis van zaken, en er wordt lekkere koffie gezet

Eigenaar moest weg, maar z'n schoonmoeder paste op de winkel, en ik heb daar nog zeker een uur staan praten haha.
Uiteindelijk bleef die Tamiya Bismarck in de hoek maar naar me lonken, dus die heb ik maar gelijk meegenomen

(Fok toevoeging: Set was 62,50 en ik kreeg 10% korting, dus iets van 57,-. Goede prijs lijkt me

Binnenkort eens PE scoren)
Ben ook nog even naar die andere winkel in Dordt geweest om te kijken, maar daar was ik alweer snel vertrokken...
Die kerel achter de toonbank had duidelijk niet zo'n zin om je te woord te staan. Het was geforceerde net voldoende vriendelijkheid, bleh.
Aanbod bestaat voornamelijk uit Revell, vervolgens Tamiya, en andere merken niet zo heel veel. Wel houten boten, bouwplaten, allerlei, steenbouw, maar van dat was allemaal niet zo veel aanwezig. Wel veel Warhammer (ik zag een leuke kit, maar die was behoorlijk aan de prijs. Toch maar niet gedaan. Doe ik later wel eens)
Ook was er een of andere kerel die overduidelijk z'n eerste Revell setje kocht, die kreeg 0,0 tips mbt lijm, knippen, schuren etc, en die moest zelf vragen of het geschilderd diende te worden en die kreeg dan 2 potjes verf mee

Ik heb zomaar het vermoeden dat hij heel teleurgesteld gaat worden als hij vanavond gaat beginnen met de set....
Ow die winkel was trouwens ook niet verschrikkelijk groot.