Hoe weet je ditquote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:00 schreef JanCees het volgende:
In die streken noemen ze het trouwens 'erotische massage' omdat prostitutie illegaal is
vraag me niet hoe ik dit weetx
Nou ja dat was dus ook een beetje mijn dilemma, of ik nu tegen ze moet zeggen dat ik liever vegetarisch eet en dat ze dan of gaan zeuren over waarom dan als ik er principieel over ga doen of dat ze me hypocriet noemen als ik me wel aanpas, of dat ik er dus gewoon beter helemaal niets over zeg.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 19:58 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Je kan toch gewoon vegetariër zijn en je die paar keer dat iemand anders kookt gewoon stukje vlees eten. Waarom moet dat zo extreem principieel
ja in Azië ookquote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:00 schreef JanCees het volgende:
In die streken noemen ze het trouwens 'erotische massage' omdat prostitutie illegaal is
vraag me niet hoe ik dit weetx
Maar als we nou samen wonen?quote:Op woensdag 31 augustus 2016 19:55 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Doe je nu toch eigenlijk ook al? :$
Jij kunt toch nog gewoon kipschnitzels kopen?quote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:03 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Maar als we nou samen wonen?
dan zeg je beter nietsquote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:01 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Nou ja dat was dus ook een beetje mijn dilemma, of ik nu tegen ze moet zeggen dat ik liever vegetarisch eet en dat ze dan of gaan zeuren over waarom dan als ik er principieel over ga doen of dat ze me hypocriet noemen als ik me wel aanpas, of dat ik er dus gewoon beter helemaal niets over zeg.
Ja eigenlijk ben ik het daar ook wel weer een beetje mee eensquote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:05 schreef Mortaxx het volgende:
Gewoon eten wat de pot schaft als je te gast bent
hoeveel is 6ftquote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Tijd om naar de gym te gaan
wat een arrogante trutquote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Tijd om naar de gym te gaan
Ja kaneel. Gvd langer worden zal je.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Tijd om naar de gym te gaan
Daarom gay worden.quote:
Op zich zijn langere vrouwen wel sexy, maar andersom vinden vrouwen kleinere mannen dat nietquote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:14 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ja kaneel. Gvd langer worden zal je.
Sorry ben gewoon een zachte jongenquote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:26 schreef Paxcon het volgende:
[..]
je bent gewoon pussy dat je dat maar accepteert
Ik geef dit toe. Liever langer dan klein.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:18 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Daarom gay worden.
[..]
Op zich zijn langere vrouwen wel sexy, maar andersom vinden vrouwen kleinere mannen dat niet
ahw liefquote:Op woensdag 31 augustus 2016 20:28 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Sorry ben gewoon een zachte jongen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |