Hoe jij je voelt is alleen iets waar jij wat aan kan doen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:07 schreef 24Fan het volgende:
[..]
Omdat ik me Nederlander voel tussen Nederlanders. En niet zozeer tussen een grote groep hoofddoekjes en gewaden en donkere mensen. Als ik dat wil zien ga ik wel naar Afrika of Azië. Prachtige landen. Maar importeer het niet massaal hierheen zodat de inheemse bevolking langzaam verdreven wordt.
Klinkt me allemaal veel te zweverig en onrealistisch.quote:
Je lessen Nederlands.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:09 schreef 24Fan het volgende:
[..]
Daar bevinden zich prachtige landen. Dat is niet zo? De wereld is zeker ook niet rond, of wel? Wat heb ik gemist.
Wat een domme redenering. Zo kun je zelfs verkrachtingen goed praten.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:10 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Hoe jij je voelt is alleen iets waar jij wat aan kan doen.
De inheemse bevolking wordt volgens mij nergens verdreven, als je zelf minder kinderen maakt is dat een logisch gevolg.
Nou ja, die zijn tegen de overheid.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:10 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Klinkt me allemaal veel te zweverig en onrealistisch.
Bovendien halen ze geen zetels. Net zoals VNL, wat een prima partij is, maar kansloos. PVV is de enige optie.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:10 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Klinkt me allemaal veel te zweverig en onrealistisch.
Nee hoor dat zijn ze niet. Ze vinden alleen dat de overheid heel weinig taken moet hebben en volgen de leer van Ayn Rand.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:11 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nou ja, die zijn tegen de overheid.
De PVV en de LP zijn op alle fronten tegenpolen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:11 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Bovendien halen ze geen zetels. Net zoals VNL, wat een prima partij is, maar kansloos. PVV is de enige optie.
Ik ben niet tegen de overheid, ondanks dat het een bureaucratische bende is zijn de alternatieven nou niet echt beter.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:11 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nou ja, die zijn tegen de overheid.
Goed, tegen 98% van de overheid dan.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:12 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Nee hoor dat zijn ze niet. Ze vinden alleen dat de overheid heel weinig taken moet hebben en volgen de leer van Ayn Rand.
Dat zijn ze ook. Met als aanvullende opmerking dat LP t.o.v. bijna alle partijen tegenpool is, omdat alle partijen een grote overheid willen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:12 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
De PVV en de LP zijn op alle fronten tegenpolen.
Ik zou ongeveer net zo snel op de PVV als op de SGP of PVDA stemmen, nooit dus.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:11 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Bovendien halen ze geen zetels. Net zoals VNL, wat een prima partij is, maar kansloos. PVV is de enige optie.
Ik ben wel tegen overheidsbemoeienis en veel verder dan de PVV wil gaan met overheidsbemoeienis zijn ze er volgens mij niet. Daarmee vergeleken is zelfs de SGP nog ultraliberaal.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:12 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ik ben niet tegen de overheid, ondanks dat het een bureaucratische bende is zijn de alternatieven nou niet echt beter.
De inheemse bevolking wordt verdreven door massale immigratie. Dat we minder kinderen maken heeft hier niet zoveel mee te maken. Als we niet miljoenen allochtonen in ons midden zouden hebben, was er niets aan de hand geweest. Zelfs niet met een slinkende bevolking.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:10 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Hoe jij je voelt is alleen iets waar jij wat aan kan doen.
De inheemse bevolking wordt volgens mij nergens verdreven, als je zelf minder kinderen maakt is dat een logisch gevolg.
Alles ten oosten van Diemen is Oost-Europa.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:11 schreef 24Fan het volgende:
[..]
Die kwam zogenaamd uit Kazachstan. Niet Oost-Europa...
Behalve D66 en de VVD.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:13 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat zijn ze ook. Met als aanvullende opmerking dat LP t.o.v. bijna alle partijen tegenpool is, omdat alle partijen een grote overheid willen.
Ja wat versta je onder overheidsbemoeienis? Het is verre van perfect, maar vrijwel nergens ter wereld zijn de zaken zo goed geregeld als in Nederland. Dat je omkomt in de regeltjes is irritant ja, maar de realiteit leert dat een groot deel van die betuttelende regeltjes redelijk rekbaar zijn.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:14 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ik ben wel tegen overheidsbemoeienis en veel verder dan de PVV wil gaan met overheidsbemoeienis zijn ze er volgens mij niet. Daarmee vergeleken is zelfs de SGP nog ultraliberaal.
De PVV wil het land verdedigen en de vervanging van de autochtone bevolking voorkomen, en dan zijn harde ingrepen nodig. Heeft niets te maken met overheidsbemoeienis.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:14 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ik ben wel tegen overheidsbemoeienis en veel verder dan de PVV wil gaan met overheidsbemoeienis zijn ze er volgens mij niet. Daarmee vergeleken is zelfs de SGP nog ultraliberaal.
Maar des te meer met angst, zo blijkt.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:16 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
De PVV wil het land verdedigen en de vervanging van de autochtone bevolking voorkomen, en dan zijn harde ingrepen nodig. Heeft niets te maken met overheidsbemoeienis.
Wat mij betreft overal waar mensen dat zelf ook wel kunnen regelen. De overheid zou geen invloed moeten willen uitoefenen op wat wat ik eet, drink, rook of anderszins gebruik, bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:16 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja wat versta je onder overheidsbemoeienis? Het is verre van perfect, maar vrijwel nergens ter wereld zijn de zaken zo goed geregeld als in Nederland. Dat je omkomt in de regeltjes is irritant ja, maar de realiteit leert dat een groot deel van die betuttelende regeltjes redelijk rekbaar zijn.
Dat is overheidsbemoeienis.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:16 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
De PVV wil het land verdedigen en de vervanging van de autochtone bevolking voorkomen, en dan zijn harde ingrepen nodig. Heeft niets te maken met overheidsbemoeienis.
Welke angst? Uit alles blijkt dat de bevolking wordt vervangen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 17:17 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Maar des te meer met angst, zo blijkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |