Is bij de meeste platformen inderdaad het geval.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 21:01 schreef Aalsmeer15 het volgende:
Dacht altijd dat lener die informatie niet kreeg.
Vanavond nog antwoord van Bouwaandeel: de afhandeling loopt via SiG dus hun kosten zijn van toepassing. Bouwaandeel legt daar geen kosten bovenop.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:43 schreef tiara1977 het volgende:
Er valt me trouwens iets op aan het project Fenixloft, dat zowel bij Bouwaandeel als bij SiG wordt aangeboden. Bij Bouwaandeel wordt nl gezegd dat investeren niets kost en alle kosten voor de lener zijn. Bij SiG betaal je wel kosten: "Investeerders bij SamenInGeld betalen 0,5% van het geīnvesteerde vermogen in het eerste jaar voor opstartkosten en beheerkosten. De jaren daarna betalen investeerders 0,25% voor de jaarlijkse beheer- en administratiekosten van het geīnvesteerde vermogen".
Ik heb Bouwaandeel maar even gemaild om te vragen hoe dat zit.
Leuk, investeren in een CV:quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 03:27 schreef Benger het volgende:
Nieuw project op Brickfund gesplitst in twee delen:
- BF004o obligatielening 5%
- BF004a aandelen in een op te richten CV - verwacht rendement 10%
Gaat om een pand met winkel in Breda. Minimum inleg ¤ 1.000 voor de obligatie, onbekend van de aandelen (¤ 1.000 of ¤ 5.000).
De informatie van het project is helaas nog niet volledig. Ik heb gevraagd of ik voor ¤ 1.000 een aandeeltje kan kopen.
Dat dacht ik eerst ook, maar in dit geval schijnt het gewoon een box 3 investering te zijn. Zie http://knowledge.brickfun(...)-en-belastingheffingquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 10:03 schreef BruderKlaus het volgende:
[..]
Leuk, investeren in een CV:
"Zowel de beherende vennoten als de stille vennoten van een commanditaire vennootschap zijn verplicht om inkomstenbelasting te betalen over de inkomsten van de winst."
Wow, dat is een aardige. Wat ik wel mis is hoe de aansprakelijkheid is geregeld ten aanzien van de holding die er boven zit.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 10:36 schreef djh77 het volgende:
Nieuwe op HCN: https://www.horecacrowdfu(...)patisserie-amsterdam
(met Dudok-appeltaart incentive)
ik neem aan 4x hoofdelijk aansprakelijk:quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 10:51 schreef obligataire het volgende:
[..]
Wow, dat is een aardige. Wat ik wel mis is hoe de aansprakelijkheid is geregeld ten aanzien van de holding die er boven zit.
quote:De kredietnemer is te allen tijde hoofdelijk aansprakelijk voor de schuld.
De kredietnemer is toch de nieuwe BV? Dat zegt dan toch niets over de holding?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 10:53 schreef djh77 het volgende:
[..]
ik neem aan 4x hoofdelijk aansprakelijk:
[..]
Dat klopt wel inderdaad. Tot nu toe zijn bij alle projecten van mij bij HCN alle ondernemers ook persoonlijk hoofdelijk aansprakelijk. Ga ervanuit dat dit nu ook weer zo is. Inventaris wordt trouwens ook standaard verpand aan de lening.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 10:56 schreef obligataire het volgende:
[..]
De kredietnemer is toch de nieuwe BV? Dat zegt dan toch niets over de holding?
Jammer, er is zelfs E 3750 teveel ingeschreven. Benieuwd hoe ze dat gaan oplossen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 11:00 schreef crowdiefunder het volgende:
Net te laat voor appeltaart. Toen ik keek 91%. Na pitch scannen en op investeren klikken helaas al vol.
Apart dat dat kan. Ik zit bij een van de laatsten waarschijnlijk. Hij stond boven de 110.000 toen ik inschreef. Ben benieuwd of ik wel of niet mee kan doen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 11:01 schreef djh77 het volgende:
[..]
Jammer, er is zelfs E 3750 teveel ingeschreven. Benieuwd hoe ze dat gaan oplossen.
ook te laat hier. 500 appelpuntenquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 11:49 schreef rockenfeller het volgende:
Shit. Dit was een mooie. Te laat. Zie wel dat er iemand 500 appelpunt mag ophalen
Dat is voor de 1e forum.fok crowdfunding dag.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 11:49 schreef rockenfeller het volgende:
Shit. Dit was een mooie. Te laat. Zie wel dat er iemand 500 appelpunt mag ophalen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |