In grote sporten. Zo net niet. Echt jammer. Ik snap die vent dan ook niet.quote:Op zondag 21 augustus 2016 16:11 schreef Nober het volgende:
Vierden plaatsen met een gouden randje tellen anders ook gewoon mee.
En daar hadden we er zeker vier, zo niet meer, van!
Als je toch kansloos meeloopt heeft het niet zoveel zin meer mensen te sturen.quote:Op zondag 21 augustus 2016 16:27 schreef clavier het volgende:
Misschien moet de heer Hendriks eens in de spiegel kijken. Hij stelt stelselmatig sporters en de sportfans teleur.
Voorbeeldje: nu is de marathon beter. Waarom maar 1 Nederlandse loper? Ik denk dat het prettiger is voor de Nederlandse loper als hij samen met 1 of 2 landgenoten had kunnen lopen. Belgie heeft wel meerdere lopers. Maar ja, Hendriks wil is wet en Hendriks imiet = limiet.
En wie gaat dat betalen?quote:Op zondag 21 augustus 2016 16:27 schreef clavier het volgende:
Misschien moet de heer Hendriks eens in de spiegel kijken. Hij stelt stelselmatig sporters en de sportfans teleur.
Voorbeeldje: nu is de marathon bezig. Waarom maar 1 Nederlandse loper? Ik denk dat het prettiger is voor de Nederlandse loper als hij samen met 1 of 2 landgenoten had kunnen lopen. Belgie heeft wel meerdere lopers. Maar ja, Hendriks wil is wet en Hendriks limiet = limiet.
Hoeveel paarden worden er niet weggekocht ?quote:Op zondag 21 augustus 2016 16:31 schreef Snowbomb het volgende:
Doelstelling is toch altijd 'aantal van vorige spelen + 1'? Dan is 19 inderdaad een teleurstelling. Ga je kijken naar gouden medailles, dan is 2 (misschien 3) meer dan in Londen wel een flinke verbetering. Mixed feelings.
Grootste domper vind ik de paardensport met 0 medailles, terwijl het er nog 4 waren in Londen en Nederland op dat onderdeel de laatste decennia sowieso altijd wel medailles pakte. Heb ook het idee dat daar het meeste bij is misgegaan wat voorkomen had kunnen worden.
Dat is toch iets wat aan de lopende band gebeurd? Totilas werd bijv in 2010 verkocht en in 2012 won Nederland nog 4 medailles in de paardensport.quote:Op zondag 21 augustus 2016 17:11 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hoeveel paarden worden er niet weggekocht ?
De laatste jaren is het toegenomen dacht ik. Ben verder geen kenner.quote:Op zondag 21 augustus 2016 18:04 schreef Snowbomb het volgende:
[..]
Dat is toch iets wat aan de lopende band gebeurd? Totilas werd bijv in 2010 verkocht en in 2012 won Nederland nog 4 medailles in de paardensport.
Van gelder was outsider. Met zijn hoogste score ooit had ie geen medaille gehaald.quote:Op zondag 21 augustus 2016 17:27 schreef riazop het volgende:
Hendriks heeft iig ZELF Nederland al 1 plak afgepakt.
Yuri van Gelder moest vroeg naar bed van de moraalridders.
Volgens mij is er juist de afgelopen jaren een speciaal fonds opgericht waarmee paarden voor NL behouden bleven.quote:Op zondag 21 augustus 2016 18:04 schreef Snowbomb het volgende:
[..]
Dat is toch iets wat aan de lopende band gebeurd? Totilas werd bijv in 2010 verkocht en in 2012 won Nederland nog 4 medailles in de paardensport.
Dan nog verliest Dubbeldam met een minieme tijdfout. Het is echt een gecompliceerde sport.quote:Op zondag 21 augustus 2016 18:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Volgens mij is er juist de afgelopen jaren een speciaal fonds opgericht waarmee paarden voor NL behouden bleven.
5e plaats in de kwalificatie.quote:Op zondag 21 augustus 2016 18:12 schreef tong80 het volgende:
[..]
Van gelder was outsider. Met zijn hoogste score ooit had ie geen medaille gehaald.
quote:Op zondag 21 augustus 2016 18:40 schreef livelink het volgende:
Ik vind Hendriks de grote verliezer van deze Olympische Spelen. Hij heeft in ieder geval niks begrepen van de olympische gedachte.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |