Welke kleur? Dat deed ik toen ik zwanger was van Senn ook. Midden in de nachtquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 15:54 schreef sproetjes het volgende:
Gefeliciteerd sam!
Ik heb net heel spontaan t toilet geverfdbenieuwd wat man ervan vind als ie thuis komt straks
YAY! Een knipper!quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 15:51 schreef Sam1993 het volgende:
Wij hebben een knipper 🎉🎉 en precies op schema. 7 weken 4 dagen en 1.5 cm
Hoi Gogo!!quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 16:46 schreef Gogo83 het volgende:
Na weken meelezen en twijfelen over het wel of niet aanmaken van een nieuwe nick (en dat toch maar niet doen dus), meld ik me vandaag met mijn eigen nickname ook in dit topic. Man en ik komen net bij de verloskundige vandaan en ik ben écht zwanger. Er was een flinke knipper te zien, al ben ik wel wat korter zwanger dan we dachten, 6 weken en 6 dagen nu. Zo gaaf, ik vond het echt superspannend! Er zijn nog niet veel mensen op de hoogte, dus best raar om het dan wel op een forum te posten (waar ik vanuit een ander topic wat mensen ken), maar geen zin in andere nicknames. Dus hoi!
Je kwakt jezelf morgen en overmorgen en daarna en daarna In S haar bad in de tuin! Vent laat je sapjes brengen en Sje gietertjes water over je rug gooienquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 16:50 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Gefeliciteerd sam! En welkom gogo.
Bloeddruk te hoog, tegen de grens aan mijne is 138/92 en de grens is 140/90. Urine was schoon, bloed is geprikt, Donderdag weer terug.
Ohhh fijn!quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 15:51 schreef Sam1993 het volgende:
Wij hebben een knipper 🎉🎉 en precies op schema. 7 weken 4 dagen en 1.5 cm
Wat? De pot? De muren? Wut? Pics?quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 15:54 schreef sproetjes het volgende:
Ik heb net heel spontaan t toilet geverfdbenieuwd wat man ervan vind als ie thuis komt straks
Bubble guppy. de Senn zn lievelingsquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 18:08 schreef Unihipili het volgende:
[..]
Ohhh fijn!
[..]
Wat? De pot? De muren? Wut? Pics?
En dat is heul geen Snorlax Hilzilla
Wanneer mag jij Tweedle?quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 18:15 schreef Tweedledee het volgende:
Ooh dus niet zo vreemd dat ik gisteren de woonkamer en vanmorgen de hal geverfd heb
Yay een knipper voor Sam
Gefeliciteerd Gogo!
En een werkende baby voor Hilz
Verdorie ik wil ook mijn baby zien
quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 18:05 schreef Cygne het volgende:
[..]
In principe wel ja. Kom gewoon onder controle bij de verloskunde, dus geen medische zwangerschap.Ja nu weet ik 't weer! Fijn hoor, na al die zorgen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vrees van wel.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 18:55 schreef marel88 het volgende:
En welkom Gogo! Ga jij ons ook zo lui laten voelen met verhalen over Mom in Balance en zo?![]()
Volgende week intake, week erop echo. Maar die laatste gaat denk ik verzet worden omdat ik dan waarschijnlijk nog geen 8 weken onderweg ben en vanaf dan gaan ze pas kijken.quote:
Ik wilde er al bijzetten dat t de muren warenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heel pinterest verantwoord early dew van flexaquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 18:08 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Welke kleur? Dat deed ik toen ik zwanger was van Senn ook. Midden in de nachtNeedless to say, ik was de helft vergeten. Kon vent het alsnog doen want de dag erna had ik geen zin meer
![]()
hadden we nog over.
Gelukkig hier alles in 1x goed gedekt en man vond t mooigeloofde eerst niet dat ik t alleen had gedaan.
En je baby/snorlax
[ Bericht 10% gewijzigd door sproetjes op 23-08-2016 19:58:04 ]
quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 19:08 schreef Gogo83 het volgende:
[..]
Ik vrees van wel.Loop nu, op een heel laag pitje, ook gewoon nog hard zo'n twee keer per week. Al moet ik wel zeggen dat ik het vandaag echt te warm vond en waar ik voorheen dan toch meestal wel voor een klein rondje ging, doe ik dat nu echt niet. Dus dat hardlopen komt volgende week ofzo wel weer.
Klopt en ja hij heeft hulp van mijn moeder en samen redden ze het wel. T is wat t is en ik vind Saar haar welzijn het belangrijkste, de schoonmaak komt wel.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 18:55 schreef marel88 het volgende:
Wat fijn van de goede echo's, Sam en Hilz! Het vertrouwen stijgt hopelijk steeds meer, met af en toe een dalletje![]()
En welkom Gogo! Ga jij ons ook zo lui laten voelen met verhalen over Mom in Balance en zo?![]()
En spannend GM... Jouw man is wel thuis, toch? Niet fulltime werkend bedoel ik? Redt hij het nog?
quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:08 schreef Quoi het volgende:
Sproetjes, mooi! Zou ook echt iets voor mij zijn
Heb dezelfde kleur een keer spontaan in de badkamer op het bovenste gedeelte vd muur gesmeerd. Kwam ik een keer thuis, was het weer wit. Had mijn meneer het weer even spontaan terug veranderd![]()
Thnxquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:08 schreef Quoi het volgende:
Sproetjes, mooi! Zou ook echt iets voor mij zijn
Heb dezelfde kleur een keer spontaan in de badkamer op het bovenste gedeelte vd muur gesmeerd. Kwam ik een keer thuis, was het weer wit. Had mijn meneer het weer even spontaan terug veranderd![]()
No shitquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:08 schreef Quoi het volgende:
Sproetjes, mooi! Zou ook echt iets voor mij zijn
Heb dezelfde kleur een keer spontaan in de badkamer op het bovenste gedeelte vd muur gesmeerd. Kwam ik een keer thuis, was het weer wit. Had mijn meneer het weer even spontaan terug veranderd![]()
Het gaat om waar de placenta gaat zijn, toch? http://www.thegenderexperts.com/ramzi-theory.htmlquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 18:50 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Bubble guppy. de Senn zn lievelings![]()
Iemand nog een beetje bedreven in de Ramzi theorie? Ik weet zeg maar hoe het werkt. Maar ik heb een echo waarbij Snorlax rechts aan het chillen is. En een foto waar hij links aan het chillen is. Hoe kan ik nou zien welke echo 'goed' is.
Ja dat is het idd. Ik vraag me af of ik dat nu al kan zien 😂quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:10 schreef Savvy. het volgende:
[..]
Het gaat om waar de placenta gaat zijn, toch? http://www.thegenderexperts.com/ramzi-theory.html
Wat fijn van de goede echo! En Sam ook!
En welkom Gogo!
Jij krijgt gewoon een meid!quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:25 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Ja dat is het idd. Ik vraag me af of ik dat nu al kan zien 😂
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |