Net als dat een Seiko maximaal maar ¤200 kost volgens dat lijstjequote:Op zaterdag 3 september 2016 14:02 schreef vaduz het volgende:
Sinds wanneer kost een casio minimaal 100 euro (zie OP)?
Blijkbaar niet echt als je die prijsindicaties zietquote:Op zaterdag 3 september 2016 17:46 schreef GOLDFIN9ER het volgende:
Boeiend, er zijn toch maar iets van 5 mensen in dit topic actief. Die weten de prijzen wel.
Hahaquote:Op zaterdag 3 september 2016 17:53 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Blijkbaar niet echt als je die prijsindicaties ziet
Die lijst is al jaren oud vermoed ik. Het staat iedereen vrij om een update te maken.quote:Op zaterdag 3 september 2016 17:56 schreef GOLDFIN9ER het volgende:
[..]
Haha
Wie heeft dat opgesteld dan?
Grand Seiko voor 200quote:Op zaterdag 3 september 2016 14:22 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Net als dat een Seiko maximaal maar ¤200 kost volgens dat lijstje
https://www.beslist.nl/products/horloge/c/serie_horloge~5495003
De witte of de zwarte Visodate?quote:Op dinsdag 6 september 2016 04:38 schreef Michielos het volgende:
Moet zeggen, draag sinds 3 /4 jaar lang een Tissot Visodate op dagelijkse basis en dit is toch echt mijn favo horloge op het moment (naast een onbetaalbare Jaeger-Lecoultre Tourbillon die ik nooit kan kopen). Als beater draag ik dan een Orient Mako en Vostok automaat.
Wil ooit nog wel een datejust ofzo halen, maar ben zo tevreden over de looks van de visodate van maar 450 euro dat ik eigenlijk gewoon verkocht ben, veel horloge voor weinig geld
Hij is ook mooi! Vooral de witte met bruine leren band.quote:Op dinsdag 6 september 2016 04:38 schreef Michielos het volgende:
Moet zeggen, draag sinds 3 /4 jaar lang een Tissot Visodate op dagelijkse basis en dit is toch echt mijn favo horloge op het moment (naast een onbetaalbare Jaeger-Lecoultre Tourbillon die ik nooit kan kopen). Als beater draag ik dan een Orient Mako en Vostok automaat.
Wil ooit nog wel een datejust ofzo halen, maar ben zo tevreden over de looks van de visodate van maar 450 euro dat ik eigenlijk gewoon verkocht ben, veel horloge voor weinig geld
ik heb die eerste generatie OVM. Veel mooier dan de nieuwere inderdaad.quote:Op dinsdag 6 september 2016 07:44 schreef Twiitch het volgende:
[..]
De witte of de zwarte Visodate?
Ik zit al een tijd te twijfelen over een nieuw horloge van rond de 500/600 Euro. Eerst neigde ik naar een Tissot PRS516 maar daar ben ik na wat overwegen vanaf gestapt, daarna een "vintage" Steinhart (OVM ofzo) maar ik zie dat de nieuwere modellen allemaal meer een grijze dial hebben i.p.v. een zwarte en dat trekt me dan weer helemaal niet.
Of misschien toch even wegzetten en sparen voor een Stowa of een Nomos. Al zijn die Nomos klokken hoewel heel mooi ook wel weer erg klein. Arrrggg, moeilijk moeilijk.
Ja, met de zwarte/donkerdere dial van de eerste versie was dat hem geworden denk ik. Dat vale grijze wat ze er nu van hebben gemaakt vind ik niks. Ben ook niet de enige als ik zo rondkijk, want wil je hem nu tweedehands kopen dan betaal je toch wel wat meer dan de nieuwprijs.quote:Op dinsdag 6 september 2016 13:07 schreef Skv het volgende:
[..]
ik heb die eerste generatie OVM. Veel mooier dan de nieuwere inderdaad.
yep, die heb ikquote:Op dinsdag 6 september 2016 11:58 schreef clixplicity het volgende:
[..]
Hij is ook mooi! Vooral de witte met bruine leren band.
Ja, ik heb ook al een aantal spontane biedingen ontvangen na het posten van foto's zo her en der. Ruim boven de nieuwprijs inderdaad. Grappig hoe dat gaat.quote:Op dinsdag 6 september 2016 13:17 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Ja, met de zwarte/donkerdere dial van de eerste versie was dat hem geworden denk ik. Dat vale grijze wat ze er nu van hebben gemaakt vind ik niks. Ben ook niet de enige als ik zo rondkijk, want wil je hem nu tweedehands kopen dan betaal je toch wel wat meer dan de nieuwprijs.
Ik bied 200¤quote:Op woensdag 7 september 2016 08:44 schreef Skv het volgende:
[..]
Ja, ik heb ook al een aantal spontane biedingen ontvangen na het posten van foto's zo her en der. Ruim boven de nieuwprijs inderdaad. Grappig hoe dat gaat.
quote:
Ik dacht een keer wat anders een zwarte band.quote:Op donderdag 8 september 2016 00:51 schreef Woelwater het volgende:
Dat is best wel een lelijke Seiko
Partner is zeker een horloge liefhebber en dan voornamelijk Seikoquote:Op donderdag 8 september 2016 00:58 schreef Stratotanker het volgende:
Ik zou als Seiko liefhebber sowieso geen Seiko met quartz uurwerk kopen. Überhaupt geen quartz van welk merk dan ook, naja misschien accutron achtigen ofzo. Maar dat is weer een hele andere discussie.
Is je partner een horlogeliefhebber? Of is het meer een type, tijd bekijk ik op mijn telefoon en horloge is voor de sier? Dan moet je gewoon kopen wat jij denkt dat bij hem past. Mocht je besluiten tot koop over te gaan zou ik wel even goed Googlen. In NL heb ik hem sowieso voor 200e gezien. In het buitenland voor 150e.
Heb je toevallig foto's van de horloges die hij nu draagt? Of misschien weet je een typenummer? Is het voor een hij of zij?quote:Op donderdag 8 september 2016 01:03 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Partner is zeker een horloge liefhebber en dan voornamelijk Seiko
vandaar. Wat raadt jij aan dan ipv. Quartz uurwerk?
Het is voor een hij. Heeft nu dacht een seiko uit de 5 serie.quote:Op donderdag 8 september 2016 01:10 schreef Stratotanker het volgende:
[..]
Heb je toevallig foto's van de horloges die hij nu draagt? Of misschien weet je een typenummer? Is het voor een hij of zij?
Dat is best wel een gewaagde vraag hier aangezien iedereen toch een andere smaak heeft en er altijd wel iemand commentaar heeft. De meeste moeten hier sowieso niets van quartz hebben terwijl het veel praktische voordelen heeft t.o.v. een mechanisch horloge.quote:Op donderdag 8 september 2016 00:53 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Ik dacht een keer wat anders een zwarte band.
Heeft u Heb jij een andere optie dan?
Zeker een mooie. Die houdt ik in gedachten.quote:Op donderdag 8 september 2016 01:31 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Dat is best wel een gewaagde vraag hier aangezien iedereen toch een andere smaak heeft en er altijd wel iemand commentaar heeft. De meeste moeten hier sowieso niets van quartz hebben terwijl het veel praktische voordelen heeft t.o.v. een mechanisch horloge.
Heb even op ebay zitten bladeren binnen jouw prijsklasse en vastgehouden aan dat zwart en Seiko. Verder niet gekeken naar het uurwerk maar puur naar het uiterlijk.
Deze vind ik persoonlijk erg mooi, maar dat is slechts subjectief, anderen kunnen hem weer afschuwelijk vinden
http://www.ebay.nl/itm/Ne(...)e:g:NIkAAOSwk5FUxRF-
Stel jezelf eerst de vraag of je een automaat, een handopwinder, of toch een quartz wil hebben.quote:Op zaterdag 10 september 2016 07:54 schreef DuTank het volgende:
Ik ben op zoek naar wat inspiratie en advies over mooie horlogemerken. Mijn budget ligt rond de 750 euro, maar als ie echt mooi is kan 1000 euro ook nog wel. Iemand wat tips voor mooie Zwitserse klokjes? Metalen band geniet mijn voorkeur.
Waar moet ik op letten?
Ik ben echt een leek en kijk vooral naar het uiterlijkquote:Op zaterdag 10 september 2016 08:49 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Stel jezelf eerst de vraag of je een automaat, een handopwinder, of toch een quartz wil hebben.
En hou je van de sportievere look of toch meer de wat ingetogenere dresswatch look?
deel een aantal referenties van wat je mooi vindt. Je vraag is nu veel te breed.quote:Op zaterdag 10 september 2016 08:56 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik ben echt een leek en kijk vooral naar het uiterlijk![]()
Er staat vast info in de OP over die mechanieken?
En hij zit met trots om de pols hoor!quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:54 schreef PrisTheShiz het volgende:
Sorry, maakte mn zin niet af.
Hoorde nog wat bij![]()
CASIO G-SHOCK GW-3000M-4AER
[ afbeelding ]
En daar gaat het om!quote:Op zondag 11 september 2016 10:19 schreef PrisTheShiz het volgende:
[..]
En hij zit met trots om de pols hoor!
rete blij mee
Een afknapper, een man die in hokjes denkt.quote:Op zondag 11 september 2016 18:09 schreef Oksel het volgende:
Wel echt een afknapper.. een vrouw met zo'n monsterlijk geval om d'r pols.
Aan de andere kant een vrouw met een stijlvolle, kleine Rolex..![]()
Eens.quote:Op zondag 11 september 2016 18:09 schreef Oksel het volgende:
Wel echt een afknapper.. een vrouw met zo'n monsterlijk geval om d'r pols.
Aan de andere kant een vrouw met een stijlvolle, kleine Rolex..![]()
- Ik ga 'm altijd dragen. Dus ook op mijn werk (zakelijk) en in mijn vrije tijd.quote:Op zaterdag 10 september 2016 14:12 schreef Skv het volgende:
[..]
deel een aantal referenties van wat je mooi vindt. Je vraag is nu veel te breed.
Wanneer draag je het horloge (zakelijk, vrije tijd, sportief, vakantie?)
Welke ontwerpen vind je mooi?
Datum of geen datum?
Vintage of nieuw?
Etc
Ik zou gewoon eens een juwelier inlopen binnen jouw prijsklasse en gewoon eens wat horloges passen.quote:Op maandag 12 september 2016 10:57 schreef DuTank het volgende:
[..]
- Ik ga 'm altijd dragen. Dus ook op mijn werk (zakelijk) en in mijn vrije tijd.
- Lastig om te zeggen welke ontwerpen ik mooi vind. Zo iets als onderstaande foto (Tissot Couturier). Maar ook zonder chronograaf vind ik mooi.
- Datum hoeft er niet per se op.
- Nieuw.
Het probleem is alleen dat ik pas weet of ik 'm mooi vind als ik het horloge om heb. Dus geen idee of dit horloge in het echt wel naar mijn smaak is
[ afbeelding ]
https://www.boumanonline.(...)graaf-t0356271103100
Ja, dat is denk ik ook dé manier om er achter te komen wat het best bij je past.quote:Op maandag 12 september 2016 11:01 schreef habitue het volgende:
[..]
Ik zou gewoon eens een juwelier inlopen binnen jouw prijsklasse en gewoon eens wat horloges passen.
Helemaal mee eens, maar ik was gewoon benieuwd naar merken in die prijsklasse om me alvast te oriënteren en niet naar een specifiek horloge.quote:Op maandag 12 september 2016 11:44 schreef clixplicity het volgende:
[..]
Ja, dat is denk ik ook dé manier om er achter te komen wat het best bij je past.
Je kunt ook eens kijken wat er voor jouw budget aan tweedehands / vintage te koop is, mocht je daarin geïnteresseerd zijn.quote:Op maandag 12 september 2016 12:51 schreef DuTank het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, maar ik was gewoon benieuwd naar merken in die prijsklasse om me alvast te oriënteren en niet naar een specifiek horloge.
Dat is de Planet Ocean van 2 generaties geleden, reference 2201.50.00. Zijn niet meer nieuw te koop.quote:Op vrijdag 16 september 2016 21:49 schreef Prof_Hoax het volgende:
Skv, had jij geen seamaster? Weet een van jullie wat voor specifiek model dit is : ik wil graag weten hoe ver dit uit budget ligt :
[ afbeelding ]
Spot on. Wat een geweldig horloge, bedankt voor je uitleg.quote:Op vrijdag 16 september 2016 21:57 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Dat is de Planet Ocean van 2 generaties geleden, reference 2201.50.00. Zijn niet meer nieuw te koop.
Naar mijn inziens veel mooier dan de huidige generatie PO, die veel te groot en flashy zijn.
Nee, ik heb een paar Omega Geneves gehad en een Constellation. Daarna richting Rolex gegaan. Op dit moment beiden niet in de collectie. Wel een aardige klok, die PO, stuk mooier dan de nieuwe versies. Alleen die lelijke helium valve trek ik niet.quote:Op vrijdag 16 september 2016 21:49 schreef Prof_Hoax het volgende:
Skv, had jij geen seamaster? Weet een van jullie wat voor specifiek model dit is : ik wil graag weten hoe ver dit uit budget ligt :
[ afbeelding ]
Twee tientjesquote:Op zaterdag 17 september 2016 16:05 schreef PrisTheShiz het volgende:
Ik heb nog een Calvin Klein horloge te koop.
Calvin Klein K8323120
Gedragen, incl garantiebewijs en doosje. Overigens is het doosje gedeukt. Batterij is leeg.
[ afbeelding ]
Wat zou ik hiervoor kunnen krijgen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |