Nou dat weer. Nee, gewoon arme mensen zonder toekomstbeeld dwingen die baby's te voldragen. Is vast beter om nog meer kinderen op de wereld te zetten die of niet gewenst zijn, of een mond teveel zijn om te voeden.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 13:48 schreef Manke het volgende:
Er zijn ook theorieën welke beweren dat abortusklinieken in achterstandsbuurten onderdeel zijn van de black genocide agenda.
Aangezien de joden actief uitgeroeid werden hadden ze daar gewoon gelijk in. Dat ging nu eenmaal niet om mensen die verliefd werden op iemand van een ander kleurtje en daarmee kindjes maakte.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 17:56 schreef Manke het volgende:
[..]
de joden deelden niemand in in soorten, maar toch werden ze het slachtoffer van genocide, is het dan ook enorm fout als ze toen zeiden 'ze willen de joden uitroeien!' ?
Niemand hier deelt mensen in soorten in, maar je mag gewoon refereren naar uiterlijke kenmerken of cultuur.
Ethnische Japanners bedoelde ik.
In een witte enclave gaan wonen lijkt me sowieso dat je dat vrijwillig doet. Het ging me er om dat je suggereerde dat libertariërs daarvan gevrijwaard blijven.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 17:57 schreef Voice_of_Liberty het volgende:
[..]
Mogen ze best zijn, zolang het vrijwillig is en ze de eigendomsrechten van anderen respecteren als die wel niet-blanken op hun land willen hebben.
Elke groep heeft een stel gekken. Het is ook prima mogelijk om vrijwillig een blanke enclave op te richten, maar het idee is niet echt libertarisch.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 18:28 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
In een witte enclave gaan wonen lijkt me sowieso dat je dat vrijwillig doet. Het ging me er om dat je suggereerde dat libertariërs daarvan gevrijwaard blijven.
Dat lijkt me juist libertarisch bij uitstek. Er is immers niet in directe zin sprake van een schending van het behoorlijk vage "NAP-principe" terwijl er wel degelijk sprake is van een iets onethisch in mijn ogen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 18:37 schreef Voice_of_Liberty het volgende:
[..]
Elke groep heeft een stel gekken. Het is ook prima mogelijk om vrijwillig een blanke enclave op te richten, maar het idee is niet echt libertarisch.
Er is ook in feite geen sprake van schending van het Non agressie principe, maar het is vrij ongebruikelijk om libertarier en collectivist te zijn. Het zou eerder iets zijn voor statisten in een libertarische maatschappij.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 18:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat lijkt me juist libertarisch bij uitstek. Er is immers niet in directe zin sprake van een schending van het behoorlijk vage "NAP-principe" terwijl er wel degelijk sprake is van een iets onethisch in mijn ogen.
hoe de fuck kom je er bij dat ik overheid ben. Volgens mij snap je echt t niet.. ATuin-hek, starla welquote:Op dinsdag 30 augustus 2016 12:47 schreef Chewie het volgende:
[..]
Als een artikel al met oerdomme uitspraken komt als "binnen 1 generatie" zal ik het niet al te serieus nemen, tel daarbij lambiekjes angstzaaierij (betaald door de overheid? ) en je weet voldoende om er niet teveel waarde aan te hechten.
Je brengt je zaak zo slecht dat je jouw medestanders by proxy belachelijk maakt. Prima tactiek voor een overheidsagentquote:Op dinsdag 30 augustus 2016 19:43 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
hoe de fuck kom je er bij dat ik overheid ben. Volgens mij snap je echt t niet.. ATuin-hek, starla wel
Ik daarnaast doe ik niet aan angstzaaien. Dat doet de msm
en die cirkel loopt nu in een nucleaire en digitale oorlogquote:Op dinsdag 30 augustus 2016 14:15 schreef RM-rf het volgende:
[..]
ah, een beetje exact als wat mn lieve Oma me vertelde kort voor haar dood; ze was nog eind 19e eeuw geboren (op het platteland als een boerendochter)... en tijdens haar leven heeft ze alles zien veranderen...
Toch meldde juist zij dat ondanks dat alles veranderd was, de mensen zelf gewoon precies gelijk gebleven waren, met zowel de slechte (ze had twee grote oorlgoen meegemaakt) als goede kanten...
Ook al zagen die mensen zich vaak zelf als geheel 'anders', omdat ze nu in auto's reden, televisie keken en andere kleding droegen of andere bezigheden hadden..
Uiteindelijk blijevn de behoeftes van mensen exact dezelfde.
Ze sloot af met een mooie wijsheid die me bijgebleven is: "Je hele leven denk je dat je vooruit loopt, je vooruit beweegt; Pas tegen het einde ontdek je dat je in een cirkel gelopen hebt"
Japan is straks leeg om radioactiviteitquote:Op dinsdag 30 augustus 2016 16:51 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Natuurlijk. Ieder mens, dat is inherent aan het mens zijn. Waarom we daarbij weer groepjes moeten maken is mij een raadsel, maar wordt wel goed uitgelegd door Voice_of_Liberty.
[..]
Waarom is het fout?Echt? Ik krijg sowieso jeuk van mensen indelen in 'soorten'. En daar dan weer wat van vinden.
En daarna zeggen dat 'mensen' met uitsterven worden bedreigd... Je bedoelt dat Japan straks 'leeg' is?
Absurd.
Sowieso, bekijk weer eens de bron van deze wilde verhalen en je snapt mijn aversie.
Ik realiseer me dat je Joods kunt zijn zonder daarvoor gekozen te hebben, maar de meeste Joden delen mensen wel op in soorten - dat doen namelijk alle gelovigen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 17:56 schreef Manke het volgende:
[..]
de joden deelden niemand in in soorten, maar toch werden ze het slachtoffer van genocide, is het dan ook enorm fout als ze toen zeiden 'ze willen de joden uitroeien!' ?
Niemand hier deelt mensen in soorten in, maar je mag gewoon refereren naar uiterlijke kenmerken of cultuur.
Ethnische Japanners bedoelde ik.
Als dit serieus waar is denk ik eerder dat ze gebruikt gaan worden voor de pearl harbor 2.0. De regeertermijn van Obama loopt af namelijkquote:Op woensdag 31 augustus 2016 07:17 schreef Lambiekje het volgende:
Veterans Today is tegen de valse-vlag-luchtmacht van de CIA, 12 gestolen Migs, aan gelopen. Deze Migs worden gebruikt om burgerdoelen, ziekenhuizen en vluchtelingenkampen aan te vallen vanuit Israël en Turkije. ISIS is onlangs opnieuw bewapend en krijgt, met dank aan de CIA, een eigen luchtmacht. Afgelopen maart schreven wij over een schimmige deal tussen Kroatië en de Oekraïne, waarbij 12 Migs-21 verdwenen. Kroatië had ter revisie 7 Migs-21 naar de Oekraïne gestuurd. Na de revisie zouden deze Migs terugkomen, plus nog 5 Migs, die volgens dezelfde standaard zouden zijn opgeknapt. Maar de Kroaten kregen iets heel anders terug: junk, aan de buitenkant enigszins lijkend op Migs-21 toestellen, maar gebruiksklaar waren deze ‘Migs’ helemaal niet.
http://www.wanttoknow.nl/(...)-de-isis-luchtmacht/
------------
Hoe lang zal het duren dat IS ( cia dus) ook onze (kinder)ziekenhuizen gaat beschieten.
Nee, want dat was terecht.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 17:56 schreef Manke het volgende:
de joden deelden niemand in in soorten, maar toch werden ze het slachtoffer van genocide, is het dan ook enorm fout als ze toen zeiden 'ze willen de joden uitroeien!' ?
Daar mag je prima naar refereren. Het zegt allen wat over de boodschap en de boodschapper. En als je er dan dit soort verhalen bij verzonnen worden, puur om de 'white supremacy' agenda te pushen (want daar komen de verhalen vandaan) en jij trapt daar in, als open minded zelfstudie internet wetenschapper; dan mag ik daar ook wat van vinden.quote:Niemand hier deelt mensen in soorten in, maar je mag gewoon refereren naar uiterlijke kenmerken of cultuur.
Ethnische Japanners bedoelde ik.
Hè gelukkig! Dan hoeven we ook niet meer na te denken over de 'uitsterving' door migratie.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 23:06 schreef Lambiekje het volgende:
Japan is straks leeg om radioactiviteit
wanttoknow is een uiterst betrouwbare bron ja. Als ik een blogje open en half-plausibele verhalen uit mijn aars trek verzin. Hoe lang zou het duren voordat ik op BNW gequote wordt denk je?quote:Op woensdag 31 augustus 2016 08:17 schreef BarryOSeven het volgende:
Als dit serieus waar is denk ik eerder dat ze gebruikt gaan worden voor de pearl harbor 2.0. De regeertermijn van Obama loopt af namelijk
Hoe zou dat ongebruikelijk zijn? Het libertarisme zegt daar verder niets over maar schept wel de ideale omstandigheden voor collectivisten om de boel in te richten zoals ze dat zelf willen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 19:20 schreef Voice_of_Liberty het volgende:
[..]
Er is ook in feite geen sprake van schending van het Non agressie principe, maar het is vrij ongebruikelijk om libertarier en collectivist te zijn. Het zou eerder iets zijn voor statisten in een libertarische maatschappij.
eigenlijk ben je gewoon racist als je hierin gelooft?quote:Op woensdag 31 augustus 2016 08:45 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Nee, want dat was terecht.Dit is butthurt gejank om het gejank
![]()
Zie je het verschil?
Dat je de parallel trouwens durft te trekken, van een echte full-on vernietiging van een volk, naar wat wazig, slecht onderbouwd, statistisch geneuzel. Schokkend eigenlijk.
[..]
Daar mag je prima naar refereren. Het zegt allen wat over de boodschap en de boodschapper. En als je er dan dit soort verhalen bij verzonnen worden, puur om de 'white supremacy' agenda te pushen (want daar komen de verhalen vandaan) en jij trapt daar in, als open minded zelfstudie internet wetenschapper; dan mag ik daar ook wat van vinden.
En ik vind daar dit_! van
Oh.. en ditwant komop zeg, laat je eens niet zo makkelijk voor een karretje spannen met zinloze en inhoudsloze angstzaaierij. Gullible people.
Misschien niet intentioneel, maar absoluut. Waarbij ik de onwetendheid misschien nog wel het ergst vind.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 12:27 schreef Manke het volgende:
eigenlijk ben je gewoon racist als je hierin gelooft?
Denk eens na ... men waarschuwt voor de ondergang van:quote:Meh, ik heb er niks mee, zeg alleen dat als je hierin gelooft het niet raar is als ze dan zeggen 'ze willen het witte volk uitroeien', jij wel, je linkt het ws aan white supremacy en aan nazisme, en vindt het woord 'wit ras' taboe.
Hoe weet je dat deze angstzaaierij uit die hoe komt?
Dit is trouwens de hoofdbron van de melding van de 'ondergang van homogeniteit', een redelijk normale site:quote:Op woensdag 31 augustus 2016 13:10 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Misschien niet intentioneel, maar absoluut. Waarbij ik de onwetendheid misschien nog wel het ergst vind.
[..]
Denk eens na ... men waarschuwt voor de ondergang van:
- witheid,
- homogeniteit,
- en puurheid.
Hoe klinkt dat in jou in de oren?Overigens heb ik nergens nazisme genoemd toch? Ik vind het woord (sic) 'wit ras' niet per se taboe, het is wel een 'trigger'.
Als mensen het over 'wit ras' hebben, dan kun je op je klompen natellen waar het heen gaat in de rest van het betoog.
Zoek eens ook; en kijk of je een 'frisse' site en club kunt vinden die voor dit verschijnsel waarschuwen.
Wanneer de term voor het eerst gebruikt werd weet ik niet, maar grote voorstanders en/ of gebruikers van de term waren onder andere David Lane en Anders Breivik. Dat zit best in de extreem rechtse hoek.
Volgens mij is de theorie al veel ouder. En het is ook niets nieuws dat 'conspiracy' aanhangers hele logische verhalen en uitspraken enorm uit het verband rukken om als 'bewijs' te gebruiken.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 13:46 schreef Manke het volgende:
Dit is trouwens de hoofdbron van de melding van de 'ondergang van homogeniteit', een redelijk normale site:
http://www.bbc.com/news/uk-politics-18519395
Tegen die tijd zijn al onze kleinkinderen half dus houden we onze mond wel. Sad but true.quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:26 schreef whatdafuck het volgende:
Denk dat wij dan de Turkse broden kneden en aan de lopende band couscous staan te bereiden. 14 uur per dag. 7 dagen per week.
quote:Op woensdag 31 augustus 2016 14:41 schreef Ali_boo het volgende:
Dus Sic is openlijk racistisch ?
Goed om te weten
Nuance is echt een vies woord hè?quote:Maar aan de andere kant is het volledig te rechtvaardigen want de blanke duivel is verantwoordelijk voor alle leed van de wereld
Zwarten en Moslims komen ook niet vredelievend in het nieuws of wel.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 14:41 schreef Ali_boo het volgende:
Dus Sic is openlijk racistisch ?
Goed om te weten
Maar aan de andere kant is het volledig te rechtvaardigen want de blanke duivel is verantwoordelijk voor alle leed van de wereld
Nou, je hebt geen enkel probleem met racisme als het van een minderheid afkomtquote:Op woensdag 31 augustus 2016 14:46 schreef SicSicSics het volgende:
[..]![]()
Welke kronkel heb je tot die conclusie gevolgd?
[..]
Nuance is echt een vies woord hè?
Al eens geprobeerd een alternatief wiki artikel in te sturen?quote:Op woensdag 31 augustus 2016 16:23 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Nou, je hebt geen enkel probleem met racisme als het van een minderheid afkomt
Maar wanneer een Europeaan precies hetzelfde gedrag vertoont is het opeens problematisch
Dit soort racisme is toegestaan , sterker nog het word aangemoedigd . Wil je bewijzen dat je een goed persoon bent dan is het jou taak om in te grijpen. Met voorgekauwde buzz words als : extreem rechts , neo nazi, xenofoob, pvv tokkie snoer je alle critici de mond
Wil je je stelling extra kracht bij zetten dan haal je een persoon als Breivik erbij . Dat zal ze leren!!!
Besef je wel hoe enorm hypocriet je bezig bent als je de volgende onderstreept?
[ afbeelding ]
In het geval van moslims spreekt men van incidentjesquote:Op woensdag 31 augustus 2016 14:47 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Zwarten en Moslims komen ook niet vredelievend in het nieuws of wel.
Aziaten stoppen hun landgenoten in sweatshops voor H&M en Nike.
Waar haal je dat vandaan?quote:Op woensdag 31 augustus 2016 16:23 schreef Ali_boo het volgende:
Nou, je hebt geen enkel probleem met racisme als het van een minderheid afkomt
Maar wanneer een Europeaan precies hetzelfde gedrag vertoont is het opeens problematisch
Je doet weer een zooitje aannames waar de honden geen brood van lusten.quote:Dit soort racisme is toegestaan , sterker nog het word aangemoedigd . Wil je bewijzen dat je een goed persoon bent dan is het jou taak om in te grijpen. Met voorgekauwde buzz words als : extreem rechts , neo nazi, xenofoob, pvv tokkie snoer je alle critici de mond
Wil je je stelling extra kracht bij zetten dan haal je een persoon als Breivik erbij . Dat zal ze leren!!!
Nee, eigenlijk niet.quote:Besef je wel hoe enorm hypocriet je bezig bent als je de volgende onderstreept?
Vraag me niet waarom maar heb zon gevoel dat het binnen de kortste keren gewist zal wordenquote:Op woensdag 31 augustus 2016 16:30 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Al eens geprobeerd een alternatief wiki artikel in te sturen?
Correct me if im wrong maar je komt op mij over als een klassieke Liberaalquote:
Vervang het woord blankheid met identiteitquote:Op woensdag 31 augustus 2016 16:40 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Waar haal je dat vandaan?
Als iemand zijn 'Aziatische ras' wil beschermen en veiligstellen vind ik die iemand ook een droeftoeter.![]()
Of wanneer een Gay zegt dat alle mannen Gay moeten worden voor het beschermen van de Gay.
[..]
Je doet weer een zooitje aannames waar de honden geen brood van lusten.
En ja, ik denk dat je een vuige xenofobe, extreem rechtse gedachtegoed verspreidende, neo nazi bent (onwetend of niet) als je fanatiek de witheid, puurheid en homogeniteit van de witte medemens wilt beschermen.
Dat durf ik best zo te zeggen.
[..]
Nee, eigenlijk niet.
Even een quote om je aandacht te trekken, dus geen reactie op deze of een post.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 16:40 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Waar haal je dat vandaan?
Als iemand zijn 'Aziatische ras' wil beschermen en veiligstellen vind ik die iemand ook een droeftoeter.![]()
Of wanneer een Gay zegt dat alle mannen Gay moeten worden voor het beschermen van de Gay.
[..]
Je doet weer een zooitje aannames waar de honden geen brood van lusten.
En ja, ik denk dat je een vuige xenofobe, extreem rechtse gedachtegoed verspreidende, neo nazi bent (onwetend of niet) als je fanatiek de witheid, puurheid en homogeniteit van de witte medemens wilt beschermen.
Dat durf ik best zo te zeggen.
[..]
Nee, eigenlijk niet.
De meeste libertariers zijn individualisten en persoonlijke/economische vrijheid is nauw verbonden met individualisme. Het individualisme is veel toleranter dan het collectivisme, waardoor ook collectivisten de vrijheid krijgen om hun paradijs te stichten, zo lang het vrijwillig gebeurd met respect tot eigendomsrechten.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 09:00 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Hoe zou dat ongebruikelijk zijn? Het libertarisme zegt daar verder niets over maar schept wel de ideale omstandigheden voor collectivisten om de boel in te richten zoals ze dat zelf willen.
Je scheldt mij niet uit als je me een liberaal noemt, dat klopt. Of ik klassiek ben, dat weet ik niet. In deze discussie ben ik ook meer seculier-humanist.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 17:06 schreef Ali_boo het volgende:
Correct me if im wrong maar je komt op mij over als een klassieke Liberaal
Die zijn van mening dat het importeren van minderheden zorgt voor cultuurverijking
Maar tegelijkertijd claimen ze dat Europeanen geen cultuur hebben
En cultuur niets anders is dan een social construct
Dat recht heb je altijd. Niemand wordt gedwongen om met iemand samen te wonen of te trouwen. Waar haal je het vandaan?quote:Vervang het woord blankheid met identiteit
Hebben ze dan nog steeds het recht om te bepalen met wie ze samen willen wonen, welke tradities ze in stand willen houden, met wie ze willen trouwen
Dat ligt eraan wat je met 'vrije wil' bedoelt.quote:Of moeten we de vrije wil van de mensen negeren in de naam van modernisering, vooruitgang en gelijkheid?
Aanvaard!quote:De meest radicale gutmenshen zullen hierop volmondig ja zeggen
Maar misschien sta je anders in het leven en heb ik aannames gemaakt die niet kloppen. In dat geval mijn excuses
1. Gelezen. The God Delusion en The Blind Watchmaker. The Selfish Gene kwam ik niet doorheen.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 17:15 schreef Murdera het volgende:
Ik ben gewoon benieuwd. Ben je bekend met Dawkins, Hitchens, Harris en of Dennett?
ik bedacht me net "oh zk verpest ik dit topic" maar toen keek ik naar de titel.quote:Op donderdag 1 september 2016 08:13 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
1. Gelezen. The God Delusion en The Blind Watchmaker. The Selfish Gene kwam ik niet doorheen.
2. God is Not Great gelezen. Ik ben zelf wat gematigder in mijn opvattingen, maar ik snap het standpunt.
3. Van naam en van gezicht. Volgens mij heeft hij een beroemde brief geschreven die ik ook (deels) gelezen heb.
4. Nee, eigenlijk helemaal niet.
Dat heb je zelf in het verleden aangegevenquote:Op dinsdag 30 augustus 2016 19:43 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
hoe de fuck kom je er bij dat ik overheid ben. Volgens mij snap je echt t niet.. ATuin-hek, starla wel
Ik daarnaast doe ik niet aan angstzaaien. Dat doet de msm
Dat is best knap, gezien ze geen operator zijn van de Mig21quote:Op woensdag 31 augustus 2016 07:17 schreef Lambiekje het volgende:
Veterans Today is tegen de valse-vlag-luchtmacht van de CIA, 12 gestolen Migs, aan gelopen. Deze Migs worden gebruikt om burgerdoelen, ziekenhuizen en vluchtelingenkampen aan te vallen vanuit Israël en Turkije. ISIS is onlangs opnieuw bewapend en krijgt, met dank aan de CIA, een eigen luchtmacht. Afgelopen maart schreven wij over een schimmige deal tussen Kroatië en de Oekraïne, waarbij 12 Migs-21 verdwenen. Kroatië had ter revisie 7 Migs-21 naar de Oekraïne gestuurd. Na de revisie zouden deze Migs terugkomen, plus nog 5 Migs, die volgens dezelfde standaard zouden zijn opgeknapt. Maar de Kroaten kregen iets heel anders terug: junk, aan de buitenkant enigszins lijkend op Migs-21 toestellen, maar gebruiksklaar waren deze ‘Migs’ helemaal niet.
http://www.wanttoknow.nl/(...)-de-isis-luchtmacht/
------------
Hoe lang zal het duren dat IS ( cia dus) ook onze (kinder)ziekenhuizen gaat beschieten.
Ooit, in een niet zo ver verleden was ik ook links georiënteerdquote:Op donderdag 1 september 2016 08:07 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Je scheldt mij niet uit als je me een liberaal noemt, dat klopt. Of ik klassiek ben, dat weet ik niet. In deze discussie ben ik ook meer seculier-humanist.Als we met dure termen gaan smijten.
Sarkozy: Challenge of the 21st Century: Racial Interbreedingquote:Op donderdag 1 september 2016 08:07 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Dat recht heb je altijd. Niemand wordt gedwongen om met iemand samen te wonen of te trouwen. Waar haal je het vandaan?
De manier waarop stormfront fags hun zaak presteren is lachwekkend te noemenquote:Op donderdag 1 september 2016 08:07 schreef SicSicSics het volgende:
Tradities heb ik een andere mening over. Tradities zijn vloeibaar. Altijd al geweest. Zal altijd zo blijven. Moet je ook niet te moeilijk over doen.
Bovendien is dit alles een far cry van 'witte genocide' ... wat nog steeds net zo belachelijk is.
Zeg datquote:Op zondag 25 september 2016 12:49 schreef frietenstamp het volgende:
Shock video: Kalergi-plan sex-instructies
WTF
wij gaan verder in de virtual reality.quote:Op maandag 15 augustus 2016 18:15 schreef BarryOSeven het volgende:
Als we straks Europa gaan overdragen aan de moslims en de white genocide wordt uitgevoerd. Gaan we dan worden verdronken in kokend pek of wordt er door de Illuminati ook voor ons ergens een nieuwe plek gecreëerd?
Prima dat ze hier de boel tot zandbak puinhoop gaan degraderen als er voor ons ergens al een hypermodern high tech alternatief wordt opgezet, toch?
Dat is een behoorlijk WTF video inderdaad.quote:
Leg die eens uit?quote:Op zondag 25 september 2016 17:37 schreef Nintex het volgende:
Timmermans is er vrij duidelijk over. Diversity of het gaat oorlog worden.
Niemand heeft het ook over expres miljoenen migranten naar Europa 'lokken'.quote:Ik ben het op zich met hem eens dat je je als land niet helemaal kunt afsluiten van andere culturen, maar expres miljoenen migranten naar Europa lokken heeft daar niets mee te maken.
Het is globalisatie en eigenlijk niet te voorkomen. De wereld wordt steeds grenzelozer. Dat wordt alleen maar 'erger'. Het is ook geen sociaal experiment, maar een feit.quote:Het is volgens mij geen white genocide, maar wel een gestoord sociaal experiment dat totaal verkeerd uit gaat pakken.
Whut? Welke linkse wereldverbeteraars hebben wat in Griekenland gedaan om daarna te 'vluchten'?quote:En als het dan allemaal klapt... is het net zoals in Griekenland. De linkse wereldverbeteraars peren hem met de staart tussen de benen naar een beter oord en de bevolking blijft achter met de bende.
Ik had op zich wel enigszins bewondering voor deze man, maar met dit soort artikelen neemt die bewondering snel af ...quote:Op zondag 25 september 2016 14:58 schreef Lavenderr het volgende:
http://joostniemoller.nl/(...)re-eugentische-plan/
Wat heeft je doen omslaan?quote:Op dinsdag 6 september 2016 17:14 schreef Ali_boo het volgende:
Ooit, in een niet zo ver verleden was ik ook links georiënteerd
Snap de aantrekkingskracht die het heeft
Zo was ik zeer idealistisch ingesteld , was tegen de oneerlijke verdeling tussen arm en rijk, gunde in minderheden de ruimte om hun ding te doen, ook was ik tegen racisme in wat voor vorm dan ook
Inmiddels ben ik volledig omgeslagen en kan ik maar moeilijk veteren hoe vreselijk naïef ik toentertijd was
Welke maatregelen?quote:Sarkozy: Challenge of the 21st Century: Racial Interbreeding
Het is slechts een kwestie van tijd voordat elders in Europa soortgelijke maatregelen worden genomen
Dat is niet waar de "White Genocide" het over heeft. Het zit verdomme in de naam!quote:De manier waarop stormfront fags hun zaak presteren is lachwekkend te noemen
Onze blankheid komt in gevaar , we moeten actie ondernemen om onze ras te beschermen
Maar vervang het woord blankheid met indentiteit en je hebt opeens een legitieme zaak
Waar je genen slechts een onderdeel zijn van je identiteit en niet je belangerijkste agendapunt
Die aanval is zeker verzonnen.quote:En die aanval op die identiteit is er zeker
Welke politieke agenda is er al doorgedrukt dan?quote:Ik ga niet alle punten benoemen sinds het iets teveel tijd zou kosten maar de meest recente voorbeelden zijn
- Hoe een onschuldig kinderfeesje misbruikt werd om hun eigen politieke agenda door te drukken
Heb ik die gemist?quote:- De aanval op de Pasen
quote:- De aanval op kerst:
Gezongen door Bing Crosby.quote:De redenatie van radicaal links? Im dreaming of a white christmas is diep racistisch dus moet er een manier gevonden worden om dit uit te bannen.
Ik weet niet waar ik problemen mee zou moeten hebben.quote:Als je hier geen problemen mee ziet ben je onderdeel van het probleem
Mag ik vragen waar je vandaan komt?quote:Check your privilage white cis male![]()
Elke detail wat onderdeel maakte van je identiteit deugt niet
Ik weet niet waar jij je allemaal aangesproken over voelt, maar misschien ligt daar het probleem.quote:De enige manier om te bewijzen dat je een 'goed persoon' bent is door te verdrinken in zelf haat
Dit doe je door de schijten op heel de fundament die je al die vrijheden , rechten en welvaart heeft gegeven
Dan ben je namelijk aan het moderniseren en boek je vooruitgang
Getekend ,de mentally insane left
In landen als Kameroen, Pakistan en Japan is niet zo veel te zien van die globalisatie.quote:Op maandag 26 september 2016 13:21 schreef SicSicSics het volgende:
Het is globalisatie en eigenlijk niet te voorkomen. De wereld wordt steeds grenzelozer. Dat wordt alleen maar 'erger'. Het is ook geen sociaal experiment, maar een feit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |