Haha net als Armstrongquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:02 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Zij word wel echt continu gecontroleerd omdat wereldtop. Als ze echt zou gebruiken was ze allang en breed gepakt 100%
Dus je vind Schippers irritant en daarom niet sympathiek? Zij presteert ook altijd top etc etc dus ik snap je niet echtquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:02 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Maakt het alleen maar mooi om naar te kijken, bij hem komt het voor mij ook niet irritant over, omdat het gewoon des Bolts is EN hij altijd top presteert en het zich kan veroorloven.
Geen rede om hem onsympathiek te vinden iig.
Ah, het Lance Armstrong argument. IJzersterk, geen speld tussen te krijgen.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:02 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Zij word wel echt continu gecontroleerd omdat wereldtop. Als ze echt zou gebruiken was ze allang en breed gepakt 100%
Kijk die docu Ronaldo eens en je komt terug op je woorden. Zelden zo'n winnaar gezienquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:03 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ik vind Messi niet meteen sympathiek, misschien in vergelijking met Ronaldo
Boogerd is nooit gepakt, werd ook vaak gecontroleerd. En zo kan ik er nog wel tig opnoemen.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:02 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Zij word wel echt continu gecontroleerd omdat wereldtop. Als ze echt zou gebruiken was ze allang en breed gepakt 100%
Het punt is, als je ervan uitgaat dat alle topatleten doping gebruiken, dit belachelijke opmerkingen zijn. Je kan je een beetje inhouden bij dit soort vragen en een wenselijk antwoord geven of, zoals Schippers doet, een compleet lulverhaal ophangen over hoe clean je wel niet bent en dat je meteen zou stoppen als het niet meer zonder kan.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:01 schreef Poepz0r het volgende:
Ik lees hier niks raars hoor. Interview met haar (Schippers)
Schippers: "Ik voel me niet persoonlijk aangevallen, want ik weet hoe het zit. Als je iets schrijft, schrijf dan de waarheid. Ga niet lopen gissen en denken. Ik doe het met mijn voeding en groenten, dus die feiten zijn best hard. Ik ben er ook van overtuigd dat het ook zonder (doping) kan."
"Ik weet niet of mijn concurrenten wel of niet gebruiken. Dat maakt mij ook niet uit, want ik zit waar ik wil zitten."
Stoppen
Voor Schippers lijdt het geen twijfel wat ze zou doen, mocht blijken dat zonder doping de top niet haalbaar is. "Dan heb ik geen plezier in mijn sport en kap ik ermee. Dan stop ik volledig met mijn sport. Dan maar geen EK's en WK's meer."
De topatlete werd in 2014 tussen de vijftig en zestig keer gecontroleerd op doping, waarbij acht keer bloed werd afgenomen.
Armstrong is uitzondering op de regel want daar zijn gewoon bewijzen van tafel geveegd, iets wat ik in de sprint nog nooit heb gehoord.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:03 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ah, het Lance Armstrong argument. IJzersterk, geen speld tussen te krijgen.
Net zoals Marion Jones zekerquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:02 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Zij word wel echt continu gecontroleerd omdat wereldtop. Als ze echt zou gebruiken was ze allang en breed gepakt 100%
Huh?? Nooit gezegd dat ik haar irritant vind :S integendeelquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:03 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dus je vind Schippers irritant en daarom niet sympathiek? Zij presteert ook altijd top etc etc dus ik snap je niet echt
Hoezo is dat een lulverhaal? Als zij echt niet gebruikt zou ik ook zo reageren.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:04 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het punt is, als je ervan uitgaat dat alle topatleten doping gebruiken, dit belachelijke opmerkingen zijn. Je kan je een beetje inhouden bij dit soort vragen en een wenselijk antwoord geven of, zoals Schippers doet, een compleet lulverhaal ophangen over hoe clean je wel niet bent en dat je meteen zou stoppen als het niet meer zonder kan.
Hij heeft het over sympathiek en jij komt met een docu die hij moet zien, omdat het een echte winnaar laat zien. Klinkt logisch....quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:04 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Kijk die docu Ronaldo eens en je komt terug op je woorden. Zelden zo'n winnaar gezien
Dude, atletiek. Heb jij al het nieuws van de afgelopen maanden gemist?quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:04 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Armstrong is uitzondering op de regel want daar zijn gewoon bewijzen van tafel geveegd, iets wat ik in de sprint nog nooit heb gehoord.
Ik vind buiten het veld Ronaldo een topgozer idd (gezien ook de docu)quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:04 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Kijk die docu Ronaldo eens en je komt terug op je woorden. Zelden zo'n winnaar gezien
Gewoon kijken dan reagerenquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:05 schreef Redefine het volgende:
[..]
Hij heeft het over sympathiek en jij komt met een docu die hij moet zien, omdat het een echte winnaar laat zien. Klinkt logisch....
Altijd sportief, geen slechte verliezer, netjes richting concurrenten. Alleen dat moment met Djoko toen ie op matchpoint het net aanraakte was minder.quote:
+1quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:05 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ik vind buiten het veld Ronaldo een topgozer idd (gezien ook de docu)
Ja, hij is ook wel een beetje van z'n voetstuk gevallen de laatste jaren. Tot ~2013 vond ik hem nog écht sympathiek, maar toen had ie z'n legendarische status al bereikt.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:03 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ik vind Messi niet meteen sympathiek, misschien in vergelijking met Ronaldo
Gooi er nog even een het is een technische sport en daarom geen doping in, dan is de naïviteit bingokaart weer vol.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:04 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Armstrong is uitzondering op de regel want daar zijn gewoon bewijzen van tafel geveegd, iets wat ik in de sprint nog nooit heb gehoord.
Nadal vind ik ook wel een baas hoor. Weet je wat het met sporters is? Ze mogen van mij best ontzettend onsportief zijn als ze maar een goed hart hebben. Echte winnaars zijn altijd halve mongolen op het veld zie Suarez, Ibrahimovic en ook CR7. Maar buiten het veld zie je hoe ze echt zijnquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:05 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Altijd sportief, geen slechte verliezer, netjes richting concurrenten. Alleen dat moment met Djoko toen ie op matchpoint het net aanraakte was minder.
Wat een verschil nu met Londen jaquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:05 schreef wimderon het volgende:
Ik zat dus net die race van Manteo Mitchell even terug te kijken, maar bij de series van de 4x400 op donderdagmorgen zat het stadion gewoon bomvol
Ik zei 'als je gelooft dat alle atleten gebruiken'. Dat hoeft natuurlijk niet, maar ik vrees er wel voor en dan is het echt lachwekkend dat ze die opmerkingen maakt.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:05 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Hoezo is dat een lulverhaal? Als zij echt niet gebruikt zou ik ook zo reageren.
Ik kan mij wel wat meer momenten herinneren hoor. Niet dat hij super onsympathiek is, maar die komt niet direct in mij op als we het over sympathiek hebben.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:05 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Altijd sportief, geen slechte verliezer, netjes richting concurrenten. Alleen dat moment met Djoko toen ie op matchpoint het net aanraakte was minder.
Ja maar zij kan dat toch niet weten. Ze kan moeilijk zeggen ik denk dat Felix gebruikt, dan breekt helemaal de pleuris uit. Lastige situatie lijkt mij als sporter.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:08 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik zei 'als je gelooft dat alle atleten gebruiken'. Dat hoeft natuurlijk niet, maar ik vrees er wel voor en dan is het echt lachwekkend dat ze die opmerkingen maakt.
Nja, een boel vrienden van me gingen naar London om te kijken. Nu niemand die ik ken. Je mist gewoon veel "rijkere" europeanen in het publiek die het kunnen betalen. Zou Zika miss nog iets uitmaken?quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:08 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wat een verschil nu met Londen ja
Hoe kun je nou fan zijn van zo'n bewezen PAKHAAS als Gatlin?quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:07 schreef skysherrif het volgende:
Ik ben zelf juist fan van de dark horses (gatlin, djoko en zlatan alhoewel daar iedereen fan van is)
Sympathiek vind ik als je ziet wat hij allemaal doet buiten het veld. Zijn enorme bijdragen aan het Spaanse tennis (opleiding etc) + goede doelen die hij zelf support etc. Ja dan ben je sympathiek.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:09 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik kan mij wel wat meer momenten herinneren hoor. Niet dat hij super onsympathiek is, maar die komt niet direct in mij op als we het over sympathiek hebben.
Dat het niet vol is, is al een aantal keer verklaard. Niet echt vreemd. Alleen waarom die pokkemuziek de hele tijdquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:09 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nja, een boel vrienden van me gingen naar London om te kijken. Nu niemand die ik ken. Je mist gewoon veel "rijkere" europeanen in het publiek die het kunnen betalen. Zou Zika miss nog iets uitmaken?
Bijna iedereen is Pakhaas. Veel mensen vinden Blake hier zon toffe gast, ook gewoon pakhaas. Bijna alle legendarische sprinthelden van vroeger.. pakhaas.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:10 schreef Szura het volgende:
[..]
Hoe kun je nou fan zijn van zo'n bewezen PAKHAAS als Gatlin?
Ibra vind ik echt een mongool en bij Ronaldo denk ik bij de helft van wat ie doet dat het een act is om meer goodwill te kweken, maar wat Suarez betreft heb je wel gelijk, dat is echt een ander persoon op het veld.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:07 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Nadal vind ik ook wel een baas hoor. Weet je wat het met sporters is? Ze mogen van mij best ontzettend onsportief zijn als ze maar een goed hart hebben. Echte winnaars zijn altijd halve mongolen op het veld zie Suarez, Ibrahimovic en ook CR7. Maar buiten het veld zie je hoe ze echt zijn
Gatlin ziet er wel uit als een toffe pik dat wel. Overigens onbegrijpelijk dat een Froome nog nooit gepakt is, daar zakt mijn broek echt van af. Die man heeft HOGERE wattages bergop dan mensen MET doping en was enkele jaren terug nog een simpele renner. Tuurlijk johquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:10 schreef Szura het volgende:
[..]
Hoe kun je nou fan zijn van zo'n bewezen PAKHAAS als Gatlin?
Iemand die tweemaal gepakt is, zouden ze nooit meer moeten toelaten. Op nog geen trainingsbaan.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:11 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Bijna iedereen is Pakhaas. Veel mensen vinden Blake hier zon toffe gast, ook gewoon pakhaas. Bijna alle legendarische sprinthelden van vroeger.. pakhaas.
Bolt is nog niet uitgekomen want Bolt.
Volgens mij snap je het niet helemaal.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:09 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ja maar zij kan dat toch niet weten. Ze kan moeilijk zeggen ik denk dat Felix gebruikt, dan breekt helemaal de pleuris uit. Lastige situatie lijkt mij als sporter.
CR7 is 100% act op het veld. Daarbuiten totaal ander persoon. Die docu is echt heel tof gedaan. Hij zegt ook 100 x per dag tegen zichzelf dat hij de beste isquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:11 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ibra vind ik echt een mongool en bij Ronaldo denk ik bij de helft van wat ie doet dat het een act is om meer goodwill te kweken, maar wat Suarez betreft heb je wel gelijk, dat is echt een ander persoon op het veld.
Eenschquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:12 schreef Szura het volgende:
[..]
Iemand die tweemaal gepakt is, zouden ze nooit meer moeten toelaten. Op nog geen trainingsbaan.
Het is maar net hoe je naar iemand kijkt. Van mij had hij er ook allang niet meer bij mogen zijn, omdat hij twee keer is betrapt (een keer in de fout is wat anders). Maar dan kan het zijn dat iemand daar doorheen kijkt.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:10 schreef Szura het volgende:
[..]
Hoe kun je nou fan zijn van zo'n bewezen PAKHAAS als Gatlin?
Dat is toch het bewijs dat je helemaal niet kan weten of Schippers schoon is? Froome is nog een veel erger geval en zelfs die wordt niet gepakt.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:11 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Gatlin ziet er wel uit als een toffe pik dat wel. Overigens onbegrijpelijk dat een Froome nog nooit gepakt is, daar zakt mijn broek echt van af. Die man heeft HOGERE wattages bergop dan mensen MET doping en was enkele jaren terug nog een simpele renner. Tuurlijk joh![]()
Al na 1 keer. Dan krijg je miss een dopingvrije sport. Tot die tijd juich ik voor Gatlin die 2e wordt in een veld waar iedereen gebruikt of heeft gebruikt.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:12 schreef Szura het volgende:
[..]
Iemand die tweemaal gepakt is, zouden ze nooit meer moeten toelaten. Op nog geen trainingsbaan.
Ik zeg ook niet of zij wel of niet gebruikt he, geen idee. Ik zeg alleen dat ik niks raars zie in haar interviews over doping.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:14 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat is toch het bewijs dat je helemaal niet kan weten of Schippers schoon is? Froome is nog een veel erger geval en zelfs die wordt niet gepakt.
Er zijn heel veel sporters die regelmatig getest worden, maar slim genoeg zijn om de dopingtests ongestraft te nemen.
Met alle corrupte bonden krijg je nooit een dopingvrije sport.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:14 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Al na 1 keer. Dan krijg je miss een dopingvrije sport. Tot die tijd juich ik voor Gatlin die 2e wordt in een veld waar iedereen gebruikt of heeft gebruikt.
Volgens mij is het echt een psychopaat. Wel de perfecte persoonlijkheid om succesvolle sporter te zijn, waanzinnige toewijding.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:12 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
CR7 is 100% act op het veld. Daarbuiten totaal ander persoon. Die docu is echt heel tof gedaan. Hij zegt ook 100 x per dag tegen zichzelf dat hij de beste is
Zolang er miljoenen dollars op het spel staan zal er nooit een dopingvrije sport zijnquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:14 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Al na 1 keer. Dan krijg je miss een dopingvrije sport. Tot die tijd juich ik voor Gatlin die 2e wordt in een veld waar iedereen gebruikt of heeft gebruikt.
Heb je die docu gezien? Duurt uurtje denk ik, zeker kijken.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:14 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Volgens mij is het echt een psychopaat. Wel de perfecte persoonlijkheid om succesvolle sporter te zijn, waanzinnige toewijding.
Nee, juist geen boterhammen. Groente en fruit.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:15 schreef hooibaal het volgende:
En omdat Dafne nooit gepakt is, is ze clean? Van niks naar wereldkampioen in een jaar tijd op boterhammen met pindakaas?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |