Allemaal na de interlandbreakquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:06 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wanneer komt Douglas Costa weer terug? Robben gelukkig na interlandbreak, toch wat meer gevaar vanaf vleugels. En Kingsley niet te vergeten
Wie zal de grootste nederlaag lijden: PSV tegen Bayern, Feyenoord tegen Man Utd of Ajax tegen Celta?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:20 schreef Monolith het volgende:
Dat konden nog wel eens lastige wedstrijdjes worden voor PSV in de CL.
Oh is dat er ook nogquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Even naar Ziggo, Primera Divisiongenot
Dat is een van de weinige dingen die Anwar nog wel eens goed doet.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
Goeie voorzet
Leer hiervan Anwar
Tegen Rostov kwam hij zijn man niet eens voorbij. Dan zie je het ook niet uiteraardquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat is een van de weinige dingen die Anwar nog wel eens goed doet.
Tja een actie heeft hij niet echt. Al werd hij vaak ook extreem kut aangespeeld dat hij niet eens de kans kreeg om het te proberen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Tegen Rostov kwam hij zijn man niet eens voorbij. Dan zie je het ook niet uiteraard
Leek wel alsof het bij hem aan startsnelheid ontbreekt, hij gaat ook niet echt de ruimte in zodat de bal daarheen moet. Altijd maar in bal komen en daarna moet hij nog man voorbij wat niet lukt, dan is het tikkie terug. Dan zakt tempo ook inquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Tja een actie heeft hij niet echt. Al werd hij vaak ook extreem kut aangespeeld dat hij niet eens de kans kreeg om het te proberen.
Dat diep gaan deed hij in zijn eerste seizoen vaker heb ik het idee. Maar bij Ajax komt bijna iedereen in de bal.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Leek wel alsof het bij hem aan startsnelheid ontbreekt, hij gaat ook niet echt de ruimte in zodat de bal daarheen moet. Altijd maar in bal komen en daarna moet hij nog man voorbij wat niet lukt, dan is het tikkie terug. Dan zakt tempo ook in
Het begint al bij het feit dat Bayern er met speels gemak doorheen tikt terwijl bij Ajax een simpele pass over tien meter zonder tegenstander in de buurt al lastig is.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Tja een actie heeft hij niet echt. Al werd hij vaak ook extreem kut aangespeeld dat hij niet eens de kans kreeg om het te proberen.
Goed planquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat diep gaan deed hij in zijn eerste seizoen vaker heb ik het idee. Maar bij Ajax komt bijna iedereen in de bal.
Maar goed laten we het niet over Ajax gaan hebben in dit topic
Als je dit Bayern ziet spelen met Ajax in het achterhoofd is het wel treurig ja.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 21:51 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het begint al bij het feit dat Bayern er met speels gemak doorheen tikt terwijl bij Ajax een simpele pass over tien meter zonder tegenstander in de buurt al lastig is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |