Geen idee...de mensen die nu OS willen kijken, die kunnen dat niet....niet dat er iets interessants te zien is, want dat is pas om 2:00quote:Op zaterdag 13 augustus 2016 23:58 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Yep...als je OS en voetbal uitzendt dan kijken er minder mensen naar voetbal.
Vergeet niet nu beachvolleybal met Brouwer/Meeuwsen. En om 01.30 halve finale 400m met Liemarvin Bonevacia.quote:Op zaterdag 13 augustus 2016 23:57 schreef MikeRoss het volgende:
Ik zie net in de planning dat het voor NL pas weer begint om 2:00 met de halve finale van de 100meter.
Jij slaat de 1/8 finales van het beachvolleybal over?quote:Op zaterdag 13 augustus 2016 23:57 schreef MikeRoss het volgende:
Ik zie net in de planning dat het voor NL pas weer begint om 2:00 met de halve finale van de 100meter.
Dat is die 8ste finale met die 2 NLers...? Pff...hoop dat ze dat zo wel gaan uitzenden trouwens.quote:Op zaterdag 13 augustus 2016 23:59 schreef Redefine het volgende:
Beachvolleybal gaat beginnen, kijken wat ze gaan doen.
Sorry...die stond niet in de planning op RTL : http://www.rtlnieuws.nl/sport/olympische-spelen/programmaquote:Op zondag 14 augustus 2016 00:00 schreef Max23 het volgende:
[..]
Jij slaat de 1/8 finales van het beachvolleybal over?
Dat geloof ik niet maar wel dat ze voetbal op/voor een bepaald tijdstip uit MOETEN zenden.quote:Op zaterdag 13 augustus 2016 23:58 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Yep...als je OS en voetbal uitzendt dan kijken er minder mensen naar voetbal.
Scheelt dat ik geen tv kijk.quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:00 schreef Joezi het volgende:
Je mag eigenlijk maar 2 uur per dag tv kijken, dus al die uren live kijken is niet echt goed voor een mens.
RTLquote:Op zondag 14 augustus 2016 00:01 schreef MikeRoss het volgende:
[..]
Sorry...die stond niet in de planning op RTL : http://www.rtlnieuws.nl/sport/olympische-spelen/programma
Je trollpogingen worden een beetje vermoeiend.quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:00 schreef Joezi het volgende:
Je mag eigenlijk maar 2 uur per dag tv kijken, dus al die uren live kijken is niet echt goed voor een mens.
Goed tegenargument, als je er niks tegen in te brengen hebt zeg dan gewoon niks.quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:04 schreef Redefine het volgende:
[..]
Je trollpogingen worden een beetje vermoeiend.
Tja.....ik vond het ook al raar dat ik daar zat te kijken...quote:
alle schermen tellen wel mee denk ik, LCD is wat minder erg, maar die LED zijn weer schadelijker dan de oude beeldkanonnenquote:
Jij komt met een onzinnige reactie die helemaal nergens op slaat. Wordt een mens echt slechter van inderdaad als die twee weken even wat meer tv kijkt.quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:04 schreef Joezi het volgende:
[..]
Goed tegenargument, als je er niks tegen in te brengen hebt zeg dan gewoon niks.
Wat doe je hier zelf dan urenlang?quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:05 schreef Joezi het volgende:
[..]
alle schermen tellen wel mee denk ik, LCD is wat minder erg, maar die LED zijn weer schadelijker dan de oude beeldkanonnen
Genoeg onderzoeken over hoor, slecht voor je hersenen, psyche en slaap. Snap dat het niet fijn is om te horen.quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:05 schreef Redefine het volgende:
[..]
Jij komt met een onzinnige reactie die helemaal nergens op slaat. Wordt een mens echt slechter van inderdaad als die twee weken even wat meer tv kijkt.
Inderdaad. Gelijk gejinxt.quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:08 schreef Redefine het volgende:
Zal nu wel leuk gaan worden dat er gelijk een medaille wordt verwacht door de NOS voor de sprint...
Tja ze zenden zoveel uit dan is de neiging ook veel groter. Eigenlijk zouden ze gewoon 2 uur samenvattingen moeten laten zien, en niet de hele dag door mensen blijven lokken.quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:06 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wat doe je hier zelf dan urenlang?
In die zin vond ik het interview wel prima. Die deed het wel op een normale manier. Maar ik gok dat Dione en co de boel wel weer gaan hypen.quote:
Joost vind ik echt slecht, nooit op de Spelen geweest en maar oordelen op een nare toon. Koekebakker.quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:09 schreef Pino112 het volgende:
Jaaaaa!! Herman, Joost, Daan en Gregory
(Een positieve post over de NOS)
Zomaar 12 HD kanalen bijschakelen zal niet zo snel lukken, de bandbreedte op de kabel is ook beperkt.quote:Op zaterdag 13 augustus 2016 23:50 schreef MikeRoss het volgende:
[..]
Ze moeten verjongen en vernieuwen. Gewoon tijdens de OS 12 TV kanalen erbij...en alle streams ook gewoon via het 'ouderwetse' CAI uitzenden....en die Eredivisie troep gewoon afschaffen tijdens de OS.
Net als die Wereldbekerwedstrijden (van de wielrenners), de wielrenkampioen kwam vandaag al weer aan in NL omdat er een wereldbekerwedstrijd is...WTF...er zijn olympische spelen...dan kunnen toch wel 3 weken (per 4 jaar) alle andere wedstrijden/toernooien stil liggen?
Ach, mijn ogen zijn toch al naar de klote, en dat was in de tijd dat ik alleen maar buitenspeelde.quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:05 schreef Joezi het volgende:
[..]
alle schermen tellen wel mee denk ik, LCD is wat minder erg, maar die LED zijn weer schadelijker dan de oude beeldkanonnen
Kwartfinales, dit zijn de 8ste finales.quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:13 schreef MikeRoss het volgende:
Jaah...we gaan naar de 8ste finales! Zoohw..we staan al 17-9 voor!
Omdat ik op het nieuws hoorde dat het, blijkbaar, gebruikelijk is dat winnaars tot het einde van de OS in Rio blijven..?quote:Op zondag 14 augustus 2016 00:15 schreef Dennism het volgende:
[..]
Zomaar 12 HD kanalen bijschakelen zal niet zo snel lukken, de bandbreedte op de kabel is ook beperkt.
Welke wielrenner heb je het trouwens over? De volgende WT koersen zijn pas de 19de (vrouwen) en de 20ste (mannen). En waarom zouden die trouwens de sport stil moeten leggen wanneer het Wielerprogramma op de OS voor wegrenners allang voorbij is. Bij sommige sporten zijn de OS het meest belangrijke evement, maar zeker bij het mannen wielrennen is dat niet zo.
Ogen valt wel mee, dat is een beetje achterhaald, gaat meer om onnatuurlijk licht, straling en de passiviteit natuurlijkquote:Op zondag 14 augustus 2016 00:16 schreef swimmie86 het volgende:
[..]
Ach, mijn ogen zijn toch al naar de klote, en dat was in de tijd dat ik alleen maar buitenspeelde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |