Nummer twee al hoor.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 01:57 schreef tralalala het volgende:
Wow, NL krijgt een pingel, DAT DIT KAN IN BRAZILIE
De Goede, Welten, Jonker. Schoenaker is er helaas niet bij. Maar ik vind nu eigenlijk de handbaldames gemiddeld leuker.quote:
Mensen hebben al te lang niet ergens op kunnen zeiken, dan krijg je dat.quote:
Dat was nog in de tijd van Vlug & Lenig.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 01:59 schreef Slobeend het volgende:
Vroeger deed Evert altijd handbal.
Marc Marie Huibrechts zou het eerst doen deze OS, maar kon niet op t laatste moment.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 01:59 schreef Slobeend het volgende:
Vroeger deed Evert altijd handbal.
Al lang al geen powerplay tegen, dat valt nog mee.quote:
Jonker is ook een cutie ja. Al vind ik verschuur veruit de mooiste die er nu tussen loopt bij hockey. Maar idd, die van handbal zijn over het algemeen leuker.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 01:57 schreef Redefine het volgende:
[..]
De Goede, Welten, Jonker. Schoenaker is er helaas niet bij. Maar ik vind nu eigenlijk de handbaldames gemiddeld leuker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |