
Gefeliciteerd met F. MM!
Fap, lijkt me pittig om het huis continu aan kant te moeten hebben. Ik ben al trots als ik aan het eind van de dag ergens een kamer op orde heb.

Opvang ben ik 670 voor 2 dagen kwijt. Netto ben ik 180 euro kwijt ofzo. En de salarissen zijn volgens mij nog gebaseerd op dat wij beide fulltime werken ipv de allebei 32.
Ik zag een heel mooi dametje van Snoenk.
Ik kreeg vandaag een brief dat de inschrijving voor de basisschool van L. is ontvangen en dat ik voor 21 oktober hoor of ze is toegelaten. Zal mij benieuwen, deze school start maar met 28 kinderen ieder jaar. Man vroeg zich af of we wel genoeg tijd hebben haar ergens anders in te schrijven als ze hier niet wordt toegelaten. Dude, ze is net 1, ik denk dat het wel goed komt.

L. heet zitten bunkeren net bij het eten, niet normaal.

Volle bak met erwten en kalkoen. Daarna nog 3 volle handen noodles. Sliertje voor sliertje naar binnen geslurpt. Daarna heeft ze hele verhalen aan d'r knuffel liggen vertellen in bed. Ik vind d'r zo leuk op het moment. Zeker nu de gemiddelde opstatijd rond 7 uur ligt in plaats van half 6.