 
		 
			 
			
			
			 Dat keukentje kan al prima ja
 Dat keukentje kan al prima ja  Ziet er heel leuk uit.
 Ziet er heel leuk uit.  
											 
			 
			
			
			

 wat een superkind heb ik toch.
 wat een superkind heb ik toch.
											 
			 
			
			
			 Het ging muv de eerste avond erg goed, maar ik vond het wel echt zwaar.
 Het ging muv de eerste avond erg goed, maar ik vond het wel echt zwaar.  Dik vet respect voor iedereen die het (helemaal) alleen moet doen.
 Dik vet respect voor iedereen die het (helemaal) alleen moet doen.   
  
  
											 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			
 D'r eigen knuffel gaf ze aan iedereen die ze tegen kwam. En praatjes tegen iedereen. Ik vind dat zo geweldig.
 D'r eigen knuffel gaf ze aan iedereen die ze tegen kwam. En praatjes tegen iedereen. Ik vind dat zo geweldig.   
											 
			 
			
			
			 
  ik kom niet echt aangehaakt in dit topic. Ben denk ik een beetje uitgepraat over mijn kind. Alles gaat z'n gangetje.  L krijgt alleen steeds meer last van puistjes op z'n gezicht en armen, nu zitten ook z'n onderarmen vol.
 ik kom niet echt aangehaakt in dit topic. Ben denk ik een beetje uitgepraat over mijn kind. Alles gaat z'n gangetje.  L krijgt alleen steeds meer last van puistjes op z'n gezicht en armen, nu zitten ook z'n onderarmen vol.   vanaf nu ga ik maar met Neutral wassen, ik hoop dat dat helpt.
 vanaf nu ga ik maar met Neutral wassen, ik hoop dat dat helpt. 
											 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			 . Kent wat dat betreft echt nog geen angst.
. Kent wat dat betreft echt nog geen angst.
 . Dus bedankt voor het idee!
. Dus bedankt voor het idee!
											 
			 
			
			
			Een kat hebben we al sinds februari niet meer. En bij de pony komt hij zelden. Warmtebultjes lijkt me ook sterk, hij heeft dit al sinds april mei ofzo? (Ja ik weet, best lang. Obviously ben ik dus niet een moeder die snel naar de huisarts rent.quote:Op zondag 14 augustus 2016 20:42 schreef kwakz0r het volgende:
Ziet er een beetje uit als allergie idd. Geen warmtebultjes? Of dierenhaar?
 
  )
 ) 
			 
			
			
			
 maar een hele lieve ondernemende dreumes
 maar een hele lieve ondernemende dreumes 
 hij heeft helaas wel bronchitis, dus dat is wel een beetje sneu.
 hij heeft helaas wel bronchitis, dus dat is wel een beetje sneu. maar wie weet.
 maar wie weet.
 
			 
			
			
			 
  
 Het wordt de eerste keer, vandaar dat ik het ook steeds uit blijf stellenquote:Op zaterdag 13 augustus 2016 21:10 schreef dutchkidslife het volgende:
Hahaha, gaat ze gemakkelijk naar de kapper of wordt dit dan de eerste keer? Beau die vind de kapper echt vreselijk! Hij heeft een keer bij de kapper om de hoek letterlijk de buurt bij elkaar gebruld, zo erg. Ons buurjongetje (half jaartje ouder) zit er altijd maar rustig bij en laat het gebeuren. Best jaloers op moet ik zeggen.
 Ik zie gewoon echt niet voor me dat ze stil blijft zitten
 Ik zie gewoon echt niet voor me dat ze stil blijft zitten  aan de andere kant: wie niet waagt...
 aan de andere kant: wie niet waagt... waren we al sinds maart aan het plannen, maar elke keer kwam er iets tussen
 waren we al sinds maart aan het plannen, maar elke keer kwam er iets tussen 
 Dus maar weer opgehaald (waren net klaar met eten) en naar huis gegaan. In bed gelegd en binnen 2 minuten sliep ze
 Dus maar weer opgehaald (waren net klaar met eten) en naar huis gegaan. In bed gelegd en binnen 2 minuten sliep ze  
  Al ben ik bang dat het gewoon een beetje aan m'n schoonouders ligt
 Al ben ik bang dat het gewoon een beetje aan m'n schoonouders ligt  het is daar altijd zķ chaotisch dat alles opeens een probleem wordt. Gisterenmiddag (toen we d'r af gingen zetten) was ze zelfs zo onder de indruk van alles dat ze d'r maisboogies niet eens wilde
 het is daar altijd zķ chaotisch dat alles opeens een probleem wordt. Gisterenmiddag (toen we d'r af gingen zetten) was ze zelfs zo onder de indruk van alles dat ze d'r maisboogies niet eens wilde   
  ik verdenk toch die vaccinatie
 ik verdenk toch die vaccinatieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Oh! Ja! MB = jarige job, MLB = mooi meisje op de heiquote:Op zondag 14 augustus 2016 21:28 schreef Missladybug het volgende:
Gefeliciteerd met je dreumes MissBliss!
Wat een aparte bultjes Mari, gelukkig dat hij er geen last van heeft. Geweldige foto, kleine L op dat grooote paard!
Ahh twist, wat zonde dat het logeren niet lukte. Spannend dat jullie je army gaan uitbreiden!
Ik zit nog in twijfel of ik ga meeposten in WOHTS.
IMA, je bedoelde MissBliss denk ik he?
 
											 
			 
			
			
			 Heerlijke foto trouwens!
 Heerlijke foto trouwens!  
											 
			 
			
			
			 Spelen met takjes, spetteren in het beekje, rennen door de brandnetels.
 Spelen met takjes, spetteren in het beekje, rennen door de brandnetels.   Kiek nou.
 Kiek nou.  
   
   
											 
			 
			
			
			 Dat ziet er heerlijk uit! Zou zoiets ook graag met Ketel doen, maar 1) hij loopt nog niet en 2) is bang voor gras.
 Dat ziet er heerlijk uit! Zou zoiets ook graag met Ketel doen, maar 1) hij loopt nog niet en 2) is bang voor gras. 


 Had gehoopt er even vanaf te zijn nu de vier Kiezen From Hell Door zijn, maar nee, nu staan er meerdere hoektanden op doorbreken. Dus warm, huilerig en slecht eten. Bleh.
 Had gehoopt er even vanaf te zijn nu de vier Kiezen From Hell Door zijn, maar nee, nu staan er meerdere hoektanden op doorbreken. Dus warm, huilerig en slecht eten. Bleh.
											 
			 
			
			
			 
   
											 
			 
			
			
			 . Goed pak had ze er ook bij aan.
. Goed pak had ze er ook bij aan.   .
 . .
. SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Still a little bit of your face I haven't kissed.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |