Tja, ergens moet dat bevrijdend zijn, zeker?quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:17 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar dat zal die mensen wat.
is toch van een ander kaliber meer drugsfeestquote:Op zondag 7 augustus 2016 20:18 schreef J0kkebr0k het volgende:
Dit soort shit heb je nog steeds man... kijk eens naar Sensation wat daar voor volk op afkomt.
Denk ook dat dat inderdaad een soort uitlaatklep is. Het leeuwendeel is ook al wat ''ouder'' en heeft misschien nog niet zo door dat alles wat op internet komt er ook op blijft staan.quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:19 schreef Poostema het volgende:
[..]
Tja, ergens moet dat bevrijdend zijn, zeker?
Ongetwijfeld, maar op deze schaal niet meer. Dat is een beetje taboe geworden he. Nederland is toch zeker wel echt vertrut.quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:18 schreef J0kkebr0k het volgende:
Dit soort shit heb je nog steeds man... kijk eens naar Sensation wat daar voor volk op afkomt.
Waarom zouden ze dood zijn dan?quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:21 schreef J0kkebr0k het volgende:
Die achterste is fucking jaloers:
[ afbeelding ]
Leven die 2 op de voorgrond nog?
Beetje gemeen van ons, als je er bij stilstaat.quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:21 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Denk ook dat dat inderdaad een soort uitlaatklep is. Het leeuwendeel is ook al wat ''ouder'' en heeft misschien nog niet zo door dat alles wat op internet komt er ook op blijft staan.
Ik weet in ieder geval wel zeker dat ze niet voorzien hadden dat 10/11 jaar later mensen op een forum ze belachelijk zouden gaan maken
Nou met alle respect, je gaat zelf zo op de foto staan.. internet of niet, je legt het vast voor in principe altijdquote:Op zondag 7 augustus 2016 20:23 schreef Poostema het volgende:
[..]
Beetje gemeen van ons, als je er bij stilstaat.
Ach, het zal hen wel niet kunnen schelen!
Da's waar!quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:23 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nou met alle respect, je gaat zelf zo op de foto staan.. internet of niet, je legt het vast voor in principe altijd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 30 juni 2016 22:20 schreef Azpilicueta het volgende:
Je verziekte mijn topic ook met het gelul over je maagdenvlies dus je zal die fratsen ook wel uithalen op FB.
Zo bedoel je!quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:24 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Omdat die achterste iets van plan was, zo te zien.
quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:24 schreef Poostema het volgende:
[..]
Da's waar!Ja en ik kwam niet want er zaten geen cuckold zwembadfoto's in.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
Sorry, die heb ik inderdaad niet!quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:25 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja en ik kwam niet want er zaten geen cuckold zwembadfoto's in.
Ja weet je heb je al uitgenodigd, maar je gaat niet mee.quote:
Als dat een echte meet was, dan steekt dat toch serieus tegen.quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:28 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja weet je heb je al uitgenodigd, maar je gaat niet mee.
Het was een echte meetquote:Op zondag 7 augustus 2016 20:29 schreef Poostema het volgende:
[..]
Als dat een echte meet was, dan steekt dat toch serieus tegen.
Het zal wel leuk geweest zijn, maar dat is niet mijn soort feestje.
Dus je bent geen 'rijpe adonis'?quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:29 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Het was een echte meetmaar ik was er niet.
Absoluut niet.quote:
Godzijdank!quote:
Je bent zelf een rijpe adonisquote:
Nee hoor!quote:Op zondag 7 augustus 2016 20:39 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Je bent zelf een rijpe adonis
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |