quote:Marianne Vos mag komende zomer proberen om voor de derde keer olympisch kampioen te worden. Ze is door bondscoach Johan Lammerts geselecteerd voor de wegwedstrijd. Op die discipline werd ze in 2012 in Londen olympisch kampioen. In 2008 (Peking) veroverde Vos goud op de puntenkoers bij het baanwielrennen.
Het was lang onzeker of Vos op tijd fit zou zijn voor de Spelen van komende zomer, omdat ze een jaar lang uitgeschakeld was door blessures en vermoeidheid. In maart maakte ze haar rentree op de weg. In april reed Vos voor het eerst weer mee in een WorldTour-wedstrijd, ze werd negende in de Waalse Pijl.
Ook Anna van der Breggen, Annemiek van Vleuten en Ellen van Dijk zijn door bondscoach Johan Lammerts geselecteerd voor de Olympische Spelen. Sportkoepel NOC*NSF moet de voordracht van de KNWU nog wel goedkeuren, maar dat is een formaliteit.
Sorry dat je de spanningsboog hebt van een goudvis. Maar daar kan ik weinig aan doen.quote:
Naja weet je, we zien het woensdag wel. We kunnen er eeuwig over uitweiden, maar woensdag merken we wel wie gelijk heeft.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 14:57 schreef marcodej het volgende:
[..]
Beter? Na het criterium bleek het te vroeg maar was het alleen nog stijfheid, in Rio deed het opeens weer pijn en moest hij twee dagen op de rollen doorbrengen en rustig aan doen. Nu zo snel stoppen, terwijl je eerder in de week nog aangeeft dat hij zo lang mogelijk door wil rijden, is ook geen goed teken.
Tom is bijna dood, maar voor de rest gaan we gewoon goud pakken.quote:
Hockey zit ook niet bepaald vol...quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:00 schreef Poepz0r het volgende:
Even tussendoor. Bij het judo zit er geen hont op de tribune
Zoveel betere alternatieven op dit moment.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:00 schreef Poepz0r het volgende:
Even tussendoor. Bij het judo zit er geen hont op de tribune
Bij hockey ook nietquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:00 schreef Poepz0r het volgende:
Even tussendoor. Bij het judo zit er geen hont op de tribune
Hockey is nou ook niet echt een sport waarvan je zegt wow! Judo is dat wel, des te verbazender.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:01 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Hockey zit ook niet bepaald vol...
Dat pikie van je is wel gevoelig Hans.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 14:59 schreef marcodej het volgende:
[..]
Sorry dat je de spanningsboog hebt van een goudvis. Maar daar kan ik weinig aan doen.
Heeft Mooren een bye voor de 1e ronde?quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:00 schreef Poepz0r het volgende:
Even tussendoor. Bij het judo zit er geen hont op de tribune
Zoals? Wielrennen gaat pas over een paar uur los. Judo zometeen Nederlandersgenotquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:01 schreef Collide het volgende:
[..]
Zoveel betere alternatieven op dit moment.
Valt voor beide wat te zeggen. NL speelt tegen Argentinië, dat had ik toch wel vol(ler) verwachtquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:01 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Hockey is nou ook niet echt een sport waarvan je zegt wow! Judo is dat wel, des te verbazender.
Het is een voorrondequote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:02 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Valt voor beide wat te zeggen. NL speelt tegen Argentinië, dat had ik toch wel vol(ler) verwacht
Handboogschieten, straks eerste medailles bij de schietsport.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:02 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Zoals? Wielrennen gaat pas over een paar uur los. Judo zometeen Nederlandersgenot
Ik zie graag de Nederlanders Hans. Schieten is wel genot, doen wij niet mee dit jaar?quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:02 schreef Collide het volgende:
[..]
Handboogschieten, straks eerste medailles bij de schietsport.
Nee volgensmij niet.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:03 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik zie graag de Nederlanders Hans. Schieten is wel genot, doen wij niet mee dit jaar?
Het is een Olympisch toernooi. Je zou denken dat ze die bak toch op z'n minst vol moeten kunnen krijgen. Dit doet ook zo treurig aan, zo'n leeg stadion.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:02 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Het is een voorrondeGaat nog om niks. Bij Judo moeten ze er meteen staan he.
Daar dacht ik dus ook al aan. Zo'n Stannard kan nooit al die bergen makkelijk over, maar kan wel mooi op het vlakke helpen.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:03 schreef StephanL het volgende:
Als ze toch rondjes rijden, en je komt achter het peleton, kan je ook inhouden en weer aanhaken als ze langskomen. Sta je wel een rondje achter maar je kan wel je teammaten helpen.
Voetbal was ook aardig leeg. Niet gek zijn voorrondes. Wanneer het straks om het eggie gaat zit alles vol.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:04 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Het is een Olympisch toernooi. Je zou denken dat ze die bak toch op z'n minst vol moeten kunnen krijgen. Dit doet ook zo treurig aan, zo'n leeg stadion.
Zelfde geldt voor judo trouwens.
Alleen bij Brazilië - ZAF zat het redelijk volquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:05 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Voetbal was ook aardig leeg. Niet gek zijn voorrondes. Wanneer het straks om het eggie gaat zit alles vol.
Ze gaan zeker kaartjes uitdelen?quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:05 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Voetbal was ook aardig leeg. Niet gek zijn voorrondes. Wanneer het straks om het eggie gaat zit alles vol.
Maar met ondertussen wel een heel mooi palmares.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:05 schreef Momo... het volgende:
Tim Wellens net zon guppy als Kelderman
Ja idd. Wat is dat trouwens voor zwets dat we de wedstrijden niet in samenvatting terug kunnen zien en de andere sporten wel?quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Alleen bij Brazilië - ZAF zat het redelijk vol.
Complot van de gevestigde orde, denk ik.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:06 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ja idd. Wat is dat trouwens voor zwets dat we de wedstrijden niet in samenvatting terug kunnen zien en de andere sporten wel?
Wel veel beter.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:05 schreef Momo... het volgende:
Tim Wellens net zon guppy als Kelderman
Lijkt me wel.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:07 schreef Maver24 het volgende:
Wordt je na een rondje achterstand niet gewoon uit koers gehaald?
Topje van mijn penis lijkt ook op het topje van een raketjequote:Op zaterdag 6 augustus 2016 15:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat Spaanse tenue is een raketje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |