Je zegt letterlijk is geen land en dat is het volgens verschillende bronnen wel. Andere zeggen weer van niet dus whateverquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 01:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Je leest niet echt goed wat ik zeg.
EK 2012 en 2016 waren lachwekkend ja.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 01:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die van het EK 2016 vond je beter? Hahaha.
Beter he?quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 01:20 schreef golfer het volgende:
BBC aangezet. Zonder die ENORME logo's.
OS only.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 01:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die van het EK 2016 vond je beter? Hahaha.
En beter commentaarquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 01:20 schreef golfer het volgende:
BBC aangezet. Zonder die ENORME logo's.
Micronesië is officieel geen land, maar een eilandengroep. Net als de waddeneilanden, zeg maar. Die horen ook niet alleen bij Nederland. Een deel van de eilandengroep is onafhankelijk en noemt zichzelf Federale Staten van Micronesië, maar omdat men het gemakkelijk maakt noemt men het maar 'Micronesië'. Maar eigenlijk is dat dus verwarrend.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 01:20 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Je zegt letterlijk is geen land en dat is het volgens verschillende bronnen wel. Andere zeggen weer van niet dus whatever
Wou net zeggenquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 01:21 schreef Remzz het volgende:
Roelfs zou tenminste zijn best kunnen doen om het te laten lijken da die het niet aan het oplezen is
quote:
PSV vond een speler naar de OS al teveel laat staan een heel team.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 01:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Mogen clubteams tegenwoordig ook aan de OS meedoen? PSV Olympisch kampioen, dat kan niet meer fout.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |