gaat hier om Twitter accountsquote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:55 schreef Ceberut het volgende:
[..]
De westerse media stellen zich nou niet bepaald objectief op in deze zaak.
welke twitteraar maakt zich daar schuldig aan ?quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:41 schreef Ceberut het volgende:
Terrorisme verheerlijken is verboden, dat is toch duidelijk?
Ja, doei. Zoek de uitspraak van de rechtbank op en lees het maar door.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:00 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
welke twitteraar maakt zich daar schuldig aan ?
graag een voorbeeld + link posten
Kritisch zijn t.a.v. Erdogan is terrorisme?quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:46 schreef Ceberut het volgende:
[..]
DAT HET VERHEERLIJKEN VAN TERRORISME VERBODEN IS. DAT IS TOCH DUIDELIJK?
Nee je slaat de plank weer eens volledig mis. Nederland neemt mensen zoals Ebru in bescherming terwijl ze in Turkije weggestopt worden in een tochtige kerker. Dat is dan ook het verschil tussen een moderne beschaving en een middeleeuws apenland dat vele honderden jaren achterloopt.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:56 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Ach man, als puntje bij paaltje komt, doen die NSB-genen hun werk toch wel.
Goeden tip, maar dan moeten ze dat daar natuurlijk nog wel kunnen lezen. Grote kans dat jouw posts daar ook al niet meer te lezen zijn nadat een paar users hier jou aangegeven hebben via de kliklijn.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:08 schreef StaceySinger het volgende:
als ze in Turkije dit gebruiken (of VPN) kunnen ze alles lezen![]()
denk je dat er hier ook van die klikkers komen dan ?quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:18 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Goeden tip, maar dan moeten ze dat daar natuurlijk nog wel kunnen lezen. Grote kans dat jouw posts daar ook al niet meer te lezen zijn nadat een paar users hier jou aangegeven hebben via de kliklijn.
Op vast.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:20 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
denk je dat er hier ook van die klikkers komen dan ?
Dienstplichtige soldaten volgde alleen orders op. Die hebben ook helemaal geen schuld.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:14 schreef StaceySinger het volgende:
soldaten zijn alweer vrij- allemaal doorgestoken kaart
twitter:AlptekinAkdogan twitterde op zaterdag 30-07-2016 om 18:06:46Dienstplichtige soldaten die deelnamen aan de coup zijn vrijgelaten. Mooi. reageer retweet
twitter:ReneeTeughels twitterde op zaterdag 30-07-2016 om 20:12:06Het leven van een cipier in #Turkije heeft zo zijn voordelen ... https://t.co/u3FaFydm3r reageer retweet
Aangepastquote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:04 schreef nixxx het volgende:
Inb4 alle nederturken in nederland die hier helemaal achter staan.
http://www.nporadio1.nl/s(...)ieke-reactie-turkijetwitter:NPORadio1Gemist twitterde op zaterdag 30-07-2016 om 13:51:06Luister terug: Pieter Omtzigt over politieke reactie Turkije https://t.co/gftKP6xnBn #NPORadio1 reageer retweet
Omtzigtquote:Op zaterdag 30 juli 2016 21:10 schreef StaceySinger het volgende:
http://www.nporadio1.nl/s(...)ieke-reactie-turkijetwitter:NPORadio1Gemist twitterde op zaterdag 30-07-2016 om 13:51:06Luister terug: Pieter Omtzigt over politieke reactie Turkije https://t.co/gftKP6xnBn #NPORadio1 reageer retweet
twitter:PieterOmtzigt twitterde op vrijdag 29-07-2016 om 08:17:04De stilte van @TimmermansEU (verantwoordelijk voor mensenrechten) op de arrestaties, ontslagen en zuiveringen in Turkije is oorverdovend. reageer retweet
Respect.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 21:31 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Omtzigt
twitter:PieterOmtzigt twitterde op vrijdag 29-07-2016 om 08:17:04De stilte van @TimmermansEU (verantwoordelijk voor mensenrechten) op de arrestaties, ontslagen en zuiveringen in Turkije is oorverdovend. reageer retweet
Iedereen die je favoriete dictator niet aan de penis hangt is een landverrader?quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:28 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Turkije blokkeert Twitteraccounts landverraders, had TT moeten zijn vind ik.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |