24601?quote:
Ik ben erg visueel ingesteld, dus ik zie meteen iemand met een tennisarm in een mitella.quote:
Een wattes? Waarom een tennisarm in een mitella?quote:Op woensdag 27 juli 2016 13:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik ben erg visueel ingesteld, dus ik zie meteen iemand met een tennisarm in een mitella.
Vanwege een jongen die iedereen probeert te bevredigen in de orgiequote:Op woensdag 27 juli 2016 13:10 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Een wattes? Waarom een tennisarm in een mitella?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hebben ze daar ook notenrijst?quote:Op woensdag 27 juli 2016 13:46 schreef praisethebooty het volgende:
Ik ga voortaan naar de Emté ipv de Albert Heijn. Het is goedkoper en het personeel is cute
quote:Op woensdag 27 juli 2016 13:44 schreef praisethebooty het volgende:
Ik mag geen hondjesfilter selfies meer makenDan maar handsome selfies!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.
In eindhoven? Mijn vriend walgt van de Emté. Ik zei dat hij een sukkel was, omdat het om de hoek zit en best fijn spul heeft.quote:Op woensdag 27 juli 2016 13:46 schreef praisethebooty het volgende:
Ik ga voortaan naar de Emté ipv de Albert Heijn. Het is goedkoper en het personeel is cute
En het vlees is lekkerderquote:Op woensdag 27 juli 2016 13:50 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
In eindhoven? Mijn vriend walgt van de Emté. Ik zei dat hij een sukkel was, omdat het om de hoek zit en best fijn spul heeft.
Ja, nieuwe vestiging in het oude gebouw van Philips Lighting.quote:Op woensdag 27 juli 2016 13:50 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
In eindhoven? Mijn vriend walgt van de Emté. Ik zei dat hij een sukkel was, omdat het om de hoek zit en best fijn spul heeft.
Mijn vriend woont in de lichttorenquote:Op woensdag 27 juli 2016 13:57 schreef praisethebooty het volgende:
[..]
Ja, nieuwe vestiging in het oude gebouw van Philips Lighting.
Ik ben blij dat er een alternatief is wat minder "SUPER SNEL ZIT IN DE BINNENSTAD" voelt. Ik wilde altijd door die AH heen racen.quote:Op woensdag 27 juli 2016 13:59 schreef praisethebooty het volgende:
Ik was de AH helemaal zat, eerlijk gezegd.
Een vriendin van mij ookquote:Op woensdag 27 juli 2016 14:06 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Mijn vriend woont in de lichttoren
Hoe heet ze? Ik ken een vrouw in de lichttoren, als zij het is ga ik blij zijn.quote:
Die AH in de binnenstad is verschrikkelijk.quote:Op woensdag 27 juli 2016 14:07 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Ik ben blij dat er een alternatief is wat minder "SUPER SNEL ZIT IN DE BINNENSTAD" voelt. Ik wilde altijd door die AH heen racen.
Ooh... Wat dichtbij.quote:Op woensdag 27 juli 2016 14:06 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Mijn vriend woont in de lichttoren
Vind je dat die (fucking lekkere) Argentijn een oostblokhoofd heeft dan?quote:Op woensdag 27 juli 2016 12:47 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik moet af leren te zeggen "Gadver wat een oostblok kop", want ik heb binnenkort een date met een Pool
quote:
Ja.quote:Op woensdag 27 juli 2016 14:33 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Vind je dat die (fucking lekkere) Argentijn een oostblokhoofd heeft dan?
En dichterbijquote:Op woensdag 27 juli 2016 13:46 schreef praisethebooty het volgende:
Ik ga voortaan naar de Emté ipv de Albert Heijn. Het is goedkoper en het personeel is cute
Ik zwaai altijd trouwquote:Op woensdag 27 juli 2016 14:06 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Mijn vriend woont in de lichttoren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |