Wij hebben hem gisteren gekocht bij dragenenzo!quote:Op woensdag 31 augustus 2016 17:54 schreef sproetjes het volgende:
Ik heb eindelijk een tula kunnen kiezen (heel veel printjes vond ik te druk). Denk dat het de equilateral gaat worden, jammer genoeg hebben ze em bij babybij niet (ivm de korting) dus denk dat we binnenkort een keer bij dragenenzo langs gaan, kunnen we ons meteen laten adviseren voor een (rekbare) draagdoek met onze verschillende lengtes en posturen.
Echt?! Wat schandalig... Ben je bij dragenenzo in de winkel geweest?quote:Op zondag 4 september 2016 20:38 schreef Ggirl het volgende:
[..]
Wij hebben hem gisteren gekocht bij dragenenzo!
We Hadden een navigator maar schijnbaar is het de normaalste zaak van de wereld om zelfs een Tula te stelen in een dierentuin..
(Op twee minuten tijd, toen man mini verschonen was en ik maxi uit het zand plukte nadat hij van een speeltoestel gedonderd was.)
Jaquote:Op zondag 4 september 2016 20:44 schreef sproetjes het volgende:
[..]
Echt?! Wat schandalig... Ben je bij dragenenzo in de winkel geweest?
Ik wil hem ook haha. Eerste print die ik echt mooi vindquote:Op zondag 4 september 2016 21:03 schreef Ggirl het volgende:
[..]
Ja![]()
Vriend en ik waren er heel snel uit dat dit hem ging worden. Al denk ik wel dat dochter 'een eigen' drager krijgt voor kerst van vriend! Hij was ook helemaal wild van de aquarel
Nee joh! Wat brutaal!quote:Op zondag 4 september 2016 20:38 schreef Ggirl het volgende:
[..]
Wij hebben hem gisteren gekocht bij dragenenzo!
We Hadden een navigator maar schijnbaar is het de normaalste zaak van de wereld om zelfs een Tula te stelen in een dierentuin..
(Op twee minuten tijd, toen man mini verschonen was en ik maxi uit het zand plukte nadat hij van een speeltoestel gedonderd was.)
Nu maak je me nieuwsgierig!quote:Op zondag 4 september 2016 19:19 schreef Bloesem. het volgende:
Ahhh fap kom je dan bij mij passen 😍 (Ik denk dat je voor die kokadi gaat vallen)
Ik heb gisteren voor de eerste tijd een nieuwe rekbare gekocht, de VipCarrier, volgens mij werd die ook door jou aangeraden?quote:Op zondag 4 september 2016 15:15 schreef Burdie het volgende:
Ik zou rekbaar dus echt nooit meer tweedehands aanschaffen, de rek gaat er na verloop van tijd uit. En nieuw kosten ze ook niet de hoofdprijs.
SPOILER: plaatjeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Is een calin bleu. Leek me fijn om even goed te kunnen voelen wat ik deed. Maar t ging wel snijden hoor (toen ie in slaap was gevallenquote:Op maandag 5 september 2016 06:37 schreef Roomsnoes het volgende:
Dat bekkie, LadyBlack! Mooie doek ook, welke is dat?
En krijg je werkelijkd ie knoop zelf op je rug, zonder dat de boel los gaat zitten?
Ik vond het nog knap lastig, de ruck zo hoog op mijn rug. Ik kon er echt maar nét bij... Ik kan het overigens niet goed zien, maar onder de billen lijkt de doek niet goed gezekerd. Zat de doek wel onder de banen bij zijn beentjes?quote:Op dinsdag 6 september 2016 15:07 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Is een calin bleu. Leek me fijn om even goed te kunnen voelen wat ik deed. Maar t ging wel snijden hoor (toen ie in slaap was gevallenen ik dus een tijdje rond bleef lopen).
Volgende keer met mn Lennylamb!
Oh en afknopen op mn rug doe ik altijd
Ja die had ik in zn broek gestopt, want dat lukt me anders idd nooit meer!quote:Op woensdag 7 september 2016 11:49 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik vond het nog knap lastig, de ruck zo hoog op mijn rug. Ik kon er echt maar nét bij... Ik kan het overigens niet goed zien, maar onder de billen lijkt de doek niet goed gezekerd. Zat de doek wel onder de banen bij zijn beentjes?
Ik heb van Musetta van Musjes een goede tip geleerd. Dus als je daar eens in de buurt bent....quote:Op woensdag 7 september 2016 14:51 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ja die had ik in zn broek gestopt, want dat lukt me anders idd nooit meer!
En met in de broek doen houd je vaak een stuk stof 'over' en dus een losser zitjequote:Op woensdag 7 september 2016 15:35 schreef Moppert het volgende:
hij zit pas echt goed gezekerd als hij echt aan de andere kant van de baan naar buiten komt. dat je hem echt kan zien zeg maar. in de broek is een hulpmiddel om de doek minder snel kwijt te raken maar daar zeker je dus niet mee
Koen zelfs niet toen hij een "buttpop" tot onder zijn oksels hadquote:Op woensdag 7 september 2016 17:00 schreef LadyBlack het volgende:
En hij is er toen gelukkig niet uitgevallen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |