Hoi Childquote:Op vrijdag 5 mei 2017 21:36 schreef ChildoftheStars het volgende:
Hoi allemaal!
Ik sluit me hier aan! Na bijna drie jaar wekelijkse EMDR zijn mijn psych en ik tot de conclusie gekomen dat het voor mij niet werkt, maar schematherapie en rescripting wel. Al hebben ze tegen me gezegd dat ik voor altijd wel last zou houden van PTSS. Het is nu een kwestie van de copingen en denkpatronen aanpassen. Dus ik zou graag hier mee posten om wat lotgenoten te horen.
Dat dissociatieve heb ik ook. Al heb ik het gevoel er een beetje controle over te krijgenquote:Op zaterdag 6 mei 2017 22:50 schreef Luchtbel het volgende:
[..]
Hoi Childdaar zijn we weer. Ook hier de c varianten van ptss en van daaruit een dissociatieve stoornis ontwikkeld. Emdr deed mij daardoor ook geen goed.
Ja ik weet niet. Ik heb echt een dissociatieve stoornis als in delen enzo en ik heb juist heel vaak het gevoel dat, dat het allerlastigste is om aan te werken ofzo. En te erkennen, en begrip voor te krijgen en inzichtelijk te krijgen en überhaupt mee te leven et cetera....quote:Op zondag 7 mei 2017 11:35 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Dat dissociatieve heb ik ook. Al heb ik het gevoel er een beetje controle over te krijgen
EMDR is gewoon gemeen
Dat is heel herkenbaar. Bij mij is het ook een stoornis, alleen het begint gelukkig beter te worden. Dat zal ook met jou gebeurenquote:Op maandag 8 mei 2017 18:55 schreef Luchtbel het volgende:
[..]
Ja ik weet niet. Ik heb echt een dissociatieve stoornis als in delen enzo en ik heb juist heel vaak het gevoel dat, dat het allerlastigste is om aan te werken ofzo. En te erkennen, en begrip voor te krijgen en inzichtelijk te krijgen en überhaupt mee te leven et cetera....
Ow... wat ongelooflijk naar *dikke knuffel*quote:Op maandag 29 mei 2017 14:10 schreef Fripsel het volgende:
Help. Ik heb vannochtend een hele erge paniekaanval gehad. Doordat ik in mijn hoofd werd teruggegooid naar de tijd voor ik mijn medicijnen had. Ik sliep nog maar 2/3 uurtjes aan een stuk. Ik was aan het doordraaien van de flashbacks. Ik ben nooit van mijn leven zo bang geweest. En nu voel ik me zo geknakt. Ik heb gewoon een dubbele dosis oxazepam op en het gaat niet meer weg de pijn en verdriet.
Heb je een nummer om te bellen? Een crisisdienst oid? Het klinkt alsof je het echt super moeilijk hebt en misschien kunnen die je steunen?quote:Op maandag 29 mei 2017 14:19 schreef Fripsel het volgende:
Ik voel me echt heel naar ik weet niet waar ik het zoeken moet ik wil dit eigenlijk niet eens op fok zetten
Kan nu toch niet verstaanbaar praten dus dan raak ik alleen maar verder heen.quote:Op maandag 29 mei 2017 14:23 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Heb je een nummer om te bellen? Een crisisdienst oid? Het klinkt alsof je het echt super moeilijk hebt en misschien kunnen die je steunen?
Heb je een crisisplan oid voor dit soort situaties?
Ik vind het heel dapper dat je dit deeltMisschien kan erover typen wat lucht geven?
Als dat je een veilig gevoel geeft, is dan meer dan voldoende. Niet te veel van jezelf vragen. Een veilig, rustig hoekje opzoeken is soms het beste en meest verstandige wat je kunt doen.quote:Op maandag 29 mei 2017 14:28 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Kan nu toch niet verstaanbaar praten dus dan raak ik alleen maar verder heen.Op mijn bank blijven liggen en hopen dat het een keer verdwijnt. Ik weet dat dat niet het beste is maar ik heb even niet meer.
Dankjewelquote:Op maandag 29 mei 2017 14:30 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Als dat je een veilig gevoel geeft, is dan meer dan voldoende. Niet te veel van jezelf vragen. Een veilig, rustig hoekje opzoeken is soms het beste en meest verstandige wat je kunt doen.
Ja het gaat een stuk beter. Begin me nu toevallig wel weer wat onrustiger te voelen maar dat is normaal in de avond en mijn buurman zet zijn stereo net op standje donderende onweersbui.quote:
Goed om te horen dat het beter gaat. Ik maakte me zorgen om je.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 19:44 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ja het gaat een stuk beter. Begin me nu toevallig wel weer wat onrustiger te voelen maar dat is normaal in de avond en mijn buurman zet zijn stereo net op standje donderende onweersbui.
Ik stiekem ook een beetjequote:Op dinsdag 30 mei 2017 19:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Goed om te horen dat het beter gaat. Ik maakte me zorgen om je.
Hopelijk voel je je snel weer helemaal goed!
*dikke knuffel*
Oh... kun je niet een plan verzinnen om het de volgende keer veiliger voor jezelf te maken?quote:Op dinsdag 30 mei 2017 20:00 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik stiekem ook een beetjemaar we zijn er weer doorheen gekomen.
Dankjewel!
Ik heb nog geen psycholoog. Ik ken wel wat basis trucjes maar ze helpen niet altijd. Het is een paar keer uit de hand gelopen en dan krijg ik voor een tijdje extra pammetjes.. heb me daar ondertussen al bij neergelegd. Er is een hoop mis gegaan maar daar wil ik me nu niet op focussen. Ik zou in juni/juli kunnen beginnen met therapie. Ik krijg eerst cgt en daarna EMDR. Klinkt misschien een tikkie gek maar ik kan niet wachten. Ik maak nu ook al wel kleine stapjes vooruit maar dat is ook maar gevoelsmatig zeg maar. Ben echt toe aan proffsionele begeleiding.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 20:39 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh... kun je niet een plan verzinnen om het de volgende keer veiliger voor jezelf te maken?
Of hulpmiddelen inschakelen (ik moet bijv. van mijn psych een afspeellijst maken met nummers die me kracht geven, om zo maar iets uit de losse pols te schudden).
Jezus Fripsel.....quote:Op dinsdag 30 mei 2017 20:48 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik heb nog geen psycholoog. Ik ken wel wat basis trucjes maar ze helpen niet altijd. Het is een paar keer uit de hand gelopen en dan krijg ik voor een tijdje extra pammetjes.. heb me daar ondertussen al bij neergelegd. Er is een hoop mis gegaan maar daar wil ik me nu niet op focussen. Ik zou in juni/juli kunnen beginnen met therapie. Ik krijg eerst cgt en daarna EMDR. Klinkt misschien een tikkie gek maar ik kan niet wachten. Ik maak nu ook al wel kleine stapjes vooruit maar dat is ook maar gevoelsmatig zeg maar. Ben echt toe aan proffsionele begeleiding.
Wat ontzettend naar dat je er nu nog zo alleen voor staatquote:Op dinsdag 30 mei 2017 20:48 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik heb nog geen psycholoog. Ik ken wel wat basis trucjes maar ze helpen niet altijd. Het is een paar keer uit de hand gelopen en dan krijg ik voor een tijdje extra pammetjes.. heb me daar ondertussen al bij neergelegd. Er is een hoop mis gegaan maar daar wil ik me nu niet op focussen. Ik zou in juni/juli kunnen beginnen met therapie. Ik krijg eerst cgt en daarna EMDR. Klinkt misschien een tikkie gek maar ik kan niet wachten. Ik maak nu ook al wel kleine stapjes vooruit maar dat is ook maar gevoelsmatig zeg maar. Ben echt toe aan proffsionele begeleiding.
Nee je hebt helemaal gelijk. 1,5 jaar geleden zat ik met een lijstje met instellingen waar ik dacht heen te kunnen bij de huisarts. Maar nee ik MOEST en zou naar die ene.. viel niet over te praten.. zorgverzekeraar wilde geen zorgbemiddeling geven omdat het psychische zorg was..quote:Op dinsdag 30 mei 2017 20:54 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Jezus Fripsel.....
Sorry dat ik even inbreek hier, maar het laatste wat ik me van jouw problematiek kan herinneren, is dat je van het kastje naar de muur werd gestuurd. En dat was toch ergens vorig jaar?!?!?
Is dat nu nog steeds bezig? Echt ongelooflijk weer hoe je behandeling verloopt hoor [ afbeelding ]
Ik hoop eerlijk gezegd een beetje dat ik me vergis en dat ik jouw en andermans username door mekaar haal ofzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |