Toch een keurige 88 gemiddeld in die pot, Manley op een acceptabele 79.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:16 schreef Ajacied422 het volgende:
Kunnen ze Zjak even wat klappen verkopen? Die vent schreeuwt echt weer lukraak maar wat.
[ afbeelding ]
2007. World Matchplay, maar goed de overstap was lastig bla bla.
quote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:20 schreef wimderon het volgende:
[..]
Toch een keurige 88 gemiddeld in die pot, Manley op een acceptabele 79.
Toch een keurige 85 gemiddeld in die pot.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dichtbij historie tegen een ranzig slechte Taylor.
hij zei "nog 1 legje". Wat impliceert dat hij bedoelt dat ze best of 11 spelen, maar het is first to 11quote:
nooit meerquote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:24 schreef Ajacied422 het volgende:
Wanneer gaat Taylor weer een major winnen, jongens?
jij bent echt een apaatquote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:24 schreef StephanL het volgende:
[..]
hij zei "nog 1 legje". Wat impliceert dat hij bedoelt dat ze best of 11 spelen, maar het is first to 11
quote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:24 schreef StephanL het volgende:
[..]
hij zei "nog 1 legje". Wat impliceert dat hij bedoelt dat ze best of 11 spelen, maar het is first to 11
quote:
Wel meteen het laatste toernooi dat Taylor met slanke barrels gooide. Wat een horrorjaar was dat voor hemquote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:24 schreef wimderon het volgende:
[..]
Toch een keurige 85 gemiddeld in die pot.
Taylor prijst tegenstanders nog de hemel in als hij zonder leg te verliezen wint van 69 gemiddeld.
Misschien even de post lezen voor je commentaar levertquote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:24 schreef StephanL het volgende:
[..]
hij zei "nog 1 legje". Wat impliceert dat hij bedoelt dat ze best of 11 spelen, maar het is first to 11
Misschien als ze weer eens z,on legends toernooi houdenquote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:24 schreef Ajacied422 het volgende:
Wanneer gaat Taylor weer een major winnen, jongens?
World Matchplay 2014 is de laatste geweest volgens mij. Toen gooide hij wel #viesgoed.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:27 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Misschien als ze weer eens z,on legends toernooi houden
Maar begint nu toch wel af te takelen vanwege zijn leeftijdquote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
World Matchplay 2014 is de laatste geweest volgens mij. Toen gooide hij wel #viesgoed.
Hij gooit ook met tegenzin die kutdemonstratietoernooien in Azië en Oceanië. Die vent is gewoon op. Hij is door Barry Hearn in een hoekje gedreven waar hij alleen aan kan ontsnappen als hij stopt met darten op de PDC Tour en alleen die demonstratietoernooien gaat gooien, geen ranking meer etc. Zoiets, denk ik dan.quote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:30 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Maar begint nu toch wel af te takelen vanwege zijn leeftijd
engnek barryquote:Op dinsdag 19 juli 2016 22:31 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hij gooit ook met tegenzin die kutdemonstratietoernooien in Azië en Oceanië. Die vent is gewoon op. Hij is door Barry Hearn in een hoekje gedreven waar hij alleen aan kan ontsnappen als hij stopt met darten op de PDC Tour en alleen die demonstratietoernooien gaat gooien, geen ranking meer etc. Zoiets, denk ik dan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |