SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wil je ook in de OP komen te staan?
Stuur even een DM naar een van de POK-moderators: 'Unites' en 'picodealion'. Vermeld ook in welk team je zit.
Zo voorkomen we dat we je verzoek niet zien staan in de SC.
Team Valor (rood/Moltres)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Team Mystic (blauw/Articuno)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Team Instinct (geel/Zapdos)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pokémon GO Plus
Te koop voor ¤39,99 bij de officiële Nintendo webwinkel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Veelgestelde vragen in dit topic
Wat doet item X en hoe krijg ik deze?
Hier staat een volledige lijst met items in het spel inclusief vanaf welk level je ze kan krijgen, waar je ze kan krijgen en wat je er mee kunt. In de spoiler staat een Nederlandse incomplete lijst.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welke Pokémon kan ik niet krijgen?
Je kan elke generatie 1 Pokémon in het spel tot nu toe verkrijgen behalve Ditto, Farfetch'd (alleen nog gezien in Zuid-Korea) en legendarische/mythische Pokémon (Articuno, Zapdos, Moltres, Mew en Mewtwo). Andere generaties zullen later toegevoegd worden.
Hoe kan ik een team kiezen?
Hiervoor moet je eerst level 5 zijn. Dan klik je op een willekeurige gym (hij hoeft alleen zichtbaar te zijn op je kaart) en krijg je een verhaaltje van professor Willow. Hij geeft je de mogelijkheid om een team te kiezen.
Waarvoor krijg ik Experience (XP) en hoeveel?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kan ik beďnvloeden welke Eeveelution ik krijg?
Als je de Evee de volgende nickname geeft dan kan je dat bepalen, de nickname komen van de Eevee brothers uit de Pokémon anime. Sparky voor Jolteon, Rainer voor Vaporeon en Pyro voor Flareon.
Wat betekenen die pootjes rechts onderin mijn scherm?
De pootjes geven de afstand aan tot de pokemon die erbij staat. 3 pootjes betekent dat je in de buurt bent maar nog even moet wandelen, 2 betekent dat je er bijna bent, bij 1 ben je heel warm en als er geen pootjes meer onder staan moet de pokémon in je cirkel te vinden zijn.
Wat zijn Pokémon eieren en wat kan ik ermee?
Pokémon eieren zijn te vinden door PokéStops te doen. De eieren zijn te verkrijgen in 3 verschillende soorten: 2km, 5km en 10km. Dat betekend dat je 2, 5 óf 10 kilometers moet lopen (of sloom fietsen, in de auto/bus/trein werkt het niet) voor ze uitkomen. Een '2km Pokémon' kan ook in een 10km ei zitten maar niet andersom. Houd er rekening mee dat de teller pas begint wanneer je ze in een incubator stopt. De 2km eieren kun je het beste in de oneindig houdbare incubator doen en de 10km eieren kun je het beste in de gelimiteerde incubator stoppen. Des te hoger het km aantal, des te zeldzamer de pokémon, zie de lijst ter indicatie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welke type Pokémon zijn sterk en zwak tegen elkaar?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe zeldzaam is Pokémon X?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe lang duurt het tot ik level X bereik en wat krijg ik dan?
Een lijst: http://bulbapedia.bulbaga(...)mon_GO#Player_levels
Als die in Nederland uitkomt kan ik dan gewoon verder waar ik was gebleven?/Kan ik switchen tussen Android en iOS of andersom?
Ja, dat kan gewoon zodra je inlogt met je Google/Pokemon Trainer Club account.
Zitten er voordelen aan een Pokémon Trainer Club account tegenover een Google account?
Nee.De kassamiep laten scannen is silver maar zelfscannen is goud!![]()
Magmar zit regelmatig rond het Heymansgebouw in Groningen.Your opinion of me is none of my business.![]()
Sta standby vandaag, dus moet erg voorzichtig zijn dat ik niet buiten sta met een lege telefoon
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block![]()
26 landen erbij in het weekend. Top idee.![]()
Wat een bagger vandaag zeg.
Nog ruim een uur gefietst en 75% word niet meegerekend bij eggs.![]()
Moet je ook niet hard fietsenquote:Op zondag 17 juli 2016 15:14 schreef Syntos het volgende:
26 landen erbij in het weekend. Top idee.![]()
Wat een bagger vandaag zeg.
Nog ruim een uur gefietst en 75% word niet meegerekend bij eggs.![]()
Weet iemand hier hoe je whattsaap oproepe uit kan zetten op een android ? Notificaties staan al uit maar een oproep knalt dwars door alles heen.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Bij mij ging het best prima. Miste wel wat, maar toch makkelijk 2 5km eitjes uit laten komen (tegelijk).quote:Op zondag 17 juli 2016 15:14 schreef Syntos het volgende:
26 landen erbij in het weekend. Top idee.![]()
Wat een bagger vandaag zeg.
Nog ruim een uur gefietst en 75% word niet meegerekend bij eggs.![]()
Ik heb juist rustig aan gedaan en zelfs nog 3 kwartier gewandeld tussendoor. Zelfde verhaal.quote:
Normaal werkt het prima maar vandaag...![]()
![]()
Verwijderenquote:Op zondag 17 juli 2016 15:16 schreef Dr.Mikey het volgende:
Weet iemand hier hoe je whattsaap oproepe uit kan zetten op een android ? Notificaties staan al uit maar een oproep knalt dwars door alles heen.De kassamiep laten scannen is silver maar zelfscannen is goud!![]()
Echt waarom heb ik telkens moeite met Zubats
Please consider the environment before printing this post.
Op zaterdag 27 mei 2017 00:36 schreef d4v1d het volgende:
Kabuf is af en toe best een prima kerel.![]()
Bij mij werkt het weer (soortvan)!
Ben wel bijna door mn Pokeballs heen... hier in debuurt zitten maar weinig pokestops![]()
ik had ook gelezen dat er Personeelsdiensten waren die bezig waren mensen te werven.
Dat ze budget hebben gekregen om Lures te kopen.
Om zo nieuw personeel te lokken.![]()
Daar was ik ook al toe gekomen maar je moet dat toch uit kunnen zetten.quote:
Stond net een pidgey te vangen belt mijn broer loopt het spel vast.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Heb ik ook last van. Geen ballen meer nuquote:Op zondag 17 juli 2016 15:18 schreef Fleauris het volgende:
Bij mij werkt het weer (soortvan)!
Ben wel bijna door mn Pokeballs heen... hier in debuurt zitten maar weinig pokestops
Please consider the environment before printing this post.
Op zaterdag 27 mei 2017 00:36 schreef d4v1d het volgende:
Kabuf is af en toe best een prima kerel.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: